Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo. (Falcon)

biergof

Klasické prokletí dvojek, méně zábavy, více do hloubky, trošku klišé. Pokračování se bere víc vážně a to mi vadí, filmu škodí, tolik nebaví. Až poslední etapa, finální honička a prďácký titulky mi připomněly kouzlo prvního dílu. Jestli bude pokračování, je potřeba se s tim nesrat! ()

liberita

Po filme Kick-ass 2 je 22 Jump Street už druhým výrazným sklamaním mojich očakávaní, ktoré som mala po zhliadnutí prvého dielu a to obzvlášť po pozitívnych recenziách, ktoré som o filme čítala. Výbuchy smiechu sa nedostavili a dej výrazne kopírujúci prvý diel tiež veľmi neočaril. Jonah Hill je tu stále za trápneho a nudného a Channing zase za tupca, Ice Cube zostáva tvrdý ako kocka ľadu, reálne mi uniká zmysel pokračovania kopirujúceho prvú časť. Sklamanie, nenaplnené očakávania a dúfanie, že ak dôjde k tretej časti, tak si k nej sadnú noví scenáristi a prídu s originálnejším a novším scenárom. ()

Colchack

Miestami parádne vtípky a asi najlepšia titulková scéna akú som kedy videl, ale stále mi to príde o niečo slabšie ako predošlý diel. ()

sWONDER

Drsná dvojica detektívov v druhom pokračovaní už až tak nebaví. Velká časť filmu je postavená na suchom homo podklade a finálna pol hodinka je až parodicky prestrelená. Určite by som však 22ku nezatracoval. Zábavných momentov a gagov je požehnane, hlavne keď je na scéne Ice Cube. To došlo aj na hlasný smiech. Škoda toho násilného odlahčenia. 60% ()

masino

Niektore scenky boli prehnane trapne, ale na druhu stranu sa nasli take, co ma velmi pobavili. A takto sa to tiahlo cely film. Pricom vysledok je akcna komedia z ktorej som mal rozporuplne pocity. Mozno keby film vidim v kine s jointom v ruke dam tomu o jednu hviezdu viac. Ale bohuzial, videl som ovela lepsie komedie na tento styl. ()

brabbik

Perfektní pasáže po celé délce filmu. Sem tam malá chybka ale to se ztratí v celém příběhu. Vynikající ''rodičák'' s následnou konzultací v kostele :D Opravdu jsem se nasmál a závěrečná bitka schmidta? Celý film doprovází super soundtrack lahodící hlavně uchu mladé generace. Nestydím se říct, že 22 je lepší než 21 :) ()

misar3

Opakovaný vtip není vtipem... pokud ho nepodáte dvakrát lépe s bombastickým obsazením a dáte více prostorům týpkům jako Ice Cube... A to se tady povedlo, vzniklo spoustu legendárních gagů a hlášek, navíc závěrečné titulky á la The Hangover byly super! P.S. pro Golfistu: V poslední době těch 110 minut lépe na filmové komedie nevyužiješ, jedině že zahrabeš v minulých letech :-) ()

joelly01

Asi nejsem cilova skupina pro neco takoveho. Pri tom zaveru v Mexiku jsem se uplne tetelila stestim ze uz nejsem tynejdzr a nemusim se v ramci jakehosi "generacniho tmeleni" natrasat nekde na plazi s podobne postizenymi. No jo, ale ani se mi to nechce uplne odsuzovat, neb nektere sceny mi tam prisly hodne vtipne a ja uz jsem v posledni dobe videla tolik debilnich komedii, ze tohle muj vkus zase tak hrube neurazelo. Samozrejme priznavam ze ke treti hvezde taky pomohli hodne vtipne a originalni zaverecne titulky :) ()

Don82

Těžko spočítat na kolik různých filmových scén nebo klišé je v tomto snímku odkazováno a co vůbec ten nebo ten vtip znamená, ale podstatné je, že to funguje! Předchozí 21 jsem neviděl, takže nemůžu posoudit posun v kvalitě, ale v 22 jsem byl až překvapen, jak se podařilo z námětu vytěžit takřka maximum. Hodně tomu pomáhá svěží režie a promyšlený scénář, který sice dost osciluje co se týče tempa, ale když má přijít nějaký vtip nebo hláška, přijde v ten správný moment. A tak se stane, že z očekávané blbosti vyleze vyšperkovaná, sebeironická, poloúchylná akční jízda. Stačí jen vypnout určitou část mozku a sledovat. V 22 Jump Street nelze brát nic vážně a o to tady jde. ()

comicsJan

Tentokrát ještě komičtější než dřív! Schmidt a Jenko se vrací zpět do akce! Stejné hlavní postavy, stejný úkol, stejné provedení! A samozřejmě úžasná dávka humoru. ()

D.awi.d

Definice současné americké komedie jako z učebnice. Stejně jako jednička. Je to vlastně jen víc a víc humoru stejného ražení - a pokud je to váš šálek čaje, nemůžete udělat chybu. Pokud vám samozřejmě už humor prvního dílu nevyhovoval... no... jsou tu pořád Babovřesky a mají dokonce o díl víc. ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)