Poté, co si prošli nástrahami střední školy (dvakrát po sobě), čekají na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na místní vysoké škole. Ale zatímco Jenko potká spřízněnou duši ve sportovním týmu a Schmidt pronikne do řad studentů umění, začínají o svém vzájemném vztahu zvolna pochybovat. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat společný vztah na úrovni. Pokud se těmto dvěma přerostlým puberťákům podaří vypracovat se z univerzitních nováčků ve skutečné muže, pak by vysoká škola mohla být tím nejlepším, co je kdy potkalo. (Falcon)

samkko

Za mě je tedy určitě lepší první díl, ale i tak má 22 co nabídnout. Mluvím tady samozřejmě o humoru který mě mnohokrát pořádně dostal. Prostě pohodová komedie ke které není moc co říct. 6,9/10 ()

Nix

Trapným humorem sršící film, který si už nepustím i přes to, že Tatum mi nevadí, Hilla nevyhledávám a proto je to pro mne nuda a nemá cenu se vykecácat. ()

rublik05

Přestože se 22 Jump Street v mnoha ohledech podobá Jump street 21, pořád se jedná o sympatickou a pořádně šílenou akční komedii, akční scény jsou většinou přehnané až absurdní, vtipy mají koule, hlášky pobaví, hlavní dvojice opět nezklamala, moc mě ale bavil i výborný Ice Cube. Příběh nepřináší nic nového, víceméně se jen vyměnilo prostředí, zbytek zůstal tak nějak stejný. Celkově vzato se jedná o kvalitativně srovnatelné pokračování, takže za mě spokojenost. 7/10. ()

Likan7

Totálně ujetá, přepálená, ale taky parádně vtipná a šílená jízda od začátku do konce. Něco na způsob druhých Mizerů. Pokud vás bavili, užijete si i druhý Jump Street. Věčná škoda, že nikdy nedošlo ke trojce, prostě Hill, Tatum i Ice Cube si to dávají neskutečným způsobem. ()

VojtechAllen

Jsem rád že si sequel povedeného Jump Street zachoval prvky ve kterých byl první film opravdu dobrý, jako například dosti solidní humor nebo kreativní režie s hodně nápady. Jenže stejně jako jeho předchůdce pro mě měl jisté problémy, tak ty se zde moc nezlepšily, ale spíše se prohloubily. Jako třeba humor který jak jsem zmínil umí být super, ale bohužel jsou tu občas pasáže kdy ten humor je až příliš, což měl i první díl, kde mi ale přišlo že toho nevkusného humoru bylo o něco méně. Pro mě největší mínus je ale to že film je vlastně jenom zrcadlová verze prvního filmu, kde tvůrci mohli přijít s něčím jiným. 7,5/10 ()

dj_kure

Ice Cube a jeho hluboce nasranej a kamennej výraz budu mít před očima vážně ještě dlouho :D. Už vážně neuvěřitelnou dobu jsem nezažil aby se celý kino válelo pod sedačkama a doslova řvalo smíchy (sorry krásná blondsko sedící přede mnou, popcorn si vždycky najde cestu ven). Jednoduše neuvěřitelnej nářez. Já snad budu mít toho Tatuma ještě rád... ! Jedna jediná věc mě trošku sere a to ta, že mi bylo vlastně úplně jedno kdo, co a proč... Jednoduše humor zvítězil nad příběhem kterej vlastně ani za moc nestojí. Zůstávám u pěti, ale střihnul bych to o 12 minut a na to Mexiko na konci se úplně vysral. Za postery na 23 Jump Street - 266 Jump street (nebo do kolika to až bylo) na konci u titulků velkej palec nahoru (y) ... 80% ()

Marfab

abych řekl pravdu tak tohle se mi libílo o něco víc než jednička. je tam sice stejně nebo možná více kurev a tak podobně ale zasmál jsem se ()

RAFT

Tak a máme tu další díl,tento díl byl o dost lepší než předchozí,sice je to trochu uplně stejné .Jonah Hill a Channing Tatum si to užili perfekně a ktomu skvělí Ice Cube .Chci pokračování pokud jednou bude. 85% ()

vZeč

Silný čtyři. Jestli někomu vadí podobnost s jedničkou, tak je to jen jeho problém. Tohle není intelektuální dílo a ty gagy na tu samou zápletku nabalený jsou prostě boží. ()

Pahicz

Samozdřejmě je to založené na tom stejném, ale upřímně co jste čekali? Konec nic moc, ale parádně jsem se zasmál. Za mě 78% ()

TommyDiamond

První díl Jump Street docela ušel (***) a protože nuda vyhrála nad rozumem, rozhodl jsem se vydat na pokračování do kina. Ovšem žádné záchvaty smíchu, ani náznaky začínající inkontinence se rozhodně nekonali. Dvě nebo tři sprostá slova vyřčená ve vhodný okamžik umí úsměv na tváři vyloudit. Ale, že by způsobovali agonii, jako u některým slaboduchým jedincům zde, tak to teda rozhodně ne! Dva hlavní aktéři, agenti hovnomrdi a kamarádi na život a na smrt Tatum a Hill nezačali svou druhou jízdu, až na závěr v první scéně na traverze (což byl doslova hřebík do rakve-překvapivě jediný), vůbec špatně. Snímek odsejpal, nenudil a dokázal bavit. Ani to, že celý příběh je převlečená jednička neubíralo dvojce na lesku. Ovšem manželská krize mezi našimi hlavními aktéry a tuctový, nudný až trapně ohraný závěr o jarnákách celé snažení o úspěšný sequel zmařili. U mě to mají hoši za dvě hvězdy a i když byli závěrečné titulky vážně dobré, doufám, že k jejich realizaci nikdy nedojde..... ()

katu147

Vtipný, skvělý, dokonalý... Lepší komedii jsem snad ještě neviděla. Co víc dodat, Je to prostě pecka! a to od začátku až do konce. Dlouho jsem se takhle nezasmála. ()

JustFine

Tento film je pre jednu kategóriu ľudí a ja do nej očividne nepatrím. Čo považujem za plus je sem-tam sranda z hollywoodskych filmových postupov. Za mínus - všetko ostatné. ()

mirak2

Podobne nahodne pozliepane nic nehovoriace dialogy, podobne tupy dej. Nastastie vtipov viac ako v predchadzajucom dieli. Ale nie zas o tolko... 60% ()

TSZ

Úžasné. Vůbec jsem netušil, že Channing Tatum má takový komediální talent, navíc humor, plynoucí z hollywoodských postupů úspěšných pokračování je zde neuvěřitelně osvěžující, vyvrcholením pak jsou funny závěrečné titulky. Velké překvapení, asi nejzábavnější film roku. Konečně "something cool"!! P.S.: (Dvacet) jedničku jsem neviděl a asi s tím budu muset něco udělat. ()

Shredder

Hned v uvode komedialny masaker. Nanestastie, este som nestacil ukoncit ody, ked zrazu nastal prudky pokles v podobe nadbytocnych klise (hadky, separacia, vztahy). Potom je to uz take surfovanie na vlnach, ked sa dari, je to rovnako zabavne ako prvy diel, ked to spadne nastava totalny utlm. Osobne si myslim, ze Tatum a Hill su skvela dvojka a maju dobru chemiu, s ostatnymi postavami to zas tak uzasne nie je. Franco a spol boli zabavnejsi a zaujimavejsi ako Jimmy "Youtube" Tatro, Wyatt Russell a ich frat boys. Ice Cube sa v interview dusoval, ze v divaci ho v prvom diely milovali a tak dostal viac priestoru, co nepovazujem za plus, lebo jeho "hlaskujuci drsny nigga" je v tomto pripade len zriedkavo vtipny element. Spoiler alert! Co sa tyka zaporakov, klasik Stormare je nevyrazny az bieda a Jillian Bell hra v postate tu istu komedialnu postavu ako vo Workaholics takze tazko ju brat vazne, co znamena, ze zaporaci nie su ani edgy ani zabavni. Ako celok 22 Jump Street stale pobavi, kedze tvorcovia sa neberu prilis vazne, ale je to o uroven slabsie ako jednotka, co vyplyva aj z toho, ze v dosledku recyklacie 22 Jump Street stratilo svoj fresh efekt. ()

3mates33

Tak isto vtipné ako jednotka, vlastne drží sa to stále tej istej šablóny, len sú tam väčšie partnerské problémy. . ()

Zl0

Chabý pokus o vtipný film. Naozaj pochybujem že hodnotím to isté ako svet okolo mňa. Pozrieť sa to síce dalo v pohode, ale všetko bolo také nejaké okukané, 100x videné, trápne. A to mám braky tohto typu naozaj rád. ()

iKosser

Já teda ne. Podle mě je to jen klasickej trapas jako mnoho předchůdců před ním, s trošičku lepšími vtípky a hláškami, ale nic neobvyklého...Prostě mi nepřijde až zas tak moc funny nějaká chobotnica atd, jediný kdo na mě působí je ice cube, kterej to teda se svým negrpřízvukem zabíjí totálně a celá zápletka s jeho dcerou je taky fajn, ale jinak nevím...:D takový ten film na který už si nepamatuju den po tom, co jsem ho viděl...American Pie byl o hodně lepší!! ()

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

Ryan Gosling se brzy podívá do vesmíru

20.04.2024

Čeká nás další film, jenž mnozí z nás budou možná s nadějí vyhlížet jako jeden z nejočekávanějších v daném roce. Alespoň to tak vypadá na papíře. Studio Amazon totiž sune kupředu svůj snímek Project… (více)

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (více)