• DavidWebb

Dôvodom, prečo som sa rozhodol "opáčiť" tento remake bol americký The bridge. Z môjho pohľadu asi najlepšia prekopávka možno ešte lepšieho dánsko-švédskeho Bron/Broen. Nanešťastie v tomto prípade nádej zomrela po úvodnom dieli a zase sa len osvedčilo známe "výnimka potvrdzuje pravidlo". Jedná sa totiž o do bodky skopírovanú dánsku verziu s rovnako debilnými a nesympatickými postavami ako v origináli ale samozrejme so štempľom MADE IN USA. Ja to nechápem, yankeeovia nikdy nepočuli o dabingu? Je to to isté a vyšlo by ich to lacnejšie. Ale to by potom nemali "prácu" pre zástupy nezamestnaných "hercov", ktorí nevedia nič iné. Navyše celý príbeh a zápletka v úvodnom dieli je postavená na absolútnej neschopnosti a zúfalej trápnosti dvojice imbecilov, pardon hlavných vyšetrovateľov. Rovnaký čpavok ako originál.(23.3.2014)

• DarkKnight

„Those Who Kill“, seriál stanice A&E, je jasnou známkou toho, že přichází nová éra kriminálních seriálu, kdy už nebude stačit jen odlehčená podívaná, ale bude třeba si dát záležet i na řádném ději a případech. Celou recenzi naleznete zde: http://www.edna.cz/those-who-kill/extra/recenze-pilotu/(23.3.2014)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 35 Dokoukáno: 13+1 Zahozeno: 21 _ Chloë Sevigny byla výborná v Hit & Miss a tak jsem čekal další pecku. Bohužel nedostal, něco tomu chybělo, ale snaha byla. První díl se mi docela líbil, druhý už tolik ne. A díky hodně slabé sledovanosti po druhé epizodě staženo z programu s tím, že někdy v budoucnu možná nasazeno v novém slotu. 60%(1.4.2014)

• vnimatkrasu

Když máte v ruce potenciální bestseller, ale nutíte se obracet stránky. Those Who Kill přitom smrdí předpokladama. Má silnou předlohu, slušnýho záporáka a výraznou Chloe Sevigny. Tím to ale hasne. Tam, kde The Killing rdousí atmosférou, je v Those Who Kill vykradeno. A s váma se stane to nejhorší, co se u detektivky může stát. Je vám to celý buřt.(20.5.2018)

• milka

Pilot: Tak z tohoto remaku kriminální pecka nevyroste. Atmosféra téměř žádná, zdejší policisté by se se svým logickým myšlením hodili maximálně jako ochranka do supermarketu a celé je to příšerně neoriginální a skoro až nechtěně směšné. Mám takové podezření, že Joe Carnahan na natáčení vůbec nedorazil a místo sebe poslal na plac místního popeláře. Postava Jamese D´Arcyho je pak navíc tak strašně očividnou variací na Willa Grahama, že je vám jeho výkonu skoro až líto. Klika, že tenhle seriál popravila stanice hned v jeho počátku.40%(23.3.2014)