Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Psycho.R

Klidně mě odsuďte, ale hodnotím v porovnání s předchozími částmi. Já se celkem bavil, ale ano, máte pravdu, dám si za to facku :-D ()

Wyrdas

Každý kdo do komentáře musí psát vulgarismy nemá IQ ani na poloviční hodnotě, co film získal. Odpadem bych tu mohl klidně nazvat polovinu hodnotících. Je to smutné, že lidé dnes chtějí filmy s vykradeným scénářem založené čistě na efektech, než českou tvorbu - i když pochybného charakteru. Jak jsem už psal u předchozích dílů - a budu se opakovat -, jedná se o film, kde je smyslem a pointou zfilmovat ty nejotřepanější vtipy, na které si jen vzpomenete. Díky tomu má film jen malý záběr, kam se může ubírat. Ačkoli část filmu mi byla cizí, jiná část mě o to víc chytla. Z lásky ke květinám, zrzkám a humoru dávám čtyři hvězdy. ()

j.linhi

Kouknul jsem na to ze zvědavosti, je pravda že jsem se opravdu párkrát docela zasmál, hlavně cikáni byli dobrý. Co bych dal jako další bezváznamný plus je to, že to neni takovy softporno jako za Trošky.... a to je asi tak všechno. ()

Ryšty

Když se spojí nejprofláknutější vtipy do jednoho celku co z toho asi může vylízt. Občas tam byla nějaká vlaštovka a na odpad to zase není. ()

Chip89 odpad!

Nechtěla jsem se k tomuto filmu vyjadřovat dokud jsem ho neviděla, aby to nebylo nepravdivé,že je to o ničem. Už jsem to zvládla dokoukat až do konce a opravdu je o o h*vně. Takže nuda. Zbytečná hodina a půl... ()

lakart odpad!

Tohle nemá cenu ani komentovat. Za celých 84 minut jsem se třikrát zasmál a to ještě tomu, jak jsou ti lidé před kamerou totálně tupí a omezení. 0% ()

balcazar odpad!

Tak toto nie! Prehliadka otrepaných, dvesto rokov známych vtipov (najmä z FB, ktoré pozná každý a boli zdieľané na všetkých stránkach), ktoré herci bez akéhokoľvek náznaku vyťahujú bez väčšej snahy nejako diváka pobaviť a originálne vtip podať. Tie pekné ženy, ktoré sa vo filme vystriedali, zopár (asi aj doslova) dobrých vtipov a ten chlapík, čo povie "Hezkýýý", ma nedonútia dať čo i len hviezdičku. To bola trapáreň prvého stupňa, vážení! ()

Veronica27

Nemůžu si pomoct, ale chybí mi tam " Vilma " už to není, co to bývalo. U celého Kameňáku jsem se zasmála asi tak jednou a tím to haslo, ještěže jsem na to nešla do kina. ()

TomasRichtr odpad!

Přátelé, někdy si tak říkám, co by se asi stalo, kdybych si na počítači otevřel textový editor a začal intenzivně zvracet na klávesnici. Buď zdrojový kód k Internet Exploreru, anebo scénář k některému Kameňáku. Fakt jsem čuměl s otevřenou hubou na to, jak trapný a starý vtipy dokáže pan scénárista Sračka vyprodukovat. Film jsem nedokoukal. ()

vikino1 odpad!

Ještě v půlce jsem tomu chtěl dát dvě, přece jenom pár vtipů, u kterých mě levej koutek cukl lehce nahoru tam bylo. Před koncem jsem chtěl snížit na jednu, protože jsem si říkal, že už to začíná být nuda. Pak to zničeho nic skončí a vy zjistíte, že to vlastně ani žádnej příběh nemá. Takže ztráta času. Ani nelituj, že dvojku a trojku jsem neviděl. ()

simp23 odpad!

Opravdu jen výjimečně dávám filmu "odpad", ale tady fakt není jiná možnost. Zároveň musím ocenit svou osobní statečnost za to, že jsem to dokoukal až do konce. Ježiš to byla blbost. ()

xDirtyFrankx odpad!

Ne a ne, a ne! Může být žumpa žumpovatější? Na tomhle filmu a jeho "úspěchu" je vidět, co jsou češi zač. To se tohle opravdu zdá většině lidí vtipný? Nejsem žádnej intelektuál, ale Troška je pro mě zoosobněním absolutního dna filmový tvorby. Některý vtipy se prostě nedají filmově zpracovat. Když si je vypráví banda kámošů v hospodě, je všechno v pořádku. Ale proč proboha museli vzniknout hned 4 filmy? Proboha proč? Scénář děsivej, dialogy ubohý, režie sterilní a bezpohlavní (teda... asi ne no) a herecký výkony? To jsem i já po 10 pivech lepší herec! Fakt nebrat. ()