Decibely lásky jsou příběhem tří generací, které prožívají své touhy, sny, naděje i zklamání, a přitom nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění. Okolnosti se mění, ale věčná touha milovat a být milován zůstává... Mladý umělec Dan (Filip Cíl) sní o úspěchu, ale zatím si odpykává veřejně prospěšné práce při úklidu města. Jeho šéfem je Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.), který spolu s Otou (Pavel Horváth) pracuje v Technických službách na Plzeňském magistrátu, kde mají na starosti úklid města. Dan se na diskotéce seznámí s  Betkou (Alžběta Bartošová), Kristiána zaujme Danova pohledná sestra Danka, která za bratra stále žehlí jeho průšvihy. Ne všechno ale vychází. Betčina nepřejícná kamarádka (Aneta Vrzalová) a její přítel Robert (Jakub Grafnetr) se rozhodnou vše zkomplikovat nefér hrou. A zatímco Danka s Kristiánem hledají cestu, jak konečně zakotvit „v neklidných vodách života", tak Kristiánův táta Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) a Betčina šarmantní tetička (Iva Janžurová) dokazují celému světu, že věk je pouhé číslo. Kristiána navíc čeká, spolu s nápravou dávné křivdy, jak mu to radí jeho nejlepší kamarádka Lenka (Lucie Vondráčková), i nalezení „cesty" k dceři Jitce (Marika Šoposká). (Falcon)

becki_tu odpad!

Na tomto filmu jsou nejsmutnější dvě věci: že podle hereckých výkonů nepoznáte rozdíl mezi profesionálními herci a vysloužilým ligovým fotbalistou a že nejlepší song filmu je Oh Mandy, která jako jediná není od Michala Davida. ()

RelaxMan

" Decibely lásky " jsou špatný film se skvělým soundtrackem. Čekal jsem něco jako další Discopříběh a dostal jsem film bez logiky, který ani nikam nesměřuje. Závěr filmu je též velmi špatný, ale to mě vlastně ani nepřekvapilo. Herci neměli co hrát, dialogy jsou špatně napsané. Neherce raději hodnotit nebudu. Jediný co se můžu pochválit je ta hudba a choreografie. Co říci na závěr: Pokud nemusíte hity Michala Davida a nejste velký fanoušek města Plzeň, tak s tímto dílem neztrácejte čas. V opačném případě si užijete aspoň soundtrack, jako tomu bylo v mém případě. ()

corpsy

Iba lepší režisér a scenár, iba lepší režisér a scenár, iba lepší režisér a scenár. Toto mohlo mať dosah až do nasledujúcich dekád. ()

kaylin

Úplný odpad tomu nedám, protože ta hudba se mi v něm líbila, mám prostě rád Michala Davida, ale jinak je to průser. Díky takovým filmům začínám mít pocit, že jsou české filmy nemožné. Ne všechny, ale tady je špatně kompletně všechno, primárně se ale ukazuje, že tvůrci nezvládli vypravěčskou strukturu a za celou dobu neřeknou dějem vlastně vůbec nic. ()

blackrain

Michala Davida jako zpěváka opravdu moc nemusím. Mám totiž velmi neodbytný pocit, že jeho všude plno, že vykoukně z každé díry .Na tohle jsem koukala proto, že jsem nutně potřebovala vypláchnout mozek a takový účel byl beze zbytku splněn. Nic víc jsem ani neočekávala. Nic proti Mistrovi, ale role Karla Gotta mi přišla úplně zbytečná. Rudolf Hrušínský nejmladší se po celou dobu usmíval tak debilně, že by klidně mohl zahrát úchyla v parku. Všechno tu bylo dost zvláštně poslepované. No, Diskopříběh číslo 3 se nekonal. ()

slunicko2 odpad!

Profesionální šmíra. 1) Snímek mi připomíná slovenská televizní díla 70. a 80. let. Kdo zná, pochopí. 2) I kdyby život visel na vlásku, ještě stále můžeš sázet na lásku. Ach jo. 3) Inu, nevstoupíš dvakrát do téže řeky. ()

Rosalinda

Čekala jsem mizerný film. Dostala jsem mizerný film. Takže k žádnému zklamání dojít nemohlo. Film v podstaně za nic nestojí. Pár slušných momentů by se našlo. Včetně tance (být malá holka, tak to možná kvůli tomu žeru, protože jsem polykávala jeden taneční film za druhým a ne jednou, ale pořád dokolalalala... a tyto filmy opravdu dějovými zázraky a jistou filmovou inteligencí opravdu neoplývaly). Proč do toho, Bože, cpát Gotta? Nepochopila jsem. Dávám jednu hvězdičku za Plzeň, protože ta to zahrála celkem hezky. Asi jediné plus filmu. Ano, jsem z Plzně :-) ()

JohnMiller odpad!

Veľmi, veľmi, veľmi zlé. Hoci diskopríbeh je jeden mnou najviac nenávidený film vôbec, toto je oveľa horšie, toto je kinematografický vtip a dokument ako sa nemá natáčať film. Rýchlo vykvasená vec pri ktorej so iba vďaka reklám v komerčnej tv dokázal vydržať. Vždy som si išiel zapáliť. ()

CageDepp odpad!

Normálně bych napsal to snad nemyslí u Nás vážně, ale bohužel podle zkušeností to tak myslí. A Horváth takhle klesnout. Podle komentářů tam měl asi nejlepší výkon. Když fotbalista je lepší herec než zkušený herci. Je vidět, jaký děláme pokroky ve filmu. ()

kajas

Diletantismus té nejvyšší úrovně - přes střih, (ne)herce, nulovou návaznost scén, chybějící zápletku, až po hudbu. A to mám první "Discopříběh" fakt ráda. Jedna hvězdička za Horviho. ()

maverick10 odpad!

Měl to být ten nejvíc sexy tanec od dob Hříšného tance. Ona sexy tmavovláska, on .. no nic moc týpek. Lokace: Tančírna v Plzni za písničky Mendy od Westlife. No není to romantika? To by ovšem na sobě ten Svejzí nesměl mít umaštěnou reflexní popelářskou vestu, kterou měl na sobě notabene pokaždé, když dobýval srdce spanilé krásky, která se k němu pořád tak tulila, asi jen proto, aby se načichala odéru z jeho róby. Naprosto mimo bylo chování všech a všude. Profesně odfláknuté snad na všech úrovních, počínaje vykukujícíma mikrofonama z poza šatů až po dialogy na úrovní dialogů dementa a poslance. Nejotravnější byla snad ta intermezza s Janžurovou a Hrušinským vyplněná plkama, které měly hloubku asi jako když si hydrofobik naplní vanu... No uvažte sami, že potom nějaký zpívající Pavel Horváth, byl úplně to nejmenší zlo ba naopak byl jakási jiskra upřímného pobavení. ()

honajz2

Ok... Tenhle film jestli je komedie tak já jsem asi prezident. Celý film jsem přetrpěl a nakonec... dyť to nemělo příběh! To jsou prostě tři příběhy (to přeháním) v jednom! Je to nudné, nic se tam neděje a... sakra, ono se to nedá ani pořádně popsat! Já ani nevím jestli se tohle dá nějak hodnotit, protože tohle je prostě... to nejde popsat! Herecké výkony žádné, herci nemají co hrát. Jedno plus to má: Některé ty písně docela ujdou (od Michala Davida je tu minimum, kde jsou Céčka, Děti ráje, Nonstop, Ruská máša, Colu pijeme colu, kde jsou DECIBELY LÁSKY????), ale ten zbytek je úplně na ho*no! Já nevím... asi tomu dám hvězdu za snahu a za pár písní, ale jinak... vyhněte se tomu, nestahujte to, nekupujte to, nekoukjte se na to! ()

rakovnik odpad!

Mám rád Discopříběhy, ale přestože se tvůrci od nich distancovali, podobností je dost. Nevěřil jsem tedy zdejšímu hodnocení a podíval se na film, přece nemůže být tak špatný, jak je zde popisováno. Ale byl. Už po několika minutách jsem začal litovat, že jsem se raději nedíval v TV na Supertornádo a těšil jsem se, že po skončení Decibelů budou dávat Turbotarantule na spravení chuti. Pochopil jsem také, proč je zde často zmiňován bývalý fotbalista. Hraje totiž v rámci svých schopností lépe, než mnozí profesionální herci. Těžko bych Decibely označil i za film. Je to spíše taková koláž poslepovaná ze skečů a vstupů postav, které se objevují a odcházejí, tu mluví, jindy zpívají, ale často nevíme proč. Příběh chybí, motivaci postav neznáme a závěr je konstatování, že láska hory přenáší. Děkuji, nikdy více. ()

vydumnica odpad!

Mozem hodnotit film, ktory som nemohla ani dopozerat a po par minutach vypla? Ani ako fanusik L. Vondrackovej sa to nedalo...a to mam rada aj pesnicky M. Davida, ale toto je nieco nepozeratelne... ()

Streeper odpad!

Po odchodu z kina jsem si nesla nemalé následky a ptala jsem se sama sebe, co sakra jsem udělala tak špatného, že jsem musela jít se svou mámou na Decibely lásky? Příběh je trapný, nelogický a negradující. Postava Ivy Janžurové na začátku filmu chodí o berli s tím, že má trvale poškozené koleno a na konci filmu jezdí vesele po městě na kole. Celý film je jedna velká reklama na Michala Davida. ()

bourec odpad!

Kdybych měl svoji chuť podívat se na ten film řídit hudbou,která je ve filmu obsažená,tak rozhodně film vynechávám.A potvrdilo se ,že v tom filmu je obsažená úplně ta největší žumpa tvorby našich oblíbenejch pohrobků populární hudby.Hodnocení hereckýho umu protagonistů v tomhle filmu bych smrsknul do Hrůši nejmladšího,a sestry Filipa Cíla.Tolik neherectví hned tak nevidíte.O scénáři nelze mluvit,je to snůška blábolů,navíc je toho do hodiny a půl napatláno tolik,že to nemá žádnej smysluplnej konec.A skladbu,kterou zpívá Janžurka s Gottem,nebo pro Gotta sem musel přeskočit.Byla to jen zvědavost,ale dopadlo to přesně tak,jak sem čekal.0%. ()

Rodriguez

"Kdyby" Decibely lásky šli cestou muzikálu nebo klasického filmu, bylo by to pro ně rozhodně lepší! Ale hrát si na nefungující Diskopříběh v roce 2016 je holý nesmysl! 15% ()

cariada odpad!

Tak věděl jsem co čekat, ale tohle předčilo i mé očekávání. Ještě že Pergnerová měla rozum a neprodala jim práva udělat z toho Diskopříběh 3 . Celou sérii by tím zničili. Tohle nemělo hlavu ani patu a celé to bylo o hovnu. ()