Trophy Wife (TV seriál)

Komedie

USA, 2013–2014, 7 h 54 min (Minutáž: 21–22 min)

Malin Åkerman, Bradley Whitford, Michaela Watkins, Natalie Morales, Ryan Lee, Albert Tsai, Marcia Gay Harden, Bailee Madison, Spencer John Olson, Andy Buckley, Phyllis Smith, Cody Sullivan, Noah Grossman, Karan Soni, Gloria Calderon Kellett, Timothy Brennen, Wyndoline Landry, Murray Gershenz, Steve Zissis, Thomas Middleditch, Jamie Denbo, Ravi Patel, Ken Narasaki, Florence Henderson, Brittany O'Grady, Euriamis Losada, Maria Russell, Justin Tinucci, David L. King, John O'Brien, Cleo Anthony, Dennis Haysbert, Rob Corddry, Gianna LePera, Kimmy Gatewood, Matt Besser, Sari Arambulo, Alisha Boe, Matt Oberg, Raymond Lee, Jenica Bergere, Lizze Broadway, Nathan Harrington, Marcus Folmar, Nat Faxon, Crista Flanagan, Laraine Newman, Eulala Scheel, Merrin Dungey, Megan Mullally, Emanuele Secci, Bob Gunton, Sharisse Baker-Bernard, Ken Marino, Julitta Scheel
  • johny95

Najväčším neduhom Trophy Wife je detské obsadenie, každé z nich je strašne otravné. O zábavnosti Malin som najskôr pochyboval, opak je však pravdou a i s Whitfordom tvoria slušnú ústrednú dvojicu. Ex-manželky sú jedna horšia ako druhá (Marcia Gay Harden je tá horšia). Vtipné je to celkom dosť, nové Modern Family však z tohto sitcomu určite nebude.(5.10.2013)

Pilot : Neviem či nie je trochu úbohé napísať to, ale jedná sa o určite jeden z najlepších sitcomov tohto roka (ak nie najlepší). Musím uznať, že na to, že som nič nečakal som dostal pomerne veľa - okrem naozaj zaujímavého takého svojského humoru aj vlastný štýl seriálu, nejedná sa o žiadnu kópiu, ale naozaj niečo originálne. Len škoda, že v seriáli je toľko ľudí, že sa v nich strácam. Pokiaľ viem tak vznikli zatiaľ len tri časti, takže na ďalšie časti to možno vidím. Hodnotiť budem potom. 60% 1. séria : 65%(18.10.2013)

Malin Akerman možno robila modelku ale ako herečka do komediálneho seriálu je nevhodná. Našťastie prísna exmanželka Marcia Gay Harden a excentricka Michaela Watkins jej veľmi dobre sekundujú! Ešte ten malý čínanko je veľmi otravný, ale ma strašne dobre písané texty! Hodnotené po absolútnom finále seriálu.(27.12.2013)

Ta „dilinka“ v hlavní roli je spíše otravná, ale naštěstí ji obklopuje pár schopných herců, kteří téhle chaotické komedii dodávají na zajímavosti. Z onoho vděčného rodinného chaosu vyplývají leckdy povedené komické situace, ale zároveň řada trapných momentů. Pilot - 60% Tak na Malin Akerman jsem si nakonec zvykla, navíc seriál se v průběhu dalších dílů hodně zlepšil, takže zatím za 70%...(26.9.2013)

Příjemná komediální jednohubka, která sice nenabízí naprosto nic nového a pointy jednotlivých gagů se dají tipnout minuty dopředu. Díky sympatickým postavám a postupem času čím dál sehranějšímu castu to ovšem celkem šlape a divákovi vůbec nevadí si v této nevšední domácnosti na dvacet minut odpočinout.60%(28.9.2013)