Ta „dilinka“ v hlavní roli je spíše otravná, ale naštěstí ji obklopuje pár schopných herců, kteří téhle chaotické komedii dodávají na zajímavosti. Z onoho vděčného rodinného chaosu vyplývají leckdy povedené komické situace, ale zároveň řada trapných momentů. Pilot - 60% Tak na Malin Akerman jsem si nakonec zvykla, navíc seriál se v průběhu dalších dílů hodně zlepšil, takže zatím za 70%...(26.9.2013)

Pilot : Neviem či nie je trochu úbohé napísať to, ale jedná sa o určite jeden z najlepších sitcomov tohto roka (ak nie najlepší). Musím uznať, že na to, že som nič nečakal som dostal pomerne veľa - okrem naozaj zaujímavého takého svojského humoru aj vlastný štýl seriálu, nejedná sa o žiadnu kópiu, ale naozaj niečo originálne. Len škoda, že v seriáli je toľko ľudí, že sa v nich strácam. Pokiaľ viem tak vznikli zatiaľ len tri časti, takže na ďalšie časti to možno vidím. Hodnotiť budem potom. 60% 1. séria : 65%(18.10.2013)

• johny95

Najväčším neduhom Trophy Wife je detské obsadenie, každé z nich je strašne otravné. O zábavnosti Malin som najskôr pochyboval, opak je však pravdou a i s Whitfordom tvoria slušnú ústrednú dvojicu. Ex-manželky sú jedna horšia ako druhá (Marcia Gay Harden je tá horšia). Vtipné je to celkom dosť, nové Modern Family však z tohto sitcomu určite nebude.(5.10.2013)

Příjemná komediální jednohubka, která sice nenabízí naprosto nic nového a pointy jednotlivých gagů se dají tipnout minuty dopředu. Díky sympatickým postavám a postupem času čím dál sehranějšímu castu to ovšem celkem šlape a divákovi vůbec nevadí si v této nevšední domácnosti na dvacet minut odpočinout.60%(28.9.2013)

Malin Akerman možno robila modelku ale ako herečka do komediálneho seriálu je nevhodná. Našťastie prísna exmanželka Marcia Gay Harden a excentricka Michaela Watkins jej veľmi dobre sekundujú! Ešte ten malý čínanko je veľmi otravný, ale ma strašne dobre písané texty! Hodnotené po absolútnom finále seriálu.(27.12.2013)