Film natočený podle slavného bestselleru Simony Monyové. Dva muži a jedna žena v komediálně laděném příběhu mileneckého trojúhelníku, kde muži rozhodně nevyhrávají. Ústředním tématem filmu jsou komplikované vztahy mezi lidmi, sobectví a posedlost. Hlavním hrdinou je úspěšný psycholog uprostřed krize středních let. Jeho příběh je ironickou až bizarní ukázkou toho, jak může člověku zkomplikovat život tajná milenka jeho nejlepšího kamaráda. Ve snaze pomoci příteli ve vztahových potížích rozpoutá hlavní hrdina takový příval událostí, po kterém už v jeho životě nezůstane kámen na kameni. Jiřího Dvořáka v hlavní roli doplňuje Nela Boudová jako jeho manželka a Milan Šteindler. V dalších rolích se představí Klára Krejsová, Jiří Vyorálek a další. (Česká televize)

Siegmund odpad!

Nesmírně plytký, dějově chudý, nápadů prostý film. Nezachránili ho ani jinak skvělí herci jako Jiří Dvořák a Nela Boudová. Sledování tohoto paskvilu je jen ztrátou drahocenného času. ()

blackrain

Tak nevím, nezasmála jsem se, spíše jsem se usmívala a chvílemi mi poklesla čelist nad některými absurditami. Čekala jsem drama z narušeného rodinného soužití a to se jaksi zapomnělo dostavit. Na druhou stranu to byla zajímavá hra kočky s myší a pěkně vyčůraná. Kočka to měla hezky spočítané. Tahala s lidmi jako loutkami. Rozhodně se do takové situace nechci dostat. ()

topi odpad!

Tyhle vztahové bizáry, které jakoby vypadly z pera Haliny Pawlowské nemají sebemenší úroveň. Zbytečný se rozčilovat. ()

ilemas

Druhý film po výborném „Tchýně a uzený" od Monyové co jsem viděl. Na tv tvorbu klasická oddechová komedie, ale její knihy jsou mnohem lepší a tuhle si budu muset tedy taky přečíst. ()

rakovnik

Sexuální fantazie paní Monyové, spolu s její svéráznou představou o tom, jak se chovají muži. Ve výsledku podivná klišoidní křeč, kde by člověk vtip pohledal. ()

zette

Dam prumerne hodnoceni s vypetim vsech sil:-). Scenar je skutecne mizerny, snad se ve filmu neobjevila jedina kladna muzska postava. No, tak at si to ty zenske uziji alespon v knizkach, potazmo filmu... Divat se ale na to da, me nejvice bavila vedlejsi dejova linie se skupinou u psychologa. ()

Mylouch

Dívčí zábava, červená knihovna, lechtivé snění české divačky. Kousek z televizní nabídky, v němž nadějná kamera Tomáše Kobolky hravě vítězí nad scénářem. Průměrné, nepříliš urážející herecké výkony. Bohužel až příliš přiléhavá hudba: Vojta Lavička ()

kocik1 odpad!

Já jsem to přítelovi říkala, že kdyby Simona Monyová nebyla zavražděná, tak jsem o ní v životě neslyšela. Ale on, že prý v televizi říkali, že psala bestselery, tak to bude určitě dobrý.... No nebylo. Nebylo to ani špatný. Bylo to vážně příšerný a nevěděla jsem, jestli se dřív stydět za scénář, za režii nebo za herce, co museli předvádět. Po tomhle výkonu by měli roznést na kopytech především Olgu Dabrowskou. A možná i nás, že jsme vydrželi až do prostoduchého konce. ()

Radiq

Ze všech tří filmů podle mrtvé Monyové se mi tento líbil asi nejvíc. Asi proto, že tohle byla fakt komedie a né vážný téma, jak u těch předchozích. Fakt se tady najdou vtipné situace (restarurace a kalhoty, záda, hotel a pouta, nemocnice, Šteindler). Resp. Šteindlera bych tam započítal jenom jako hroznyho ksichta, tomu se zasměju dycky, i když tady je jeho hereckej výkon docela hrubě podprůměrnej. Ale vyvažuje to krásná Klára Krejsová svou krásou, ucházející výkony Dvořáka a Boudové a vtipné postavičky v kroužku tragédů... ()

otík

Film o ustavičném podvádění manželek, píchání milenek, chlastání a filozofování o tom, jací to muži jsou chudáci. No vysílat tohle na veřejnoprávní televizi chce hodně odvahy. Nutno ovšem uznat, že sem tam nějaká ta absurdita byla skutečně vtipná. ()

Lopezka1982

Film mi přišel v pohodě, Jiří Dvořák i Nella Boudová si dobře sekundují. Chvílemi tedy zbytečně vyhrocené situace. M.Šteindler je zde docela nechutnej, nevím proč nevybrali někoho lepšího.. ale jinak mě film docela bavil. ()

netahlo

Samozrejme, od prvni do posledni minuty bylo jasne znat, ze to napsala i rezirovala zena. Scenar mnoho originality skutecne nepobral, nicmene zahrano to bylo solidne a navic po vikendovych alkoholovych eskapadach jsem na nedelni vecer potreboval presne takovou prostoduchou jednohubku. ()

Ferinka

Ač nejsem románová čtenářka, na slibovaný bestseller jsem chtěla mrknout. Bohužel ani jako zvuková kulista ke hře Bejeweled 3 nestálo tohle dílo za nic.. Manželská dvojice Dvořák a Boudová byla jediná pěkná věc, na kterou se dalo koukat. A vtip? ten jsem hledala marně.. Nebýt Dvořákova pěkného ...úsměvu, spláchtu to do odpadu. ()

patrikus

Tříhvězdičková TV komedie... herci místy trochu přehrávají, proč? To bylo úplně zbytečné, není nutné se přece za každou cenu chechtat. Hezká představitelka milenky. Na hudbu si vlastně vůbec nepamatuji, asi mě nezaujala. Jinak se mi líbil ten Vyorálek... ! Pro obyčejného televizního diváka dobré, vtipné... proč ne... ()