Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového „kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity. (CinemArt)

Justy Kulová

Naprosto bombový film, mohla bych ho vidět i několikrát a pořád neomrzí. Zpracování je samo o sobě skvělé a němci se vy vytáhli na plné čáře, originální komedie poukazující na to, jak to občas v dnešních školách chodí a taky na to, že pokud se najdou správní lidé, vždy jde změnit směr života. Konec byl opravdu dojemně zpracovaný, ale zároveň žádné klišé, opět nádech humoru, já jsem jako divák naprosto, ale naprosto spokojená. ()

Cezar209

aj napriek relativne vysokemu priemernemu hodnotenia u mna max 40 %. prisaham ze som sa snazil ale usmial som sa urcite nie viac krat ako 5...co je na komediu ASIK malo. Tento suchy nemecky humor mi vobec nesedi - podla mna to ani humor nie je. jeden turek jazdi po dialnici a zachranuje ludi uz vyse 10 rokov z dalsieho sa pravdepodobne stane ucitel na min 10 rokov...prijemny a mily NEMECKY pokus o komediu zo studentskeho prostredia, ale ...bohuzial vydalo ()

wiercza

Konečně opravdu vtipná a zábavná komedie s luxusníma hláškama. Český dabing perfektní (pro ty, co tolik neholdují němčině). Ani na vteřinu jsem se nenudila. ("Máš už kluka? Tak bacha, ať nedopadneš jako ségra" .. "Nežer buřte, chceš umřít jako panna??" ). Vsadím se, že kdyby učitelé v reálu mohli říkat, co si myslí, tak vychom se hodně divili. PS: Výbuchy smíchu zaručeny. ()

Lew.Ashby

Pohodová komedie, která rozhodně není korektní, ale čtvrtou hvězdu kazí klasická (nebo spíš klišovitá) transformace hlavního hrdiny. Takže se z toho nakonec vyklube romantická komedie. ()

wooloong

Sousloví německá komedie ve mně obvykle vyvolá příšerné vzpomínky na nevtipnou trapnou nudu, takže mi dalo dost práce ten stereotyp překonat a odhodlat se ke sledování tohoto filmu. Nakonec jsem byla velmi mile překvapena a celou dobu jsem se skvěle bavila. Naneštěstí jsem film sledovala na Prima Cool, kde byl film rozsekán na pět částí reklamními bloky, které kazily celkový dojem, ale během kterých jsem stihla umýt nádobí, upéct štrůdl, zalít kytky, uklidit špajz a utvrdit se v nenávisti k tomu malýmu zelenýmu zmetkovi, který mi brání koupit si už z principu něco od Alzy a odradit se od koupi dalších produktů, díky kterým jsem přišla o dokonalý požitek z filmu. ()

sb0

Očkávanie to splnilo.Super komédia ktorá je doplnená romantikov alebo naopak.Pre mňa asi prvá nemecká komédia ktorá za niečo stojí.Som veľmi rád že sa ku mne dostal ako originál.Musel som sťahovať titulky predsa nemčina je nemčina. ()

venca

jak se z bývalího zločince stane učitel který nemá vychozenou ani základní školu jen aby se dostal ke svýmu lupu který mu zakopala jeho kamarádka na údajným staveništi ze kterýho se najednou vyklubala nově postavená tělocvična a o bandě asociálů která kašle na školu a učitelovy kriminálníkovy to pěkně zavařuje tak právě otom je tato komedie čekal sem hodně ale když(POZOR SPOILER): Zeki vytáhl paintbalku a začal z okna střílet jednoho záškoláka za druhým tak sem se fakt už neudržel a vybuchl jsem smíchy jak malí dítě když vydí někoho spadnout na zem ()

PanIncognito

Nápadité, svižné, zábavné - víc než tato tři slova, snad netřeba. Charismatické osazenstvo (i když pro mě je bezkonkurenčně nejlepší Katja Riemann) a originální námět dělají z filmu jednu z nejlepších komedií roku 2013. :D (viděno s dabingem) ()

SNCIS

Tak se opět ukázalo, že i německý film může uspět v konkurenci amerických velkofilmů. Přisprostlá legrace se sympatickým hlavním hrdinou. Vtipy vydařené a perfektní výběr herců. - 90%. ()

tomkat

Doteď si nejsem jistý, ale zřejmě se to u mě mělo takhle: sympatické a krásně reálně podané postavy, společně s vedlejším tématem (vzdělávání a jeho smyslu), které asi nikdy neomrzí, přebily mírně cáklé hlavní téma a občasnou jalovou přízemnost (ve slovech i ději). Šikovná lehká filmařina. ()

aneta105

Ještě jsem se ve svém životě tolik nenasmála, jak u tohoto filmu, chvílemi mi tekly i slzy smíchy. Asi tak bych tento film hodnotila. A abych napsala pravdu- jsem to ani nečekala. Bravo filme. 90%. ()

Richmond

Ono to nie je až také zlé! Videl som ten nápis a hovorím si: No toto bude hovadina. Ale práve naopak. Nie je to prvý krát čo vidíme na plátne námet so zločincom, ktorý predstiera, že je mechanik, učiteľ, deratizér, pole dancer atď. Zato myslím si, že keby tento film skončil v rukách tých Hollywoodskych feťákov tak by vyzeral úplne inak. Takže šťastie, že tento film majú Európania teda Nemci. Všetko je nakrútené realisticky iba sem-tam mi to príde trochu prehnané s tými scénami s tou podivnou 10.B Je to naozaj vtipné veľa krát som sa smial- toto je práve niečo čo pri Hollywodskych filmoch často nerobím- smejem sa. Je to miestami uletené ale ten humor to tak trochu prekrýva ten príbeh tiež nie je najhorší- potreboval by sa doladiť scenár necháme napokoji to je samostatná kapitola. Určite by som tento film nehádzal do odpadu za pozretie stojí- a je len na vás s akým postojom ten humor príjmete. 70% 4* ()

Navys

Německým filmům se zásadně vyhýbám, takže jsem moc rád, že jsem týhle komedii dal šanci. Smál jsem se a to skoro pořád. Co se týká tématu celkově, tak ten mě moc zaujal. Příběh byl taky dobrý. Vlastně nemám, co bych vytkl. Takhle by měly vypadat komedie! ()

Rathe

Povedeně napsaná komedie z německého soudku. Je skvělý jak Zeki vyjebává se všema studentama a je mu to úplně jedno, co se jim stane. Jeho ego a sex appeal tomu dává docela velkou třešničku na závěr, protože ne každý by se na takovou roli hodil. Druhou nejoblíbenější herečkou byla pro mě ředitelka školy, která byla snad i ze všech nejvtipnějších. ()

MiLuka

Tenhle film je určen jen pro omezenou skupinu diváků ve věku tak maximálně do 20 let, s omezeným chováním a ještě omezenějším slovníkem. Každý jiný divák, vychylující se z této sorty si musí zákonitě položit otázku: Was is das, bitte??!! A následně si sám odpovědět: Das is Scheisse. ()

Veronika_.._

Hlubokou myšlenku to nemá, musím ale říct že jsem se u tohoto filmu hooodně nasmála, což jsem z jeho názvu vůbec nečekala. Nebyla to typická americká rádoby komedie plná akce, řevu a nakonec i té romantiky. Jasně, i tady to skončí romanticky ale za mě to bylo opravdu vtipné. ()

J.Crusader

Klišé na klišé. Děj může člověk předvídat takřka se stoprocentní úspěšností. Jenže přes to všechno neskutečně zábavné. Elyas M'Barek hraje přesně takového toho nenuceného sígra, jichž dostane kousek po začátku filmu plnou třídu. Karoline Herfurth zase přesně vystihuje takovou tu "puťku", která se postupně osměluje. Film v sobě nemá absolutně nic novátorského, jak už jsem napsal hned na začátku, je klišovitý, naivní a předvídatelný. (Ze všech padouchů se stanou good-guys, a to včetně pana "učitele"). Ale co, sere pes! Bavil jsem se a několikrát se i hodně a upřímě zasmál. A ten pozitivní pocit prostě na slabší 4 stačí... ()