Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového „kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity. (CinemArt)

Prokop23

Tomuhle Semirovi Gerkhanovi po úvodním gagu s alarmem a žvýkačkou prostě nejde nefandit. Dobře přitroublý humor, na komedii uvěřitelná zápletka... Přibývající stopáží se však humor tichounce vytrácí a tvůrci nám chtějí do hlav nalít také nějaké to ponaučení a to tím způsobem, že od parádní porce týrání učitel-žák, žák-učitel přejdou k romanci s podtitulem „až do svých učitelských let panna“, což si mohli odpustit. Ještě více si pak mohli odpustit linii příběhu, kterak se blízkovýchodní „gastarbeit“ náplava třetí generace dokáže polepšit a být společnosti prospěšná, a kterak by se polepšovat ani nemusela, kdyby se jí v prvé řadě někdo v mládí věnoval a německé učitelky nebyly takové krávy. Film však hodnotím kladně, protože jsem se dost nasmál a ukojil svou pubertálně-dementní mentalitu, se slabostí pro škodolibé džouky tohoto typu, která mne ani v dospělosti neopustila, a protože jsem od soudruhů z NDR ani nic moc, a zvláště podle názvu, nečekal. ()

zdenoush

Je to prostě povedený film s dobrým koncem, smáli jsme se celá rodina od začátku až do konce, a tak to má být, svět okolo nás je smutný dost už teď, tak proč si ho kazit ještě smutným filmem, a tenhle je prostě bomba ()

BH7

Jednoduchá komedie, na kterou se skvěle kouká, i když je od reality školství až příliš vzdálená. Ve výsledku prozradí víc, než se zdálo. Palec nahoru, že je to čistě německý bez amerických pařátů. :) ()

Dussanek

Přijemna komedie, která nahradí nudný pateční případně sobotní program v TV. Dobrá volba když máte chuť na jednoduchou zábavu bez přemýšlení. ()

Tanki

Film jsem si představoval asi takhle - hodně chabý děj, za to spousta vtípků, no prostě odpočinková komedie. I přes tato poměrně nízká očekávání jsem byl zklamán a film se mi až na několik málo hlášek vtipný nezdál. ()

evelouch

Jedním slovem : Paráda! Pecka! Fakt dokonalost sama(to už je asi víc než-li 1 slovo:-)). Ti,kdo film viděli,vědí, o čem mluvím. Zeki je sexy,právě propuštěný z vězení, je vtipný(a to jako DOST hodně!), no prostě má všechno, co by mohl chtít. Ale jeho kamarádka bohužel schovala peníze,kvůli nimž byl přes rok zbaven svobody, velmi nešikovně. Zakopala je na staveništi, kde brzo vyrostla nová školní tělocvična.....A právě kvůli tomu se Zeki začne vydávat za učitele a získá tak pracovní místo. Zpočátku to dělá jen proto,aby mohl své uspory vykopat a užít si. Dříve než je ale objeví, zjistí, že objevil něco mnohem cennějšího-lásku a spoustu zážitků jako pedagog, když mu byla přidělena nejhorší třída,kterou donutil poznat, že život není jen o drogách a alkoholových eskapádách....Tento film má švih, vtip, i romantiku. Stojí za podívání(i více než jedno:)). ()

roflmao

Jo tři hvězdy tomu dám. Mělo to děj, bylo to svižné, místy vtipné. Elyas je hovado jak má být. Negaci ve mně evokuje fakt, že přítelkyně musela z tý svý nevymáchaný držky vypustit připomínku o p. Müllerovi, kterýho prej do filmu neměli dávat, že je moc hezkej. Nelíbily se mi vulgární scény, jinak to šlo. Dokonce jsem i zamáčkl slzu. Oprávněné 3*. ()

ReffShade

Zo začiatku som si myslel, že to bude zasa nejaký pokus o komédiu. Opak bol pravdou :). Typ humoru super aj celkové prostredie, český dabing k tomu ešte pridal aj 1 * . Titulkové scény ma už úplne dorazili . :) ()

tompolicky

Pěkné neokoukané vtipné scénky, vydařená hudba, korespondující s filmem. Trošičku "umělé" herecké výkony některých protagonistů se dají v pohodě přejít. Tohle je přesně komendie podle mého gusta. Ano jak to celé dopadne se dozvíte asi po patnácti minutách, kdy se Karoline poprvé podívá na fešáka Elyase... čili už v tuhle chvíli je ruka v rukávu :o) Nicméně sledovat JAK se tihle dva dají dokupy je zábava a člověk se i zasměje. Fakt dobře vyladěná a veselá komedie. ()

nignignigga

Povedená komedie, která přijemně pobaví. Je pozitivní, plynulá, vtipná a dobře se na ní kouká... to je pro mě hlavní. Upřímně mě dost překvapila a celkově mi utkvěla v hlavně, což se mi moc často nestává. Určitě se na ni kouknu rád znovu. 5/5 ()

aDancer

Než jsem shlédla tento film, měla jsem za sebou sérii nevtipných a neoriginálních, ale přesto do konce dokoukaných pseudokomediích. Pak ale přišlo Fakjů pane učiteli a já se úžasně bavila. Mělo to všechno, co by podle mě komedie měla mít - vtip, dobrou zápletku, nějakou tu menší milostnou aférku... Námět sám o sobě se mi velmi zamlouval a myslím, že z něj bylo vytěženo maximum. ()

Asasin

Tahle komedie mě opravdu velmi mile překvapila !!! Hledal jsem jednoduchou komedii před spanim a tahle to téměř splnila až na to že jsem u ní neusnul protože sem se velmi nahlas smál :D ... Výborní DOPORUČUJU všem co maj rádi moderní komedie ... A ještě sem chtěl říct že se mi moc líbí že se tam nezaobíraj moc píč.vinama okolo ale jede to hezky rychle a sprutka musim říc že mi to vážně vyhovovalo !!! ;) ()

fanousek589

učitel který používá tělesné tresty a záoven j zloděj :D super kombinace .od němcu jsem čekal něco špatného a to nevím proč...alepobailo mě to :) ()

sun.eagle

Dámy a dívky budou tento film zřejmě mít rády, pro nás ostatní se tam nějaké plus hledá těžko. Začátek sliboval docela sehr gut zábavu, ale postupem času tomu spadla keta, humoru ubývalo a čeho naopak přibylo je infantilita - která byla občas až nehorázná, jako kdyby film najednou cílil na uplně jinou skupinu, z hormony ovlivněných puberťáků na dětičky navštevující oddělení v mateřské školce. ()

Crazydreamer

Na to že je to německý film tak tato komedie vytáhla velmi vysokou laťku. Tento film se jim prostě podařil. Hodně jsem se u toho zasmála a řadím to velmi hodně dobré filmy. Herci, režisér i scénárista to vymysleli dobře a řekla bych, že si film zaslouží víc procent než má teďka ()

milous11

Začínám čím dál víc milovat německé filmy, protože mají svůj styl humoru a ten se mi moc líbí, je to sice popravdě skoro stejná komedie jak Holky to chtěj taky, ale to nic neubírá na stylu humoru, kde tady u toho filmu je moc super :-) také ten příběh, jak se prostě z nešikovného učitele stane hvězda. ()