Když Beth po nečekané smrti jednoho dne znovu obživne, chopí se její přítel Zach příležitosti a rozhodne se s ní podniknout vše, co za jejího života nestihli. Avšak jak Zach brzy zjistí, Beth není taková, jakou si ji pamatuje a brzy mu obrátí svět vzhůru nohama. Inspirovaný příběhem Mary Shelleyové, režisér a scenárista Jeff Baena natočil film kombinující elementy mladé lásky, zlomeného srdce a zombie komedie. (Larrysbride)

VasaX

Indie komedie místy až lehce absurdního rázu. Aubrey je velmi roztomilá, ale svou podivnou pózou, kterou se vyznačuje téměř všude, jejích veřejných projevů nevyjímaje, dokáže za každé dva body sympatie jeden servat dolů. Unylý Dane a ona je tedy extra dvojka, se kterou se těžko sympatizuje, ač se scénáristé snaží. A to více méně tou formou, že vedle nich postaví charaktery, které to svou plíživou otravností zmírňují. Třeba ty Reillyho či Gublera. Jako zázrak je zde Anna Kendrick, která je jako vždy sladká jako panenka a je tu v kontrastu s ostatními jako pěst na oko. Ale jediná pěst na oko, kterou si nechám líbit. Tak či tak, bylo to mnohem lepší, než jsem očekával, nic zbytečně zdlouhavého a konec dle mého přání, ač tedy možnosti byly různé. Vzhledem k tomu, že jsem více jak půl komentáře věnoval obsazení, může být jasné, že příběh tu tak trochu hraje druhou roli. Což nemusí být vždy špatně, když děj a postavy přináší odpovídající zábavu. ()

MareT.

Stravitelny nonsense, kde vse zachranuje to, ze se to nemysli vazne. Naprosto nic. Mistama opravdu pobavi, ale jako celkem je to volovinka. ()

masino

Tak dobre skombinovanu komediu s hororom som nevidel od cias filmu : Tucker & Dale vs. Evil. Dokonca mi tu ani nevadil herec John C. Reilly , ktory je pre mna jedna nesympaticka osoba. Zabavka na zacinajuce zimne vecery. **** ()

srncek

Povedzme, že viem oceniť ORIGINÁLNY film, keď na taký náhodou natrafím... bez ohľadu na žáner. Skvelý DeHaan. 84% ()

Kortexo

Natočit koukatelnou hororovou komedii je um.Natočit koukatelnou zombie komedii je zázrak.Tady rozhodně velká snaha byla.A to se cení... ()

chewbac.Ca

Nechápu tady to vaše nízké hodnocení... první 1/4 filmu byla sice docela nudná a pomalá ale zbytek filmu jsem se docela dost bavil!!! 4* jsou oprávněné.. doporučuju film pro fanoušky zombielandu! ()

DaWz

Jak má člověk najít tyhle skvělý filmy, když mají takhle nepochopitelně nízký hodnocení? Bylo to výborný, netradiční, originální a hrozně zajímavý. ()

Sekyno

Nerozumiem hodnoteniam, určite je to lepšie ako väčšina súčasných zombie filmov, stačí neškatuľkovať a hor sa do toho. ()

viax

Nápad dobrý, provedení horší. Začátek fajn, ale pak to ztratí všechno, zbude jen zoufalství. Některé momenty jsou skutečně zbytečné nebo nevysvětlené. Pokud máte rádi potácející se zombíky, pusťte si druhou polovinu filmu. ()