Reklama

Reklama

Life After Beth

Trailer 1

Obsahy(1)

Když Beth po nečekané smrti jednoho dne znovu obživne, chopí se její přítel Zach příležitosti a rozhodne se s ní podniknout vše, co za jejího života nestihli. Avšak jak Zach brzy zjistí, Beth není taková, jakou si ji pamatuje a brzy mu obrátí svět vzhůru nohama. Inspirovaný příběhem Mary Shelleyové, režisér a scenárista Jeff Baena natočil film kombinující elementy mladé lásky, zlomeného srdce a zombie komedie. (Larrysbride)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (33)

hladass 

všechny recenze uživatele

Člověk by si ze začátku mohl říct, že je Zach poměrně šťastný člověk... Přeci jenom, jak často se stává, že se vám mrtvá přítelkyně vrátí do života? Řekl bych, že moc často ne... Sice má slečna ztrátu paměti a působí lehce zmateně, ale druhá šance na dohnání všech věcí, které jste spolu nestihli před její smrtí, ta se sakra počítá... Zvláště, když je Beth taková kost... Problém však může nastat, když taková zombie začne být náladová, trochu žárlivá a hlavně hladová... V tu chvíli si začne zamilovaný mladík koledovat o pořádný průser... Stejně jako celý film... Do této chvíle se totiž jednalo o docela svěží romantickou komedii, která se však zvrhla v nudou a nenápaditou zombie apokalypsu bez špetky humoru a hlavně hororu... Což je průser... Průser, který ani béčkové, ale velmi sympatické obsazení z podprůměru nevytáhne... A to je škoda... ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Zpočátku poměrně sympatická, nezávislá, romantická zombie komedie s vlastním originálním "ksichtem", což je fajn. Postupem času se film bohužel podivně rozplizne, ztratí doposavad budované téma - v podstatě komorní romcom se v mžiku přehoupne do zombie epidemie, vývoj postav je v čudu, humor spíš trapný než vtipný. A o horor se tvůrci nesnažili ani sekundu. Nakonec je to tedy takové nula nula nic, netrpěl jsem, v první půli jsem se sem tam pousmál, ale nutkání film někomu doporučit skutečně nemám. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Beth bývala za života pohledná dívka, která chodila s ňoumovitým Zachem. Nyní je po smrti, rodiče i její přítel truchlí, ale jednoho dne se Beth vrátí s podezřele divných chováním. Nebude zdaleka jedinou, která vstane z mrtvých. A ke všemu si ani neuvědomuje, že je po smrti. Od počátku hodně lacině a málo zábavně instruovaná záležitost, která se do hororu ani plně nerozvine. Režijní rukopis Jeffa Baena byl dost slaboučký, vznikla jen jedna zapamatovatelná scéna. Je to přesně ta, v níž zombie Beth je připoutaná řetězy ke kamnům, které silou vytrhne a nese je na zádech. A ano, Beth je zlostná, silná, nadržená, posléze i nenažraná, ale nic, co by si mě režijně i příběhově podmanilo, nic, čemu by se dalo zasmát. O napětí snad film ani neusiloval, neměl ho v plánu. Film se postupně zhoršoval. Začátek, kdy se mrtvá holka k úžasu mladíka Zacha zjeví za okny domu svých rodičů a následné peripetie s jejich vztahem, to ještě ušlo (viz Pohřbít bejvalku - 2015), ale jak se náhle začali kupit oživlí mrtví, bylo to jen a jen horší. Výrobní náklady filmu musely být značně nízké, na filmu je to znát. Gore vesměs žádné, laciná výprava, neadekvátní hudební doprovod to celé jen dodělal. V podkresu zní úplně nesmyslně shluk jazzu a sraček. Uniklo mně, co způsobovalo zmrtvýchvstání, nebo to v tom filmu ani nebylo vysvětleno? Příliš nepomohla ani účast elitních druholigových hvězd. Všichni se sice snaží, i za cenu akceptovatelného přehrávání, které je nejvíc patrné u hlavní herečky Aubrey Plaza. Skoro jsem jí to ztvárnění zombie nevěřil, měla štěstí, že se na ni dalo dívat, i přes počínající hnilobu. Ale přece jen Dane DeHaan a John C.Reilly mají sakra na víc, než se zahazovat v těchto blíže neidentifikovatelných kravinách za pár babek, co mají do hororu daleko a o komedii se neznatelně otřou. Až se jednoho dne vaše přítelkyně přestane převlékat, bude si domů nosit hlínu, většinu času bude trávit na půdě a nebude libě vonět, nejspíše máte doma zombíka. Otravný film úplně o hovně. 20% ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Beth je krásne mladé dievča, ktoré jedného dňa nešťastne zomrie. Jej priatel je z toho zničený, ale všimne si, že jej rodičia niečo skrývajú. Zistí, že Beth je nažive, ale nie je ludská bytosť. Stala sa z nej Zombie, čo nieje problém, pretože je to jedna z najviac sexy Zombie aké som kedy videl. Napriek tomu sa chalan rozhodne zažiť s ňou všetko, čo nestihli keď ešte Beth nebola zombie. Tak sa začína jeho milostný príbeh s dievčaťom, ktoré je po smrti a každým dňom sa mu viac a viac rozpadá pred očami. Ako tradične ma to nenadchlo úplne na 100%, keďže je to z Velkej Británie. Chválim hlavne herecké obsadenie, napr. taká Anna Kendrick je svetoznáma herečka a je krásne vidieť ju v horore. + herec zo Zombieland + herec z Where the Devil Hides ()

Ghoulman 

všechny recenze uživatele

Navzdory nízkému hodnocení si myslím, že tohle je dost povedený film - sympatické obsazení mladých talentovaných herců, božský výběr indie hudby, velice zajímavé pracování s konvencemi zombie žánru, nekompromisní černý (nebo lépe řečeno spíše šibeniční) humor a k tomu navíc přesah v podobě možnosti skrytého čtení příběhu, které je možno číst jak v rovině, v níž mladý muž ztratil přítelkyni, která se vrátila jako zombie, ale též je možné jej vnímat jako příběh o vztahu, kde to dvěma lidem neklapalo, ale když se pokusil jeden z partnerů vše slepovat ze zármutku a osamělosti, zjistil, že vše, co získává od tohoto "přezrálého" vztahu je jen zatuchlý pach čehosi, co mělo raději zůstat v symbolické rovině mrtvé. Já osobně jsem navýsost spokojen (a jsem moc vděčný, že jsem mohl DeHaana po delší době znovu vidět v hlavní roli (jo a Plaza je k sežrání (byť ke konci filmů bych už asi neřekl, že přímo k nakousnutí). ()

Galerie (117)

Reklama

Reklama