Epizody(10)

Jaro.Krafcik

Presne to isté ako prvá séria, možno aj o trochu lepšie. Ale stále to je divný seriál, ktorý má nepochopim prečo tak veľa percent. Ešte šanca že posledné dve serie budú dobré a chytí ma to. Zatiaľ však priemerný seriál kde sa striedajú slabšie epizódy s lepšími. 3* ()

Melios

V mojich očiach je Rick a Morty stále prehnane ospevovaný seriál ,ale nemôžem mu ani poriadne krivdiť. Svojich fanúšikov si rozhodne zaslúži ,pretože predsa len je v niektorých sférach veľmi originálny a humor mu tiež nechýba - Ako aj druhej sérii... ()

Mkartaylas56

Jo, už se do toho dostávám víc a víc. Po první sérii, kterou jsem přijal spíše vlažně a úplně na větvi jsem z ní nebyl, přišla řada druhá a ačkoliv na plnou palbu to stále ještě nebylo, tak už se tomu Rick s Mortym sakra přibližujou. Prakticky každou epizodu jsem zhlédnul s pocitem, že mi v ní tvůrci naservírovali poctivě napěchovanou a ničím ošizenou porci nápadů, narážek, sci-fi tématiky a všeho dalšího, co činí z Ricka a Mortyho tak oblíbený a hlavně kvalitní seriál. A ano, samozřejmě že mi naplno nesedly všechny díly, ale z širšího vhledu beru druhou sérii za kvalitnější, konzistentnější a hlavně jsem si u ní poprvé připustil, že by ze mě časem přeci jen mohl být fanoušek tohohle šíleného animovaného dobrodružství jménem Rick a Morty. A to je asi to hlavní, ne? 80% ()

Blazkowicz

Druhá série, takže dvojnásobná porce drog, která udělá svoje. Ještě více nepochopitelné a totálně dafuq díly. Šestý díl byl teda přímo vynikající, ale to byl za celou dobu jediný. Minule málo nadávek, teď až zbytečně moc. 3-* ()

hrumsrt

Přišlo mi to více odvážnější než-li předchozí série. Přijde mi, že více prostoru dostala rodina jako celek, že už to není jen o nosné dvojici. Současně si to ale udrželo výborné silné momenty (viz závěrečné vzdání se). Rick je fenomenální postava! Nejlepší epizoda byla The Ricks Must Be Crazy. 80% ()

PaTeXx

V celkovém součtu se určitě o lepší sérii nejedná. Pokazila to první polovina, ale ta druhá to zase šíleně nadzvedla. Jsem spokojený, ale mohlo by to být ještě lepší. Platí, že nejlepší je E09. ()

BrMikes

Stejně jako u dalšího mnou milovaného seriálu, tedy u HIMYM (ano, nemohl by být odlišnější), i zde platí, že je druhé série tou nejlepší v rámci celého seriálu. Tvůrci už se totiž líp najdou, jsou si jistější a zároveň se zatím neprojevuje nic jako únava materiálu( i když ta pro mě není u obou seriálu tak hrozná jak pro jiné). A zkrátka a dobře je to skvělá a zábavná jízda, která mezi těmi deseti epizodami skrývá ty nejsilnější, v rámci celého seriálu. ()

Mistr119

S politováním jsem shlédl celou druhou sérii... měl světlé kontroverzní díly, ale ta většina spadá spíš do spodní části hodnocení kontroverznosti, v čele s díly, které byly fakt humus na zvracení... ()

Ondak

Druhá série mi přijde taková vyspělejší. Došlo i na nějaký příběh napříč sérií a humor mi přišel tak akorát. Prostě vše je podle mě super a to co jsem kritizoval v první sérii se zde vytratilo a velice zlepšilo. Krom 8. dílu, jsou všechny epizody na 5 hvězd a královsky jsem se bavil. I Rick už není takový humusák jak v první sérii. ()

Tobias18

Druhá série je lepší než první. Ne o moc, ale rozhodně je konzistentnější, a najdou se zde snad jen dvě, možná tři slabší epizody a ne jako na houpačce jako v první řadě. Velmi se těším na trojku. A poslední epizoda je absolutní strop! 75%. ()