Píše sa rok 2045. V meste Los Angeles sa policajný detektív Hammond (Michael Jai White) a jeho nový robotický partner púšťajú do novej nebezpečnej misie. Ich úlohou je vydať sa do zakázanej zóny mesta, v ktorom obyvateľstvo kynoží tajuplná smrteľná epidémia. Krátko potom, čo dorazí do cieľa, dvojica zistí, že zdrojom ochorenia je spoločnosť využívajúca najmodernejšie technológie a pomocou nich ovládajúca celé mesto. Rozhodnú sa preto spojiť sily proti vládnej konšpirácii a zabrániť úplnému zániku mesta. (Incantator)

Chaloupek odpad!

Když kluci a holky z Asylum nacpou do filmu zraloka s krokodylem a do toho trochu ukecane omacky, tak je to svym zpusobem zabavne. Ale kdyz se tam kdokoli snazi predevsim konverzovat, tak to uz je za hranou. Zvlast, kdyz je to nekdo jako tady Majkl. Ono je pekne, ze ma cernych pasu jako Gott slaviku, ale to z vas bohuzel herce (natoz pak dobreho) neudela. Jeste vetsi hruza nez obvykle... ()

Mukade

Asylum verzia robocopa... :) Ako vtip - ten android - je to celkom dobré, takmer výborné, nasmial som sa (+1* za to). Pri natáčaní muselo byť veselo :)) . Sa čudujem že Wayne (a aj ostatní) dokázal zachovať chladnú tvár v záberoch a nebol v permanentnom smiechu z toho ako vyzerá LOL. Odporúčam tento film najmä Verbalovi, bude sa mu vyslovene páčiť, najmä hlavný hrdina Andi XD ()

BaseDallas odpad!

Som veľmi otrlý, ale toto nezvládam. Keby to bola sranda, tak ok, ale Asylum si ide svoje vážne ksichty. Black Dynamite to posral asi najviac, ale celé je to fakt na hovno. Niekedy mám chuť na dobré béčko, niekedy dokonca na nejaké céčko, na Sharkando hlúpostiach sa dalo sem tam zasmiať, no toto bolo vážne utrpenie. Možno iba nedokážem spracovať úchylárium, ktorým sa tvorcovia bavia, ale pravdu povediac, ani nechcem. Tu nedokážem prihliadnuť na nič, toto je pre mňa čistý odpad a úplne zbytočný film. ()

Anatar odpad!

To je tak strasny ze nemam slov. Jako kdyz parta deti vezme tatovu kameru a jde natocit akcni film. Kamera 0, postprodukce proste neexistuje a herecke vykony horsi nez v ochotnickem divadle. Dala jsem 15 min a pak rychly prostrih zbytkem. Ono se vlastne stacilo podivat jake dalsi perly ma pan reziser na svedomi a ani bych to nezkousela :) ()

sevastak

No pokiaľ si človek odmyslí scénar, kameru, efekty, väčšinu hercov, okopírovanú myšlienku, dementné kecy, nefungujúce vtipy........ tak ostanú 2 dobré momenty, ktoré tu vcelku prekvapili, Michael Jai White (ako sa v tomto filme mohol objaviť ???), ktorý aspoň s bojovými scénami sem-tam prinúti vypnúť spánok a pár nepodarených scén na ktorých sa dá naozaj pobaviť. Za ne si film zaslúži tú jednu hviezdu, sú aj horšie filmy. ()

io.

Málo zajímavý příběh a celkově nuda. Téma je už tolikrát zpracováno, že už zmutovalo. V první třetině filmu jsem si říkal, jestli si někdo neudělal záznam, jak paří nějakou střílečku. Pak to už dávalo i smysl. Kdyby to dali do kin před třiceti lety, asi by to byl nářez, jako robocop. Ale proč se tohle dělá v roce 2014? Asi se někdo hrozně nudí a neví co s prachama, tak dělá takovéto vylomeniny a obtěžuje s tím slušného diváka. ()