Komentáře uživatelů k sérii (6)

Šťastné údolí stále vypadá spíš jako očistec. Ve druhé sérii se ovšem to nejzajímavější odehrává okolo detektiva Johna Wadswortha a vraždy Vicky Flemingové. Ne tedy že by magor Tommy Lee Royce hlavní hrdince a její rodině dost nezavářel i z vězení, ale celkově mi tu přišlo rozložení příběhů mezi více postav vydařenější. Sarah Lancashire je ovšem stále ústřední figurou a pořád to celé táhne na jedničku.(24.9.2018)

Tak nějak jsem si ke Catherine úplně nenašel cestu. Zápletka sics zase zajímavá, ale náhod možná ještě více než v jedničce.(12.12.2017)

Šťastné údolí je jedním z nejlepších počinů na poli seriálové krimi, které jsem poslední dobou viděl. Vůbec bych se nezlobil za pokračování.(1.12.2017)

Pro mě druhá série lepší, než byla ta první. Líbí se mi, že Catherine není žádný tradiční hrdina. Ani jím nechce být. Není vlastně ani sympatická a líbí se mi její rozpad myšlení o černobílém dobru a zlu.(4.1.2018)

"Šťastné údolí" je tentokrát dějištěm řádění vraha žen. Catherine je opět v centru dění, navíc stále řeší Tommyho Royce, který stále více ovlivňuje jejího vnuka. A bohužel toho řeší ještě mnohem více - hlavně problémy své sestry. Takže podobné kecy a podobně nudné a pomalé pasáže, řešící osobní a rodinné problémy, jako v 1. sérii, jen kriminální zápletka se změnila. Právě ta je v porovnání s 1. sérií trošku zajímavější (i třeba díky vcelku zajímavé zápletce - kriminalista a jeho zavražděná milenka). Pro mne však pořád jenom průměrné dílo. 60%.(22.11.2018)

Sarah Lancashire je výtečná, seriál stojí na ní, podle mně o hvězdičku slabší, než první série, díly hodně nevyrovnané, poslední díl, ale zase excelentní. Sarah je skvělá i v seriálu Last tango in Halifax, kde si ji vychutnáte v úplně jiné poloze(1.12.2017)