Komentáře uživatelů k sérii (6)

 • Slarque
  *****

  Šťastné údolí stále vypadá spíš jako očistec. Ve druhé sérii se ovšem to nejzajímavější odehrává okolo detektiva Johna Wadswortha a vraždy Vicky Flemingové. Ne tedy že by magor Tommy Lee Royce hlavní hrdince a její rodině dost nezavářel i z vězení, ale celkově mi tu přišlo rozložení příběhů mezi více postav vydařenější. Sarah Lancashire je ovšem stále ústřední figurou a pořád to celé táhne na jedničku.(24.9.2018)

 • Hanys_
  ***

  Tak nějak jsem si ke Catherine úplně nenašel cestu. Zápletka sics zase zajímavá, ale náhod možná ještě více než v jedničce.(12.12.2017)

 • nula87
  ****

  Šťastné údolí je jedním z nejlepších počinů na poli seriálové krimi, které jsem poslední dobou viděl. Vůbec bych se nezlobil za pokračování.(1.12.2017)

 • 1mikeF
  *****

  Pro mě druhá série lepší, než byla ta první. Líbí se mi, že Catherine není žádný tradiční hrdina. Ani jím nechce být. Není vlastně ani sympatická a líbí se mi její rozpad myšlení o černobílém dobru a zlu.(4.1.2018)

 • Kozlowski8
  ***

  "Šťastné údolí" je tentokrát dějištěm řádění vraha žen. Catherine je opět v centru dění, navíc stále řeší Tommyho Royce, který stále více ovlivňuje jejího vnuka. A bohužel toho řeší ještě mnohem více - hlavně problémy své sestry. Takže podobné kecy a podobně nudné a pomalé pasáže, řešící osobní a rodinné problémy, jako v 1. sérii, jen kriminální zápletka se změnila. Právě ta je v porovnání s 1. sérií trošku zajímavější (i třeba díky vcelku zajímavé zápletce - kriminalista a jeho zavražděná milenka). Pro mne však pořád jenom průměrné dílo. 60%.(22.11.2018)

 • Unlikelyhero
  ****

  Sarah Lancashire je výtečná, seriál stojí na ní, podle mně o hvězdičku slabší, než první série, díly hodně nevyrovnané, poslední díl, ale zase excelentní. Sarah je skvělá i v seriálu Last tango in Halifax, kde si ji vychutnáte v úplně jiné poloze(1.12.2017)