Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

s0re

v pohode ale čakal som viac humornych situacii.. bolo to take neslane , nesladke :/ na Diktatora to nema ani nahodou ()

Rob318

Znovu jiné a plné očekávání, které se chvílemi splní chvílemi ne. Což ale, neznamená že to není pecka. ()

Wyrmhord

Strašne stupídna kktina. Starý dobrý Sacha je preč. Jedna hviezda za záverečnú scénku na lodi. Tá bola vtipná. ()

trici

Šašek Cohenů v celkem odlišné komedii než jsme u něj zvyklí. Perverzností neubylo, ale nyní jde s dobou a přimíchává trendy složky jako POV scény a to jak akční tak i ty perverzní, vybírá si oblíbené téma špionů mixlé s hooligens. Už toto zaručuje, že se nebude jednat o propadák. Film je napcaný hláškami, nechutnostmi, občas i za hranou, ale tak to máme u Sašy rádi. Jednohubka která pobaví, občas i doslova rozseká. ()

KcarlosK

Další nekompromisní a politicky nekorektní nálož od S. B. Cohena. Pokud znáte jeho tvorbu, tak vás to asi nepřekvapí a královsky se pobavíte. Scéna se slonama je absolutní vrchol. Rád bych viděl tu nezkrácenou verzi. Pokud je pro vás Cohen novinkou, pak jste asi z jiné planety. ()

Bassko

Typický nechutný humor, presne tak, ako to má Cohen vo zvyku (viď Borat, Diktátor...) vám absolútne nič nedá, ale nájde sa tam niekoľko scén, ktoré dokážu pobaviť. Chabý priemer (kto tomuto dá 5 hviezd nemá asi zmysel pre humor, ale kto som, aby som súdil) ()

Von Kempelen

Nevím, ale ke Cohenovi mi akční parodie na různý agenty zrovna moc nesedí. Stejně tak z osvědčenejch kombinací chytrýho a blbýho kámoše, kolegy nebo bráchy, jsem už otrávenej a těžko v tom objevit něco novýho. Pár fórů je ve filmu skvělejch, ale jinak taky spousta hluchejch míst, už to prostě není tak nabitá jízda jako třeba Diktátor. Ale soundtrack to má neskutečnej... ()

Narg79

Tak na tento film se můžu podívat i 5x za sebou a pořád mě to bude bavit :) Jsou tam sice nechutnosti, jako třeba to sloní bukake, ale smíchy jsem se řezal snad celý film :) kinematografie je zase o něco bohatší :) ()

EricNor

Nechapal jsem, ze na to Mark Strong a Penelope kyvli. Ale SBC ma zrejme jmeno, ktere presvedci, ze je to vlastne satira a bylo by dobré se zucastnit. Celou dobu jsem fujoval a k tomu se nahlas smál. Toto ve filmu? Zvykneme si na vic a vic. Po Pulp fiction se zvysila uroven nasili v A filmech. Po tomto mi lecjska prasarna přijde ok. Jako ta zaba, co si ani nevsimne, ze se ta voda uz vlastne vari. ()

52637

Tak tohle nema chybu, nejlepsi komedie Cohena a mozna i roku. Akcni, komicky a perverzni 😀 Potitulkova scena, tak vydrzte do konce ()

Erosen

Už dlouho jsem se tak u žádné komedie nezasmál, nejlepší je na to jít s přítelkyní a vzít sebou 10 piv. Zatím jedna z nejlepších komedií roku 200016. ()

Miriablo

3* za slonici, zebru (presne ten typ "nenapadneho" nadpozemskeho, anglicky riznuteho humoru co tak miluju) a 200016. Jak už bylo napsáno níže, Saša umí setsakramentsky líp. Přesto díky aspoň za těch pár epických scének. Na víc jak 3* to ale za mě není. ()

Ajdl

Pro mě jeden z nejlepších filmů s Cohenem v hlavní roli. Do plného hodnocení mi tam toho ale ještě trochu chybělo. Snad to dožene v dalším filmu. Nechápu ty komentáře, kde se kdekdo pohoršuje nad jeho humorem. Jdu-li se podívat na film, ve kterém hraje, musím počítat s tím, že to bude totální nálož vtipů "Cohenova" typu. Jestli mi je tento typ filmů a humoru cizí, pak je nad slunce jasné, že na tyto filmy bych asi chodit neměl a tím nás i ušetřit zvratků na ČSFD. ()