Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

Tereza11

Sacha obscénní, nechutnej a přesto vtipnej...parodie na všechny ty příběhy ohledně hledání kohokoliv a následně extrémně štastné shledání :-)Respekt Marku Strongovi, že to ustál s vážnou tváří (ale myslím že všem hnidopichům dokázel, že se vážně rozhodně nebere )... ()

Kaylar

Komu nevadí opravdu velké dávky fekálního humoru, ten si jistě přijde na své. Při těch několika extra nechutných scénách (zážitky se sloním stádem) jsem se i zasmála, ale Diktátor i Borat se mi zdály být lepší. ()

PsenickaR

Bavil jsem se, neskutečně. Začalo to scénou s dáváním pokuty, která mne rozesmála a už to jelo. Ano, humor je místy nechutný, Cohen se hodně odvázal, zejména gangbang se slonicí byl trochu moc. Ale co se nedá upřít je fakt, že každou scénu, každý gag má Cohen vymyšlený do posledního detailu. není to ve stylu tak a teď se useru a uvidíme to se může líbit... Každý vtip zapadá do děje a v tom si myslím je Cohen mistr. Pro mě stejně dobré jako Diktátor a kupodivu to Sacha odhadl dobře i se stopáží, která na první pohled vypadá krátká, ale na Grimsby je přesně tak akorát. Delší by byla ke škode. A plusový bod za angažování Marka Stronga. 75% A ano, těším se na další dílko od Cohena. ()

mfanta

20% Přišel jsem, viděl jsem, nedokoukal jsem. Pár vtípkům jsem se zasmál, ale většina z nich bohužel přeletěla říši vtipnosti a skončila daleko za hranicemi diktatury trapnosti. ()

TragyCZ

Upřímně musím uznat, že jsem nečekal, že bych se mohl tolik pobavit u tak stupidního filmu :D Film je velice nereálný, nechutný a místy až nevkusný, ale na druhou stranu se tu skvěle mísí vtipné scény s těmi akčními. Film má styl a je (v jistém směru) i originální. Zároveň herecký výkon Cohena je pro mě osobně skoro až neuvěřitelný... No a samozřejmě film je zakončen dojemnou scénou obou štastných bratří. Hloupost, ale celkem pobavila... 60% ()

brondy

no.. vysvetlenie k hodnoteniu (videné doma).. mám rád aj filmy ťažké, filozofické, psychologické.. zložité pointy a úvahy.. blábláblá.. atďatď.. ale v piatok, po brutálne nap;ču týždni, s flašou vína v ruke, som netúžil po ničom inom než po troche zábavy, akokoľvek primitívna by mala byť.. dostal som to čo som chcel, zasmial som sa dosýta, nervové zrútenie z týždňa zažehnané.. ďakujem vám varlatá a slonie maternice :-))) ()

Mirinda78

Film jsem sledoval na notebooku cestou ve vlaku se sluchátky na uších a skvěle jsem se bavil. Nečekal jsem to. Nejvíce mě pobavila akce se slony, varlata, tlustá pokojská, ale vtipných momentů byla celá řada. Hodnocení 67% je podle mého názoru málo, proto dávám 5 hvězdiček. ()

Kakraholt

Mám rád, když se někdo nezastaví před nikým a před ničím a svým humorem dokáže neúprosně knokautovat jakýkoliv projev humanity, korekce a solidarity. Sašovi není nic svaté a zachází opravdu velmi daleko a je to dobře. Dokonale nekompromisní, primitivní a až na dřeň. Kdo při sledování komedie lpí na čistotě a výsostném intelektu a chce si honit ego, ať se radši nedívá. ()

Jirkacek odpad!

Fuj to byl ale hnus !!! Ještěže snímek Grimsby trval jen nechutných 83 minut, déle bych to u TV obrazovky asi nevydržel. Ano, tak odporný byl tento film, který spáchal Sacha Baron Cohen jakožto spoluautor scénáře, hlavní hrdina a jeden z bratrů Grimsbyových spolu s režisérem Lousiem Leterrierem. Bohužel o nic lepší nebyl ani jindy sympatický Mark Strong, který se přidal k nechutnostem, jimiž byl děj prošpikován. Dělá se mi zle, když si vzpomenu na sání jedu jakési housenky, sloní úkryt, černošskou uklízečku či rakety na stadionu na závěr filmu. Nechápu jak toto mohl nějaký úchyl vymyslet a jak mohla patřičná osoba něco takového povolit vysílat. Bez těchto odporností to mohla být ujetá stupidní komedie a třeba na konci filmu bych se zasmál při scéně v nemocnici, když zazněl zvuk větru v láhvi....Ano, pobavilo by mne i zesměšnění anglických fotbalových fanoušků či dělání si legrace z teroristických organizací, tak jak tomu bylo v Diktátorovi, kde nechutný Sacha Baron Cohen také hrál a také to byl film pro pitomce. Takže už žádný film se Sášou a na bratry Grimsbyovi bych chtěl rychle zapomenout. Nikomu normálnímu Grimsby nedoporučuji a tak logicky u mne tento snímek nezískal žádnou hvězdu - odpad! ()

Megahead

S.B. Cohen má svojský humor, to všetci vieme a to som očakával aj pred pozretím si filmu, keďže poznám jeho predošlú tvorbu, ktorú tiež radím skôr k priemeru, alebo podpriemeru. Väčšinou sa v jeho filmoch striedajú vtipné pasáže s priemernými, prípadne až trápnymi - čo film, to odlišný pomer. Zhrnutie aktuálneho: bolo tam pár zábavných scén, avšak niektoré scénky boli dosť trápne, prípadne nechutné. A celkovo radím daný film k podpriemerným Akčno/Fekálnym Komédiám. ()

Ficka_CZ

Ano je to za hranou, je to místy až trapné, ale nepamatuju se, kdy jsem se u filmu takhle dobře bavil a řval smíchy. ()

SirErLeerdan odpad!

Nedokázali jsme dokoukat. Hrozná nuda půl filmu, další část jsme neriskovali. Cohena mám celkem rád, ale tohle se zkrátka nedalo. ()

peproch

Vtipný, hustý , nekorektní, nesmlouvavý, nestydatý, beotřelý, ubohý a hlavně vtipnýýý. Parodie na všecky filmy vyprávějící o osudovém, niterném, symbiotickém psolečenství bratří, které nic než smrt nerozdělí. ()