H4ku11

Z času na čas si treba pozrieť niečo takéto ľahučké a úprimné. Normálny, obyčajný ale príjemný príbeh o dobrom človeku. ()

Marys

Sladký film, milý, orientovaný na súčasného "kaviarňového" diváka, no žiadne veľké očakávania mať netreba. Robert a Anne si dali oddychovku od náročných žánrov a natočili príjemnú komédiu, ktorá sa ale nezapíše do hláv väčšine z tých, ktorí ju videli. ()

simply

Anne Hathaway i Robert De Niro jsou úžasní. Co mi celkem vadilo, tak byla ta přeslazenost a typický americký konec, který mi tam vůbec neseděl...slabší 4 * ()

filipvrbik

Velmi dobrý a zajímavý film se skvělým Robertem De Nirem a neméně skvělou Anne Hathaway. Ono prostě důchod v USA je trochu vyšší než tady tak Ben jde dělat stážistu z dlouhé chvíle, ne pro peníze (ani nevím, jestli stážista dostává plat). Každopádně to vede k řade více, či méně vtipných situací a postupně se sbližuje s Jules (ředitelka módního e-shopu). Protože má mnohaleté zkušenosti, stane se z něj platný člen týmu...Potud všechno super. To hledání nového šéfa je ale takové rozpačité a podle mě nepotřebné a ten konec asi měl být srdceryvný, ale né úplně se povedl...80% ()

Yardie

Zapnul jsem to náhodou, když jsem přepínal programy, viděl De Nira, tak jsem si přečetl obsah a říkal, že by to mohlo být fajn filmík na pohodu, u kterého se člověk odreaguje. A splnilo to mé očekávání. Jednoduchý a předvídatelný děj, pohodová pozitivní atmosféra, milé herecké výkony, sem tam něco k zasmání (asi 3x). Není to žádné veledílo, mohlo to být i trošku vtipnější, potenciál tam byl, klidně i více drama, ale nejspíše to mělo vypadat tak, jak to vypadalo. Na jedno kouknutí a a odreagování fajn. Howgh! ()

jarmik

Normálně bych dal za 4, ale Robert toho nejmilejšího a nejschopnějšího staříka na světě zahrál tak hezky… Výkony v mnoha dalších rolích rovněž potěšily. Chci dvojku. :) ()

Emo-haunter

Jednoduchá nenáročná jednohubka o tom, jak je život někdy těžký, ale i tak je potřeba na všem vidět něco pozitivního. De Niro je příjemný, stejně jako Hathaway. Konec takový ne úplně uvěřitelný, ale tak tady to dává smysl - je to účelové. Taková trochu "červená knihovna" pro melancholické letní večery:) ()

Renfield

Ben mohl být ideálem aktivního důchodce, kdyby nedošlo k jeho přeidealizovaní. Ať to Robertu De Nirovi a Anne Hathaway herecky jakkoliv klape, pro film platí, že čím dál jsou od sebe, tím lépe. První polovina více o nich (především Benovi), je velmi dobrá. Hledání smyslu života po ovdovění, využitá příležitost a setkání s jiným světem v mladém kolektivu, funguje v žánru nenáročné komedie velmi dobře. Jenže Ben zkrátka nemá chybu, proto ve druhé polovině kolikrát pouze svoji přítomností vyřeší nejeden problém ve svém okolí. Kdyby malá Paige měla například králíčka, jistě by nechyběla ani scéna jeho záchrany před přijíždějícím autem. Nic proti pohádkám, takhle se však příběhově mohla držet ve stylu první poloviny. 65% ()

sedlo03

Hrozně dobře se na to dívalo. Ústřední dvojice si nebývale sedla a zejména De Niro jako starý elegán byl opravdu skvělý. ()

Erik7595

Skvelý feel-good film.. Velmi milé prekvapenie. Naj feel-good film a komédia roka. Dvojica Anne Hattaway a Robert De Niro bezkonkurenčná. Film na zlepšenie nálady ako stvorený. 9/10 ()

Kiisaki

Docela milé překvapení. Stážista je příjemná a svěží komedie s charismatickými herci a kupodivu se mi zde líbila i Anne, kterou jinak vůbec nemusím. Na filmu mě zaujaly hlavně dvě věci: 1) mladý kolektiv okamžitě přijímá stařičkého kolegu a po celý film se k němu kolegové chovají s úctou a obdivem. Ani jednou se zde nehrálo na hloupé stereotypy a ta dynamika starý-mladí byla dobrá. 2) hlavní ženskou hrdinkou je úspěšná podnikatelka, na kterou doma čeká manžel starající se o dcerku. Takové nenásilné převracení rolí ve filmech vždy ocením, i když v průběhu filmu zaznělo pár věcí, se kterými jsem nesouhlasila (nemůžeme oceňovat emancipovanější ženy začleňující se do 'mužského světa' obchodu a zároveň shazovat muže za to, že už nejsou macho supermužové) - to je ovšem jenom takový detail. Na stážistu se určitě podívám ráda znovu. ()

toi-toi

Ale áno, je to milé. Prestrihať však o pol hodinu a je to i príjemné. Nevybúchať všetky 4 fóry v trailery je to i dobré. Nenechať De Nira aby sa tváril ako Alf je to lepšie. Mať lepší scenár tak i pri tom nezaspím. ()

Hepy13

Stážistovi udělali tady v USA (na komedii) docela velkou reklamu. A podle tržeb to vypada že se až tolik nepovedla. De Niro mi vždycky seděl v těch starších gangsta filmech, komediálních rolích nikoliv. Tentokrát mi ale tahle srážka dvou věkových světů chutnala, tak jako když si De Niro a Anne Hathaway dávají v kanceláři noční, svačinovou pizzu. Pro někoho jako jsem já, film ke zlepšení nálady, pro jine ''filmové nadšence'' jako je např. pan Verbal film k házení šavle. ()

tomisaburo

Mám pocit, jakoby mi někdo vrazil kudlu do břicha a dvě hodiny tam s ní kvedlal... Nehorázně přiteplený americký paskvil. Hyperkorektní svět, bezpohlavní postavy a scénář jako výběr těch zaručeně nejafektovanějších zvratků z Gilmorových děvčat. Nechce se mi pořád věřit, k čemu se to ten Robert na stará kolena propůjčil. Stát se mu to před třiceti lety, má po kariéře. Jdu blejt. ()

dee.n

Tento film hodnotím velice kladně, obsahuje téma, které se mi líbí a Robert De Niro hraje absolutního sympaťáka. Příběh je celkem zajímavý, svěží, neokoukaný a chytil mě za srdíčko. Postavu Bena jsem si prostě hned zamilovala, je to správňák a gentleman a prostě má srdce na správném místě. Je to komedie, takže párkrát jsem se od srdce zasmála, ale jinak se film nese spíše v takovém melancholickém a citlivém duchu, což vůbec nevadí, alespoň si člověk uvědomí nějaké věci o životě...nicméně abych byla objektivní, snímek je na můj vkus až moc dlouhý a kdyby končil o něco dřív, nezlobila bych se. A asi nesouhlasím s rozhodnutími hlavní hrdinky, jsou prostě věci, které se neodpouští :) Proto ubírám jednu hvězdičku ;) ale 80% uděluji určitě. ()

Randwulf

Poslední dobou se mi možná až příliš často stává, že mám chuť pustit si místo napnutýho dramatu nebo krimi něco ze složky Pohoda. Problém je, že není úplně snadné najít filmy, které by do téhle složky sedli a o to víc si člověk užívá, když narazí na něco jako je Stážista. De Niro naprosto exceluje a i když už to tady asi párkrát bylo, já jsem si humor postavený na setkání dvou nebo možná spíš tří generací skvěle užíval. ()

petikacka

Já ten film prostě žeru...Já mu říkám PRETTY MAN, je to taková pohádka , ale Pretty woman měla být taky propadák a co se z něj stalo...Někdy prostě pohádky potřebují i dospělí a Robert De Niro to dokázal utáhnout...Vždy, když se na film dívám, tak se přistihnu, že se culím jak měsíček na hnoji...Život není jen o sociálních dramatech a problémech, někdy to prostě chce jen si tak trochu oddechnout...písknout a usmát se...Za mě 85% ()