NikiVai

Příjemný film s příjemný humorem i hereckým obsazením. Skvělá oddechovka na kterou se dá koukat i opakovaně. ()

mia.com

Moc prijemny film, ve kterem je Robert naprosto uchvatny, clovek by ho hned chtel jako dedu. Anne je taky fajn a pribeh zrovna tak, takze super pokoukani. ()

motyka52

Naprosto neškodný sterilní film na nedělní odpoledne, který se vaší holce bude pravděpodobně líbit o něco víc. Nepravděpodobný příběh, který je v podstatě ze stejného ranku jako Pretty Woman nebo ten kousek, kde hrála J-Lo pokojskou. Dokonce i ten De Niro tady zasune, jen teda ne do Aničky Hathaway, ale to nevadí. Balancuje to celé na hraně feel good a nudy, ale nakonec to asi mírný přesah do té první kategorie má. ()

Jenda1cz

Nezlobte se na mě, ale jestli se Anne Hathaway vrací v 10 večer domů a do toho je ještě věčně ustresovaná (taky jsem takový byl, ale na střední škole), tak to by opravdu nevydrželo žádné zdravé manželství. ()

Kat_u_lik

Ja vim, proc je Nany Meyers moje oblibenkyne. Natocit vazna temata s takovou lehkosti a duvtipem, umi snad jen ona. Z kina jsem odchazela spokojena :-) ()

vinson003

dva a půl...film začal v očekávaném tempu, ale pak se z toho stala americká slátanina prakticky bez zápletky a s tak prachmizerným scénářem, že jsem usínal...co ti amíci točí za voloviny, nad tím člověku zůstává hlava stát, protažený obličej boba přestává být srandovní, když ho po něm chtějí víc, než je zdrávo, ani mu to nějak už pak nesedělo, šlo to cítit hlavně z té poslední scény, kdy rozzuřenej býk a taxikář, kde jsou ty časy, cvičí s aničkou taiči a bob ji učí, jak jako stát...to už jsem nad bobem a jeho nadšením pro komedie zaklapl víko nestoudnosti nadobro... ()

james47

Tak z této komedie jsem byl naprosto vykulený. Úžasný! Už jen z traileru dýchalo něco velice pohodového. Myslím, že Nancy Meyers odvedla opravdu kvalitní práci. Nic nevyčnívá, žádný kýč. Všechno je na svém místě. Vtipy tam, kde mají být, nepřehnané, ale trefné. Film je celkově velmi vyvážený. Co mě trochu zamrzelo byl velice rychlý konec- jako by už nebyl čas a chuť plynule skončit.. 95 % ()

Craig_D

Po dlouhe dobe velmi prijemne prekvapeni v kine... Film je to krasny a uz se tesim na nakup DVD! De Niro si nataceni OPET ocividne uzil a bavi tim snad kazdeho.. za me rozhodne pet hvezd ve sve kategorii. =) ()

eaglestar

Guláš tisíce chutí a jednoho průjmu. Jsem zvědavý, zda by v dnešní vykastrované filmové produkci prosáklé feministickými chcankami byl chlap stejný upracovaný chudáček jako Anička nebo ženská na místě jejího manžela v domácnosti (tedy tam, kde je vlastně její místo) taková záletná svině. Ne, tak by to nebylo. Chlap by byl hajzl, který sere na rodinu a stará se jen o "svoje", přičemž ženuška by sice šoustala jak divá s někým jiným, ale byla by to vlastně oběť toho zlého manžela, který ji nevěnuje dost pozornosti a něhy. A její drbání jemu za zádama, by bylo vlastně takovým výkřikem o pomoc, niternou proklamací o ublíženosti a druhé koleji a bla bla bla. Navíc se De Niro tváří jak dementní pošahanec. ()

11FrAnK12

V celku přijemná komedie, která nemá v průběhu ani chviličku, která by mě nudila. Starý senior, ukazující mladé ženě smysluplnou cestu, která ji udělá šťastnou.@ ()

to_ma

Robert De Niro skvělý, až dokonalý. S Anne Hathaway výborně ladí. Film má švih i vtip a nejednou dojímá. Ale ten přeslazený konec byl trochu moc, stačilo by trochu ubrat a věřím, že by byly kapesníky mokřejší... méně je někdy více a prostě o jednu hvězdičku mín, něž bych jinak ráda dala. ()

kritička

Tenhle film byl naprosto úžasný. Žádná nablblá americká klasika, kde se máte co pět minut smát! Tleskám, Anne Hathaway a Robert de Niro jsou v tomhle filmu úžasní. ()

poppy75 odpad!

prekvapuje ma,co prinuti ludi ako de niro vziat taketo ulohy-prachy ma,za sebou uspesnu karieru,ked si ho ludia dokonca i vazili ze jeho pracu...tak preco sa na stare kolena strapnuje?.....film je taky ako su vsetky s anne hathaway-chce byt strasne roztomily,premudrely...nie som si ista,o com vlastne mal byt.-stazista v praci len upratal 1 stol a urobil pre jules par osobnych drobnosti,ktore pre nas robia nasi dedkovia..to je v roku 2015 hodne 2 hodinoveho filmu?..len som sa riadne zabavila na alko-vyleve,ze chlapci nedospievaju v ozajstnych muzov-a vyslovi to zenska,co sa v praci po miestnosti bycikluje...... ()

kecal

Dobře natočené, i zahrané. Dobrá hudba, parkrát sem se i zasmál a přesto jen za tři. Asi pro ten slabší scénář a to že mě Anne Hathaway moc nesedí. Přes velký očí, plné rty, fajn vlasy, štíhlou postavu a solidní kozy je pro mě prostě taková asexuální. Asi nejzajímavější byla Rene Russo. Stejně jako v Slídilovi, nebo jak se ta pičovina jmenovala byla proste nechutná kočička a to ji je proboha 60!!! Další zajímavost byla vidět De Nira v jiné roli něž obvykle. Nebylo to špatný, ale drsňáci mu jdou líp :) ()

Salinho92

Skvělá komedie, De Niro ve výborný roli, sice od komedie očekávám že se hodně nasměju, což se mi moc nestalo, ale bylo to příjemný. Tenhle film mě velmi příjemně překvapil. ()

drovi

Zdá sa že už aj Amíci začínajú chápať, že kult mladosti a 25 roční manažéri s 20 ročnou praxou nie je najlepšia cesta v zamestnaneckej stratégii. Tento film jasne ukázal, že skúsenosti starších sa znesú s dravosťou mladých. Už začiatok ma dobre naštartoval a bavil som sa pri otázke na vstupnom pohovore: Aká bola Vaša špecializácia? Pamätáte si ju ešte? De Niro s ľahkosťou a svojím šarmom zosobnil pravého gentlemana, ktorý si našiel novú lásku a stal sa hviezdou na pracovisku. V tomto bode tvorcovia nechávajú odkaz, že staršia generácia ma stále čo povedať tej mladšej ,tá sa má stále čo učiť a výmenou skúseností ide dopredu. V druhej línii tu bol načrtnutý aj problém workholizmu a otcov na materskej dovolenke. Nancy Meyers to skĺbila na jedničku a ako celok to hralo super. Bolo to zábavné, z časti veselé aj vážne. Mňa to veľmi bavilo a Anne Hathaway si pripísala u mňa s De Nirom ďaľšie plusové body. ()