DexMASTER094

Pokud hledáte předvídatelnou oddechovku bez konce, doporučuji, v opačném případě raději využijte dvě hodiny svého života lepším způsobem. Po dlouhé době mě nenapadá, co k filmu napsat. Prostě na něj nekoukejte. ()

PTuranyi

Príjemný film s dobrými hereckými výkonmi. Prostý a príjemný dej o klasickom probléme ambicióznej ženy a jej problémoch však končí lacným happy endom. ()

bigmatko

vynikajuca lahka komedia, ktora naozaj prekvapila. nie je to film pri ktorom sa budete prehybat od smiechu ale po cely cas budete mat usmev na tvari. Robertovi a Anne to spolu pasuje a vytvaraju nenasilnu komedialnu dvojicu bez prehnaného sileneho humoru. je to naozaj pekny film dokonca by som mohol povedat ze jedna z najlepsich komedii tento rok napriek tomu ze sa nesnazi umorit divaka neustalymi vtipnymi scenami a dialogmi. Vtipne je to takym svojim nenapadnym sposobom. tento film sa urcite oplati vidiet. ()

De Large

Vzhľadom na to, že De Niro točí posledné roky, akoby mu dochádzali peniaze som mimoriadne prekvapený.. krásny film...Obe hlavné postavy úchvatné... ()

Meniha

Fiml mne neskutečně příjemně překvapil. Když jsem se poprvé s třetla s informací, že je natočen, tak jsem to hned pustila z hlavy, protože jsem si myslela, že to bude blbost. Postupně mne film stále víc a víc lákal, až jsem ho tedy s partnerem zkusila. A oba jsme byli nadšeni!!! Konečně po dlouhé době inteligentní film, částečně komedit, částečně snad drama, težko ho zařadit. Ale každopádne nadčasový elegantní film s inteligentním humorem!!! ()

Narghille

Prostě hezký a jemně natočený nekonfliktní film, kde se nic moc neděje, nad kterým nemá cenu více přemýšlet. Už dlouho mě žádný film tak příjemně nenaladil. Anna a Robert jsou absolutně bezvadní ... a navíc je to film, "asi" s největším počtem Apple zařízení na scéně. ()

otecBobby

Konfrontace zkušeností muže s kapesníkem a nemužných mládenců dneška ukazuje, co nám, chlapi, chybí: iniciátoři Bobbyho formátu! ()

Pastelka..

Tak tenhle film byl fakt dokonalý, už upoutávky slibovaly hodně, že to bude zajímavé a vtipné zároveň. Anne Hathaway je moje velmi oblíbená herečka a s Robertem De Niro fakt skvělá kombinace. Ti dva se super doplňovali. Klidně bych ten film viděla znova, uběhl nějak rychle na to, že má dvě hodiny ;-) ()

TommyLee

Člověk si vyrazí do kina na komedii a nestačí se divit. Za prvé si říká, zdali to má De Niro zapotřebí hrát v podobných shitech a za druhé si člověk říká, co na tom filmu bylo komického? Žánr je jednoznačně romantický shit, a to ještě dvouhodinový s nesmírně stupidním happyendem, nad kterým jsem kroutil hlavou ještě další den. Tento film bych nedoporučil ani svému nepříteli, jedině, že by byl masochista. Nuda, nuda, nuda! Jedna hvězda za sympatickou AH. ()

Tethys

Neurazí, ale ani zvlášť nepotěší. Nebýt typického amerického konce - možná by bylo o jednu hvězdičku více. ()

Mukade

Nebo New Yorku s takmer ideálnymi boho-ľuďmi. Veľmi naivné. Čo sa babe chcelo to sa babe snilo. Good luck with that ((: Normálne by som dal 2* ale 3. je za De Nira a AH. ()

gandie

Po dlouhé době opravdu výborný film, jen jedno mi nedalo - scéna v letadle, proč tak moc připomíná Robina Williamse? ()

Kamil111

Nancy Meyers obvykle točí takové ty feel-good limonády, na které se příjemně kouká, ale tohle je až příliš dietní limonáda. A ještě to na hony zavání přílišnou politickou korektností. Nicméně, pokud máte volné odpoledne, proti gustu žádný dišputát, zejména dámy se určitě rády nechají vtáhnout do děje. ()

pavelpetr

Když jsem se díval na trailer tak jsem si říkal, mám se koukat nemám se koukat. Ale nakonec jsme to v rámci tréninku angličtiny zapnuli v původním znění a s anglickými titulky. Musím říct, že jsem se už dlouho tak dobře nebavil u příjemné komedie s podtextem řešení vztahů v moderní době. Oba hlavní hrdinové pro mě předvedli pěkné výkony, všem jsem to věřil. Velmi mě potěšilo, že celý film se nesl v linii toho, že se to skutečně může stát. Film trefně konfrontuje moderní kulturu "obětovat vše" ve jménu práce/podnikání proti pracovnímu veteránovi a babyboomerovi, kterého ztvárnil Robert De Niro. Po dlouhé době film o vztazích na který se může podívat i chlap a neusne u toho z koulervoucích scén, které jsou totálně mimo realitu vyumělkované pro něžnější pohlaví. ()

miskapejka

Chabá moderní napodobenina Řidiče slečny Daisy, čímž nenarážím na výkon herců nebo je samotné, ale na scénář, který se bohužel někde v průběhu tvorby trochu.. porouchal. ()

Dumaru

Aktívny dôchodca Robert De Niro chce pracovať ako stážista vo firme s internetovým predajom, ktorú v krátkom čase vybudovala Jules - Anne Hathaway. Počiatočná nedôvera tejto dvojice sa zmení na priateľstvo, ktoré vyrieši každú krízu v práci aj osobnom živote. Túto hereckú kombináciu som vopred zavrhol, tak ako mám rád De Nira tak nemusím sladkú Hathawayku. Ale tentokrát som bol milo prekvapený, film Stážista je oddychovka a dve hodiny sledovania mi prešli rýchlo. Tým ktorí majú radi nenáročné rodinné komédie alebo filmy z pracovného prostredia by sa tento film mohol páčiť, u mňa hodnotenie 7/10,,, ()