• otík
  **

  Založit díl na tom, že budeme pátrat po lupičích z vlaků, které Luhačovicema projíždějí, je totální nesmysl, protože ve vlakové stanici Luhačovice vlak končí, trať dál nevede. Nechápu, jak mohou autoři vymyslet takovou hloupost. Navíc jaký je problém natočit scény z nádraží na skutečném luhačovickém nádraží? Z tohoto dílu čiší čirý amatérismus autorů. Kromě krádeží ve vlaku řeší milenecké trampoty velitel Stavinoha, který na to výrazně doplatí. A tento jeho příběh je asi tak jediný, který v tomto díle dává smysl. Ten zbytek je naprostá trapárna.(20.1.2017)

 • Alagaesie
  ***

  Taky se mi zdálo, že v Luhačovicích je konečná. Drezínu jsem asi nikdy neviděl v provozu. Stavinoha je dost ráznej ale spíš jenom čeří vody. Doháje jak mohli neslyšet o vyřešený vraždě? Vždyť oni baronku dopadli. Tak něják nevím - kde hledám, čtu, že u ČS četnictva hodnost Rytmistra nebyla - takže jako co tam byl Vaculík? Čert to vem. Ať tak nebo tak, Vaculík by se mi jako velitel líbil víc než Jašków. Vaculíkova velení se ale evidentně nedočkám. Já to říkám furt, že v těch mladejch něco je. Cmíral měl jako Zdeňka Cmíralová docela dobrej vohoz. Přijít o zbraň to by mohlo jít i o místo. Ve vlaku pokus zatýkat dobrej - a kašlu na to, že mu to nevyšlo. Stavinohy byla škoda ale moh si za to sám.(23.1.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "To být celé taktická past." Vlakoví loupežníci, prezident, politika, hazard, vychytralá panička i ztracená bambitka mi přinesli zatím nejlepší četnický příběh, který ovšem nemohu řádně docenit. Mám totiž diagnostikovanou alergii na to, když se chlap převleče do ženských šatů a má to být vtipné. Mě však zmalovaný četník Cmíral v sukni při honění loupežníků po lese připadal spíše trapný, čímž mi to celé pokazil. Ale pokud mi bude chtít vykonat osobní prohlídku, tak zjistí, že mám v trenýrkách schovanou ještě jednu hvězdu k hodnocení, ale tu mu nedám. A nedám, i když bych asi mohl.(26.1.2017)

 • LadyPupu

  Hele, mně je jedno, jestli trať v Luhačovicích končí, taky je mi jedno, jestli se ty Četníci v Luhačovicích vlastně vůbec natáčí. Vadí mi spíš to, že si z nás tvůrci dělaj prdel, co se diváckého intelektu týká, protože jednotlivý zápletky jsou prostě slaboduchý, poetika starých časů úplně zabitá a samotní četníci (v čele s jejich velitelem) působí jako banda pitomců.(22.1.2017)

 • rakovnik
  ***

  Dnes se choval velitel tak dementně, že na to konečně doplatil. Ještě, že přijel rytmistr, který jako jediný zachraňoval logiku a soudnost, kterou ostatní ztratili. Jen nevím, jak scénáristé vymyslí pokračování seriálu, když honorace ve městě je už ve třetím dílu buď mrtvá, nebo zavřená. Scénář vůbec trpí neschopností autorů vymyslet něco originálního, protože do dnešního dílu zkopírovali a vložili kdeco. Abych autorům nekřivdil, originální byl nápad, jak se dají ušetřit peníze při příjezdu prezidenta. Ale dívat se a seriál stále dá, i když nejvíce asi proto, že jsem jej prostě ještě neviděl.(20.1.2017)

 • - Natáčelo se na zámku Hoštice, Jimramově, zámku Lesní Hluboké, klášteru Rajhrad, Luhačovicích. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Prezident Masaryk projíždí vlakem Luhačovicemi na Slovensko. To je však nemožné, protože železniční stanice v Luhačovicích je slepá. (otliksamuel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace