• Pimburger

  Souhlasím s tím, že po unylém prvním díle a hooodně divném druhém díle s přehrávající Danou Batulkovou a trapnou gay zápletkou byl tento díl nejlepší a snad se seriál bude i nadále zlepšovat. Přestože nadávání na "luhačovické" nádraží také považuju za kravinu, kterou vymyslí pseudointoš nebo zkrátka urejpaný blbec, co nemá nic jiného na práci, musím souhlasit, že logika tu i přesto dostává pořádně na zadel a ztvárnění přepadení vlaku také nic moc. Na druhou stranu zápletka se Stavinohou a vyčůranou baronkou mě chytla a když se Robert Jašków v přítomnosti Lukáše Vaculíka přestal na okamžik pitvořit a začal předstírat, že je Stavinoha normální, na chvíli jsem si dokonce vzpomněl na Četnické humoresky. Díl se mi snad líbil i proto, že zde bylo dáno méně prostoru dvěma nesympatickým mladým četníkům. Jen tak dál!(21.1.2017)

 • otík
  **

  Založit díl na tom, že budeme pátrat po lupičích z vlaků, které Luhačovicema projíždějí, je totální nesmysl, protože ve vlakové stanici Luhačovice vlak končí, trať dál nevede. Nechápu, jak mohou autoři vymyslet takovou hloupost. Navíc jaký je problém natočit scény z nádraží na skutečném luhačovickém nádraží? Z tohoto dílu čiší čirý amatérismus autorů. Kromě krádeží ve vlaku řeší milenecké trampoty velitel Stavinoha, který na to výrazně doplatí. A tento jeho příběh je asi tak jediný, který v tomto díle dává smysl. Ten zbytek je naprostá trapárna.(20.1.2017)

 • rakovnik
  ***

  Dnes se choval velitel tak dementně, že na to konečně doplatil. Ještě, že přijel rytmistr, který jako jediný zachraňoval logiku a soudnost, kterou ostatní ztratili. Jen nevím, jak scénáristé vymyslí pokračování seriálu, když honorace ve městě je už ve třetím dílu buď mrtvá, nebo zavřená. Scénář vůbec trpí neschopností autorů vymyslet něco originálního, protože do dnešního dílu zkopírovali a vložili kdeco. Abych autorům nekřivdil, originální byl nápad, jak se dají ušetřit peníze při příjezdu prezidenta. Ale dívat se a seriál stále dá, i když nejvíce asi proto, že jsem jej prostě ještě neviděl.(20.1.2017)

 • Winster
  **

  Musím říct, že vidím čím dál větší kreativitu a nápaditost autora ...třetí díl a čtvrté okopírování četnických humoresek...(Slepice vs Slepička, Volavka, lázeňské intermezzo, Hypnotizér ). Gratulace....Po shlédnutí dílu Tabačka...doplňuji ještě o vykradení dílu Loupežník. Klucí, vy jste se teda vycajchnovali :-). Je mi z Vás opravdu zle...(14.2.2019)

 • mosem
  ***

  o poznání lepší příběh než Kafr. I když stále se pohybujeme v rovině ryze oddechového filmu. Žádná komplikovaná zápletka, sofistikovaný zločin...žádný superinteligentní detektiv ani překvapivá dedukce. Lokalizace příběhu by si navíc žádala dodržení základních reálií. Neřeším takové věci, jako nádraží zjevně neluhačovické (na tom dnešním by příběh ze 20.tých let by fakt natočit nešel) nebo záběry nemocnice v Invalidovně (proč ne). Ale vlak Luhačovicemi neprojíždí a tak přes ně nemohl president navštívit cestou vlakem na Slovensko (mimochodem president město navštívil v roce 1924). To mně přišlo už kapánek přes čáru. Kdyby to byli Četníci z No-Name města, proč ne, ale tihle jsou z Luhačovic. A Stavinohovo těžce dementní chování dnes jednoznačně vyvažoval rytmistr.(20.1.2017)

 • - Prezident Masaryk projíždí vlakem Luhačovicemi na Slovensko. To je však nemožné, protože železniční stanice v Luhačovicích je slepá. (otliksamuel)

 • - Natáčelo se na zámku Hoštice, Jimramově, zámku Lesní Hluboké, klášteru Rajhrad, Luhačovicích. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)