• Winster

Musím říct, že vidím čím dál větší kreativitu a nápaditost autora ...třetí díl a čtvrté okopírování četnických humoresek...(Slepice vs Slepička, Volavka, lázeňské intermezzo, Hypnotizér ). Gratulace....Po shlédnutí dílu Tabačka...doplňuji ještě o vykradení dílu Loupežník. Klucí, vy jste se teda vycajchnovali :-). Je mi z Vás opravdu zle...(14.2.2019)

• LadyPupu

Hele, mně je jedno, jestli trať v Luhačovicích končí, taky je mi jedno, jestli se ty Četníci v Luhačovicích vlastně vůbec natáčí. Vadí mi spíš to, že si z nás tvůrci dělaj prdel, co se diváckého intelektu týká, protože jednotlivý zápletky jsou prostě slaboduchý, poetika starých časů úplně zabitá a samotní četníci (v čele s jejich velitelem) působí jako banda pitomců.(22.1.2017)

• Pimburger

Souhlasím s tím, že po unylém prvním díle a hooodně divném druhém díle s přehrávající Danou Batulkovou a trapnou gay zápletkou byl tento díl nejlepší a snad se seriál bude i nadále zlepšovat. Přestože nadávání na "luhačovické" nádraží také považuju za kravinu, kterou vymyslí pseudointoš nebo zkrátka urejpaný blbec, co nemá nic jiného na práci, musím souhlasit, že logika tu i přesto dostává pořádně na zadel a ztvárnění přepadení vlaku také nic moc. Na druhou stranu zápletka se Stavinohou a vyčůranou baronkou mě chytla a když se Robert Jašków v přítomnosti Lukáše Vaculíka přestal na okamžik pitvořit a začal předstírat, že je Stavinoha normální, na chvíli jsem si dokonce vzpomněl na Četnické humoresky. Díl se mi snad líbil i proto, že zde bylo dáno méně prostoru dvěma nesympatickým mladým četníkům. Jen tak dál!(21.1.2017)

Taky se mi zdálo, že v Luhačovicích je konečná. Drezínu jsem asi nikdy neviděl v provozu. Stavinoha je dost ráznej ale spíš jenom čeří vody. Doháje jak mohli neslyšet o vyřešený vraždě? Vždyť oni baronku dopadli. Tak něják nevím - kde hledám, čtu, že u ČS četnictva hodnost Rytmistra nebyla - takže jako co tam byl Vaculík? Čert to vem. Ať tak nebo tak, Vaculík by se mi jako velitel líbil víc než Jašków. Vaculíkova velení se ale evidentně nedočkám. Já to říkám furt, že v těch mladejch něco je. Cmíral měl jako Zdeňka Cmíralová docela dobrej vohoz. Přijít o zbraň to by mohlo jít i o místo. Ve vlaku pokus zatýkat dobrej - a kašlu na to, že mu to nevyšlo. Stavinohy byla škoda ale moh si za to sám.(23.1.2017)

• Jara.Cimrman.jr

"To být celé taktická past." Vlakoví loupežníci, prezident, politika, hazard, vychytralá panička i ztracená bambitka mi přinesli zatím nejlepší četnický příběh, který ovšem nemohu řádně docenit. Mám totiž diagnostikovanou alergii na to, když se chlap převleče do ženských šatů a má to být vtipné. Mě však zmalovaný četník Cmíral v sukni při honění loupežníků po lese připadal spíše trapný, čímž mi to celé pokazil. Ale pokud mi bude chtít vykonat osobní prohlídku, tak zjistí, že mám v trenýrkách schovanou ještě jednu hvězdu k hodnocení, ale tu mu nedám. A nedám, i když bych asi mohl.(26.1.2017)

• - Natáčelo se na zámku Hoštice, Jimramově, zámku Lesní Hluboké, klášteru Rajhrad, Luhačovicích. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

• - Prezident Masaryk projíždí vlakem Luhačovicemi na Slovensko. To je však nemožné, protože železniční stanice v Luhačovicích je slepá. (otliksamuel)