S01: Nic tak smutnýho už dlouho nebyla taková sranda. Čekejte dalšího z Galifianakise podivínů (navíc ve dvojroli), ten (ne)humor nesedne všem, ale mně se jako nevšední komedie líbilo a s chutí jsem díval na každý díl. Jádrem jsou asociální, tragický a mimózní postavy, iracionální chování a wtf spontánní situace. Louie Anderson jako Mrs. Baskets naprosto kraluje a kolikrát mně mega rozesmál. Jestli tam to kouzlo chytnete, pak stačí dva tři díly dostat se na správnou vlnu a užijete si to komplet. 85% / S02: Aniž bych čekal pokračování, druhá sezona přišla a byla zhruba stejně kouzelná. Chip jde trochu stranou a do čela se definitivně posouvá matka, což vzhledem k její/ jeho charisma absolutně neva. Sranda je to komplet, veselých momentů v jejich životech však po málu a o to víc je pak člověk hltá. 85%(24.1.2016)

• mr.twizta

Promin, Zachu. Between Two Ferns miluju, ale exploitace trapnosti ma sve meze. Tohle neni vtipne, vlece se to a nenj to vtipne. Skoda.(31.1.2016)

• milka

Pilot:První dojmy z očekávané komediální novinky jsou spíše rozpačité. Populární vousáč si seriál sice krade pro sebe a potenciál na netradiční podívanou tu vzhledem k námětu pořád je. Záleží však na tom, jak rychle scenáristé uchopí svůj tvůrčí styl a usadí svoji humornou složku, jež dosud vyznívá dosti roztříštěně. Tvůrci totiž spoléhají zejména na absurdní humor a scény záměrně balancující na hraně trapnosti, který mi zatím příliš nesedí. Na druhou stranu, Baskets je jedním z těch případů, který kvůli svému specifickému stylu rozhodně nesedne každému a známá hláška “sto lidí, sto chutí“ na něj sedne dokonale. Možná vám tedy tento kousek hned od počátku sedne daleko více, než mé maličkosti. 60%(29.1.2016)

Zatím dokoukaná 1. sezóna a je to přesně tak divné a absurdní jako Louie, jenomže tady v pojetí Zacha a tím osobité jinak. Plnou palbu tomu dávám hlavně proto, že to umí vystoupit ze stereotypu seriálové tvorby a hledá si to vlastní cesty. A i když je hlavní hrdina většinu času na zabití, tak tohle je na něm ultra sympatické. Souhlasím s názory, že je těžké se do toho dostat, než si na ty postavy člověk přivykne, tak jsou nesnesitelné všechny. Skoro jak v životě.(25.5.2017)

Baví mě to. Ten vliv Louise C.K. je tam zřetelnej. Zatím je to skvělá úchylárna o totálních loserech na americkém zapadákově. Jedinou vadou je fakt, že vtipy jsou sice slušný, ale neobjevilo se nic, co by mě vyloženě dostalo do kolen. A taky seriál občas zabrousí do vod klasického klišé. Shánění peněz pro ženu, která ho potom samozřejmě nakope do zadku- nudné a předvídatelné. Zachovo herectví mi sedí, taktéž jeho kamarádka z pojišťovny je dobrá.(10.3.2016)