poster

Power/Rangers (festivalový název)

 • USA

  Power/Rangers

Krátkometrážní / Akční / Sci-Fi

USA, 2015, 14 min

Režie:

Joseph Kahn

Producenti:

Adi Shankar

Scénografie:

Brett Hess
(další profese)
 • Martrix
  ***

  Poměrně pěkný způsob jak ukázat producentům, že i když do té doby dělal Joseph Kahn videoklipy, tak by zvládl (určitě po technické stránce) i akční blbinu o Power Rangers. Nicméně nepřesvědčil a protože Power Rangers, Ninja želvy, nebo G.I. Joe považuji za sloboduché slátaniny pro děcka, tak mi to ale vůbec nevadí.(23.12.2017)

 • maddy
  ***

  Druhá značka z čias môjho detstva, ktorú sa niekto pokúša oživiť v modernej podobe. A zatiaľ čo v prípade celovečerných Ninja Korytnačiek od Baya to dopadlo ... no typicky Bayovsky a najradšej by som na nich zabudol, Power Rangers, aj keď zatiaľ len v krátkom filme, vyzerajú, že majú potenciál. Nikdy by som nepovedal, že z takej C-éčkovej produkcie akou boli Strážcovia Vesmíru niekto urobí dobre vyzerajúcu látku. Slušne to rozpracováva mytológiu, postavy sú jasne vyprofilované, súboje nepôsobia tak cheesy a v takejto podobe si viem predstaviť pokojne aj celovečerný film. Akurát zapracovať na dialógoch a netočiť to ako paródiu. Aj keď ono to je asi jedno, podobných Strážcov Vesmíru sa v celovečernej podobe v kinách rozhodne nedočkáme. Nejaká verzia sa už síce pár rokov chystá, ale tí budú zameraní opäť skôr na deti, inak by to bola pre štúdio komerčná samovražda. Podobne ladený novodobý seriál by som si predstaviť vedel. 3*(7.5.2015)

 • Prochy38
  ****

  Pozn. k obsahu. Nebylo by lepší, kdyby to psal někdo, kdo aspoň zná postavy? No, to je jedno. K věci. Vizuál perfektní, o to komičtěji vypadají fakt hrozné bojové scény. Nechápu... ale jinak za mě potlesk ve stoje! Takto bych si Power Rangers uměl představit. Píšu to u každýho komentáře k tomuto kultu. Jako děcka jsme to žrali. Seriál, byť se na to zpětně nedá dívat ani minutu, jsme tehdy hltali. Vyšel film, který byl o třídu lepší, ale dnes bych tomu čas už taky nevěnoval. Ale plivat na své dětství nehodlám. Loni vyšel film, který mi udělal hroznou radost. Sice byl směřován mladšímu publiku, a tam vždy směřován být má. I tak jsem schopen to velmi kladně ocenit. Tento minifilmek mě fakt zaujal a celovečerák v tomto duchu bych si uměl představit. Ale chce to víc peněz a hlavně teda někoho, kdo by aspoň to choreo soubojů podržel. Jinak za mě palec nahoru!!(1.6.2019)

 • geklon
  *****

  Khan je klipák, známá věc. Jeho celovečeráky jsou krutě kontroverzní, především v tom jestli jsou cool nebo svačka. Ale v tomto případě mě zase dostal na kolena. Chytil ten současnej fenomén temnejch blockboosterů s béčkovými komiksovými super hrdiny a poslal to ve 14 minutách, tak jako nikde jinej. Pecka. Pořádná facka všem Marvel blbečkům.(1.5.2015)

 • Kothy
  ****

  Tak to je síla. Takhle jsem si teda nové Strážce vesmíru rozhodně nepředstavoval. Vypadá to opravdu profesionálně a má to spád i skvělou akci. I efekty jsou dobré. Krve tam bylo taky nezvykle hodně. Na takový film bych se i podíval. Konec je dost nečekaný. :) "Hip Hop Kido. Věděl, že je to sračka, ale divákům se to líbilo." :D(21.3.2015)