Power/Rangers

(festivalový název)
  • USA Power/Rangers

Bojová jednotka Power Rangers je téměř celá zničena. Vyšetřovatel Rocky (James van der Beek) vyslýchá přeživší Pink (Katee Sackhoff) a snaží se zjistit, kde je poslední člen týmu Green (Russ Bain). (korbitch22)

Kothy

Tak to je síla. Takhle jsem si teda nové Strážce vesmíru rozhodně nepředstavoval. Vypadá to opravdu profesionálně a má to spád i skvělou akci. I efekty jsou dobré. Krve tam bylo taky nezvykle hodně. Na takový film bych se i podíval. Konec je dost nečekaný. :) "Hip Hop Kido. Věděl, že je to sračka, ale divákům se to líbilo." :D ()

SOLOM.

Nikdy jsem nebyl skalním fandou Power Rangers – kdysi dávno jsem viděl několik dílů hraného seriálu. Takže jsem k tomu přistupoval dosti vlažným způsobem a nějak překvapený ani znechucený jsem nebyl. Mělo to pár zajímavých bojových choreografií i mordů – po akční stránce to bylo rozhodně lepší jak po „příběhové“. Obyčejný průměr. ()

geklon

Khan je klipák, známá věc. Jeho celovečeráky jsou krutě kontroverzní, především v tom jestli jsou cool nebo svačka. Ale v tomto případě mě zase dostal na kolena. Chytil ten současnej fenomén temnejch blockboosterů s béčkovými komiksovými super hrdiny a poslal to ve 14 minutách, tak jako nikde jinej. Pecka. Pořádná facka všem Marvel blbečkům. ()

filmsim

Skvělý krátký film. Kdyby takhle vypadal celovečerní film Power Rangers, tak bych se na to dokonce těšil. Už to není ten infantilní dětský seriál s hrůzostrašnými triky, ale velice působivé temné sci-fi s čímsi, co vcelku připomíná příběh. Autoři tohoto snímku si s ním opravdu vyhráli, herci sice nejsou prvoligoví, ale uhráli to bez problémů. Triky jsou bravurní, najdeme zde spoustu odkazů na jiné sci-fi filmy, jako jsou Minority Report nebo Blade Runner. Akce je také solidní a celkově film vypadá velmi draze, mnohem víc než nejspíš skutečně je. Snad se toho nějaký hlavoun v Hollywoodu chytí a dostaneme konečně temnější verzi tohoto nostalgického dětského seriálu. 7.5/10 ()