Tři nejlepší přátelé a spolužáci Luke Wilson, Will Ferrell a Vince Vaughn se na prahu třicítky rozhodli zatočit setypem každodenního života a začnou pořádat divoké mejdany. Jenže věci se vymknou kontrole a jejich řádění jim pořádně zkomplikuje život... Co myslíte, že udělá chlap, když chytne dřívější let domů a najde svou dívku v posteli a v pokoji kolem je plno nahých neznámých lidí? Vrátí se na kolej a založí bratrstvo! Dřív než stačíte říct "zápasy v lubrikačním gelu", Frank alias Tank; Mitch a Beanie mají svůj tajný spolek a vyvádějí nekontrolovatelné kousky. Když ale překročí všechny meze, pokusí se děkan university bratrstvo rozpustit. Že je Mitch poněkud konzervativní se ukáže hned v úvodu, kdy se vrátí ze služební cesty a najde svou manželkou Heidi v posteli se dvěma muži. Opustí tedy jejich společný byt a nastěhuje se rozlehlého domu ležícího na hranici pozemků místní vysoké školy, který si na neurčito pronajme. Brzy ho tu navštíví jeho nejlepší přátelé. Frank, který se nedávno oženil s Marisou, ale zjišťuje, že manželství se mu příliš nezamlouvá, a Beanie, který je spokojeně ženatý s Larou a navíc je otcem dvou dětí. Ti oba mají nádherné vzpomínky na dobu studií, zejména Frank který si kdysi "heroickými" výkony v pití vysloužil přezdívku "Frank Tank", a tak přesvědčí Mitche, aby využil nově nabyté svobody a pořádně si užil. Sami mu také iniciativně začnou pomáhat s organizací divokých mejdanů. Jejich řádění ozvučené opravdu silnou aparaturou přivádí jejich bývalého spolužáka a nyní děkana univerzity Gordona Pritcharda k zuřivosti natolik, že se je rozhodne vyštvat. Nemalou měrou jeho vztek přiživuje také nezapomenutá křivda ze střední, kde byl jako třídní šprt častým terčem jejich mučení. Když už se zdá, že mu opravdu podaří Mitche z domu vyštvat, vymyslí trojice fintu, která jim umožní v domě zůstat... (oficiální text distributora)

lakikaki

Možno moje hodnotenie nie je príliš objektívne, ale je mi to jedno. Mladosť v ťahu bol konečne dobrou komédiou, v pravom slova zmysle, akú som nevidel už veľmi dlho. Myslím, že námet filmu je originálny a napriek zopár trápnym, či otravným vtipom je film výborný. Scéna s umelým dýchaním u mňa spôsobila takmer udusenie (už len keď si na tú scénu spomeniem, neviem sa prestať smiať) a Will Ferrell stúpa v mojich očiach priamo úmerne s počtom filmom, v ktorých som ho videl... ()

Fallen_One

Čekal jsem blbinu a dostal jsem poměrně solidní průměrnou (a dobrou) komedii. Sice typicky americkou tzn. plnou naprosto nereálných situací, ale budiž. ()

PROCESOR

Nenáročná komedie, která opravdu pobaví. " Sem ženatý, tohle by nešlo. Když se s mojí ženou něco stane, hned ti brnknu"... ()

necisty

Snad první film, kde mi Ferrell tolik nevadil, i když jeho zadnici jsem fakt vidět nemusel. Hodnotím hlavně kvůli pár kvalitním vtipům. Kvalitní český název :D. ()

fars

Fakt povedena zabava :-) Trio Wilson - Vaugh - Ferrell nema chybu!!! Elisha Cuthbert je megakocka. Dost se mi libili jejich mejdany - zapasy v gelu, vystoupeni Snoop Dogga.. proc u me nebyvaji takove akce? ()

dr.fish

Na co mít na celý život k užívání jednu vagínu, když jich po světě běhá miliony? Pokud vám tato otázka nedává smysl, nemá taky smysl vidět tenhle film. Pokud vás ovšem taková myšlenka napadla, bude asi i tahle komedie zcela na místě. Prcičkovská tématika, ovšem věkově až po pětatřicítce. Chlapi sobě založí bratrstvo (klub rváčů?), aby měli kde pařit. Ženy pouze k užívání. Hlubší myšlenku nehledat, je to plytká komedie plná dobrých i trapných vtipů. Celkově pohoda. 70% ()

campix

Todd Phillips ještě stále ve vrcholné formě, kterou si udržel až do první Pařby ve Vegas, následně kvalitativně lehce strádá a už to prostě není ono. Mládí v trapu je přesně jeden z těch filmů, kde se dějí absurdní věci, ale tak nějak je to všechno v pohodě a uvěřitelné bez zbytečných nechutností a fekálního humoru, který by byl už za hranou. Navíc s výborným hereckým obsazením a velkým počtem skvělých hereckých cameí. Hodně nenáročná blbinka, u které jsem se velmi bavil. Škoda, že s podobnou lehkostí už se věci dnes tolik nedělají. ()

angel74

Párkrát jsem se zasmála a docela pobavila, ale najdou se tu i krapet zastydlé fórky, bez kterých bych se rozhodně obešla. No a když k tomu přičtu dost nanicovatý scénář, tak se nedostanu s hodnocením ani na slabé tři hvězdičky. (45%) ()

otík

Film o tom, jak chlapi kolem třicítky udělají kolem sebe partu mladých i starých a dělají hrozné blbosti. Občas je to hodně vtipné, ale celkově to moc dobrý příklad ani smysl nedává. Je to takový odvázaný film pro chlapy, ale jinak naprosto zapomenutelné. ()

ecceHOMMO

Keď som si všimol že v tom hrá Will Ferrel,l začal som byť na pochybách a v obave, či bolo múdre pustiť sa do pozerania tohoto snímku. Zbytočne. Pretože asi takto si predstavujem vtipnú oddychovku so slušným príbehom....a niekoľkými podarenými vtípkami. ()

Mrkvič

Famózní Will Ferrell! Každá jeho scéna je nadupaná humorem. Nahý běh městem, uspávací střela nebo sestava se stuhou. Ferrell tady dominuje jako snad nikde jinde. Wilson je tu jen na oko. Vaughn je stejný jako ve všech svých filmech. Nebýt Ferrella tak je to o ničem, ale s ním je to neskutečná prdel. ()

Tyny

Skvělé herecké obsazení s koučem Toddem Phillipsem, tudíž jsem očekávala něco dost překvapivého. Ferrell trapnej snad jako nikdy a o Wilsonovi se už vůbec nevyjadřuji. Co možná má cenu hodnotit je nápad jako takový a chudák Vaughn, který v tomhle filmu absolutně nemá co dělat. ()

Ryuuhei

Myslím, že se jedná o velice příjemnou jednohubku ve formě „teenagerského komediálního filmu bez teenagerů“. Jinak řečeno, děj je víceméně zasazen do školského, respektive vysokoškolského prostředí, ale hlavní hrdinové si právě prochází krizí středního věku a vzhledem k tomu, že si chtějí své monotónní životy nějak ozvláštnit, se pouštějí do založení bratrstva. Celkem zajímavý námět, ve kterém nechybí hromada ztřeštěných situací a i nějaký ten malý příběh, který se týká úplně všech. No, jak jsem již řekl, jednou to vidět bohatě stačí, ale taktéž jednou to dokáže dobře pobavit. ()

lennyd

Možná je to tím, že jsem nestudoval na americké vysoké škole (ani na žádné jiné americké škole), takže fórky s "klubem" mi docela dost unikají... Na druhou stranu nelze upřít, že na pár místech jsem se docela dost bavil (scéna kdy adepti na přijetí do klubu mají na penisu uvázaný provaz a na konci provazu kamen, a stojí na vysoké zdi a mají důvěřovat že dostali dostatečně dlouhý provaz... jenže ten kanál co tam zrovna byl... :) Velmi dobrou roli dostal Vince Vaughn, který během prvních 10 minut stihl rozvrátit svým oboum přátelům jejich životy, a i po zbytek filmu většina střeštěných nápadů pochází z jeho hlavy.. Maličkou roli si zde střihl i Sean William Scott (Stifler z Prciček) a raper Snoop Doggy Dog. ()

Beky

Mládí v trapu se mi líbilo asi až po třetím shlédnutí!:)..opět se setkáme s několika bláznivýma postava, které dělaj věci, které byste chtěli dělat, ale pravděpodobně nemůžete...třeba spát s Elishou Cuthbert, která ve filmu vypadá naprosto božsky (..kde ona vlastně nevypadá božsky???:)! Todd Phillips neni nijak výjmečný režisér, spousta vtipů mu nevyjde tak jak bych chtěl, ale pořád převažuje úspěšnější procento!! Dalším jeho plusem je, že je schopen do filmu nalákat spoustu známých herců, nevim jak je to možný..ne, já si to vlastně dokážu představit, udělaj velkou párty, zachlastaj, tam jim podstrčí smlouvy a oni to podepíšou:)!!!..asi se s nim dobře leje a je to suprovejjjjj kámoš pro všechny!!:)!!..60%!! Jednou větou: Už jste viděli ve městě někdy běžet medvěda, který vypadá jako člověk?:)..ne, tak se dívejte!! ()