Mrtvola německého gamblera v utopeném autě a chybějící výhra zavedou Kuneše do hraničního casina. Tělo krupiérky vydá Labe jen o několik dní později. Kdo nepřál dvojici podvodníků jejich výhru? (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Jdeme krmit srnky, pak budeme pozorovat brhlíky a večer si dáme karty." Tak se nám z Rapla stává rodinný taťka, ale jelikož se jedná o přerod velmi pozvolný, tak s tím nemám problém. Radost mi pak udělal Kuneš tím, že tentokrát lingvisticky zaskočil Lupínka, když začal говорить пo русски. Jinak mě to celkem bavilo, i když Salzmanovu akci na ubytovně jsem nepochopil a podvod v casinu by profík asi měl prokouknout. ()

brando

Perličkou je herecká účast Miloše Potisky a jeho ženy, jihoafričanky Shimo, kteří spolupracovali na knize Kmenty Padrino Krejčíř Afričan, jejichž obsazení lze brát jako trafiku od tvůrců, jelikož stejný produkční tým točil i Gangster Ky. Kuneš v tomhle díle opět perlí, celkové vzato je Čermakuv part velice vděčný jeho herectví. ()

v.indruchova

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

česky znělka je lepší než english/čengliš. Celkem jsem si jí oblíbila, i Kuneše kerej skoro nic neřekne. Já moc bezmluvný nechápu :) trochu rozpačitý, ale aspoň si trochu zahřeju mozek. /"Nacamranej nebo mu zvadli brzy" XD Ta Kunešova děvka mě točí stejně jestli nevraždila ona? Co ten symbol listu s lidskou tváří? Divně to zahráli do outu, všechno je na špinavýho poldu ale co ta jeho? ()

Marsik

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ČT1 HD - Jak to ten Pachl dělá? To, že tento seriál dokoukam, je jasné, jako že zitra vyjde slunce. Protože mě to prostě neskutečně baví a na české poměry luxusní práce. (vsuvka: Zrovna jsem se v těchto dnech dozvěděl o novém českém seriálu Pustina...který podle ukázek bude kvalitou nejspíš těžce Raplovi konkurovat). Nicméně 10. díl Rapla - zase pecka! 75% (with J.) ()

SOLOM.

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vyhrát opravdu velký balík peněz v kasinu se každému hned tak nepoštěstí, no a pokud to provedete nečestným způsobem, může z toho být velký problém. Problém, který nemusíte přežít…Kuneš začal zase chlastat, ale když už se ze svého deliria probere, je schopen vyřešit další případ a ještě si u toho i vrzne. Lupínek poznává i strasti svého otcovství a zajímavým bodem tohoto dílu byla Malvína Pachlová …Nicméně se minula s Dolanským, se kterým řádila v posteli ve filmu Raluca (2014)… ()

• Když se na začátku dílu na policejní stanici objeví Kuneš (Hynek Čermák) s kocovinou, Slepičková (Lucie Žáčková) mu přinese speciální nápoj vlastní receptury, který má Kuneše postavit na nohy. Kuneš po přičuchnutí k nápoji jej ale raději vyleje do květináče. Později v epizodě si lze všimnout, že květina, do níž Kuneš nápoj vylil, zcela seschla. (Šéfik)