Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mrtvola německého gamblera v utopeném autě a chybějící výhra zavedou Kuneše do hraničního casina. Tělo krupiérky vydá Labe jen o několik dní později. Kdo nepřál dvojici podvodníků jejich výhru? (Česká televize)

Recenze (24)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V desáté epizodě mě pobavil major Kuneš, který se konečně lingvisticky uplatnil, ale pak přišla velká chvíle Sherlocka Lupínka. "Pohřešovaná žena: 21-29, základní až středoškolské vzdělání, Češka."- to vše vydedukoval jen z přívěsku na klíče ve tvaru slona. Vzhledem k tomu, že na rozdíl on Doylova Holmese nevysvětlil, jak k těmto závěrům dospěl, snažím se to ještě teď rozklíčovat, ale tuším, že je to marné. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Jdeme krmit srnky, pak budeme pozorovat brhlíky a večer si dáme karty." Tak se nám z Rapla stává rodinný taťka, ale jelikož se jedná o přerod velmi pozvolný, tak s tím nemám problém. Radost mi pak udělal Kuneš tím, že tentokrát lingvisticky zaskočil Lupínka, když začal говорить пo русски. Jinak mě to celkem bavilo, i když Salzmanovu akci na ubytovně jsem nepochopil a podvod v casinu by profík asi měl prokouknout. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vyhrát opravdu velký balík peněz v kasinu se každému hned tak nepoštěstí, no a pokud to provedete nečestným způsobem, může z toho být velký problém. Problém, který nemusíte přežít…Kuneš začal zase chlastat, ale když už se ze svého deliria probere, je schopen vyřešit další případ a ještě si u toho i vrzne. Lupínek poznává i strasti svého otcovství a zajímavým bodem tohoto dílu byla Malvína Pachlová …Nicméně se minula s Dolanským, se kterým řádila v posteli ve filmu Raluca (2014)… ()

Radko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Niektoré epizódy naladili na to, že v pozadí bežných vrážd sa tu zároveň bude riesšiť čosi temnejšie, zasahujúce až do vysokých priečok polície. Zatiaľ však sa skôr riešia scénaristicky narýchlo spichnuté mordy, ktoré sú meneji zaujímavé. Zomrel gambler, zmizla krupiérka - ďalšia, na veľké odhalenia čakajúceho diváka previerka. ()

Marsik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ČT1 HD - Jak to ten Pachl dělá? To, že tento seriál dokoukam, je jasné, jako že zitra vyjde slunce. Protože mě to prostě neskutečně baví a na české poměry luxusní práce. (vsuvka: Zrovna jsem se v těchto dnech dozvěděl o novém českém seriálu Pustina...který podle ukázek bude kvalitou nejspíš těžce Raplovi konkurovat). Nicméně 10. díl Rapla - zase pecka! 75% (with J.) ()

Galerie (19)

Zajímavosti (5)

  • Když Mácha (Tomáš Jeřábek) ohledává vykradený pokoj zmizelé Veroniky, říká, že se jedná o obyčejnou vloupačku. Recepční s tím moc nesouhlasí, ale přesto zamlčí nepochopitelně zásadní informaci a totiž, že muž, který byl v jejím pokoji, se představil jako její otec. (sator)
  • Natáčelo se v Aši, Lokti, Abertamech, nemocnici Krč, Božím daru, Karlových Varech. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama