Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

• USA Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (více)

Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra. (Falcon)

belinko

Jéžíííš, to bola blbina... zasmial som sa len raz.. klasická sračka z USA, ktorá má pri záverečnej tancovačke navodiť ako si sa dokonale celý film bavil. Ale pre najmenších asi dostačujúca hovadina. ()

LencaN

Všechny tři díly jsou plně srovnatelné - animací, zábavností, nápady, roztomilostí, prostě vším. Líbí se mi, že filmy fungují i jednotlivě, nemají vždy nějaký otevřený konec, ale hezky nenásilně na sebe navazují. Mám tu všechny své oblíbené postavičky, i když Johnnymu jsem stále nepřišla na chuť, je to taková lehce tupoučká postava, akorát ze sebe dělá tydýta, ale holt blesk je všemocný. A když sjede blesk i do Drákuly, to se pak teprve dějí věci :) úplně jsem baštila hudbu, protože takhle povedený mix písniček jsem ve filmu hodně dlouho nezažila. Prostě to byla zábava přesně taková, jaká mi sedí a je mi jedno, že to je animovaný film pro děti. V tomhle budu dítě asi i v důchodu. Takže téhle trojce dávám určitě palec nahoru. ()

bonovox

Pokračovanie tzv.na neutrál. Známe postavy v inom prostredí ale bez nejakých kvalitných nápadov. Séria ide asi ku dnu... ()

Marauder

Oproti jednotke a v podstate z časti aj dvojke toto bola úplná katastrofa. Absolútne žiadna výpovedná hodnota a ani čo sa rozprávky týka. Celé to bolo také nemastné neslané. Snažili sa zaujať všetkým možným a nakoniec nezaujali ničím. Samé blbé keci o láske a bla-blabla. Absolútne nudné, nezáživné a ani vtipné. Čo je škoda keďže aspoň to to mohlo byť ale holt asi nie. Pre mňa veľké sklamanie. 20/100 ()

Tomas_PO

Tretie pokračovanie animovaného Drakulu sa na jednotku síce nechytá, no dvojku u mňa predčil. Príjemný príbeh, do detailu prepracované výborné animácie a veľké, veľké množstvo drobných vtípkov. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

SpicyNugget

Mavis má výborný nápad - domluví otci a jeho přátelům výlet na parníku, aby si tak trochu odpočinul od hotelování. Drákulu ale zasáhl blesk. Zamiloval se do kapitánky lodi Eriky. Jenže Erika ukrývá strašlivé tajemství, které by mohlo zničit celý svět příšer a Mavis musí udělat vše pro to, aby otce zachránila… Noo, trojka je opravdu o dost slabší, než předchozí díly. Koukat se na to dalo, Makaréna pobavila, začátek taky, ale celý ten námět mě prostě neoslovil. Nenadchne, ale asi ani neurazí. ()

PTuranyi

Snaha urobiť z Hotela Transylvánia rodinnú zábavu pomocou dojímavého príbehu lásky ku kapitánke dovolenkovej lode, ktorá je však vnučkou Draculovho úhlavného nepriateľa Van Helsinga a ešte k tomu vyzerá ako sestra Pepka námorníka. Mix recyklovaných a treťotriednych vtipov vrcholiacich DJ battlom, ktorého zlatým klincom je Macarena však už nadchne asi málokoho. Animátori akoby stratili design manuál a občas sú niektoré scény nakreslené v inom štýle. Výsledkom je priemerný animák, ktorého osudom je byť dovolenkovým špeciálom úspešnejších predchádzajúcich dielov. ()

Lubik333

Musím říct, že předchozí díly byly určitě lepší, na druhou stranu je film určený hlavně pro děti a přiznám se, že jsem se taky občas zasmál. Jako oddechová pohádka na deštivé odpoledne super. ()

bigmatko

Tretie pokračovanie je miernym sklamaním ale vďaka známym postavičkám a osvedčeným monster štýlom to dovolenková plavba utiahne na celkom pozerateľnú zábavu. Príbeh je oveľa slabší ako v prvých dvoch dieloch a zdá sa iba na rýchlo zbúchaný na kolene. Detský divák sa bude určite baviť. Za seba však dúfam že ďalšie pokračovanie už nebude. ()

Majrek

Groteskních situací, fórků a komických postav je tu taková řada, až máte pocit, že k vám přijíždějí na běžícím pásu a vy si jen vybíráte, kterému se zasmějete a který vás zcela mine a odjede dál... Postavičky opět grimasují ve stylu epileptických záchvatů, šermují rukama a nohama a hemží se jak molekuly ve vařící vodě - snad s výjimkou obsluhy na plujícím hotelu (ta má u mne palec nahoru) . Pointa je vcelku předvídatelná, ale je to film pro děti a žádná detektivka, takže proč ne. Osobám které netrpí nějakou fóbií, neurózou či epizáchvaty lze snímek doporučit.... ()

D1705

Zbytočné pokračovanie zbytočného druhého dielu. Zábavné, ale predsa len, keď je niečo dobré nech to také ostane. Načo vyhadzovať peniaze do vetra pre pokračovanie ktoré prezrádza diel rovno do ďalšieho dielu, ktorý nám pravdepodobne SONY radosťou prichystá. Už bolo toho pokračovania dosť. Ale pre rodiny s malými deťičkami dobr. ()

Tom_17

Tak tohle je pro mě veliké zklamání. Po silné jedničce si udržela velice dobrou formu i dvojka, ale třetí díl je pro mě kravina. Drakula není Drákulou jakým býval a to je asi to nejhorší. Jediný co je super je rozmanitost příšerek a malý Denis Denisovič, jinak vůbec nic - 2 ** ()

Martin712

Beriem ohľad že je to aj detská záležitosť ale tretia časť nemá ani poriadnu dávku humoru. Dej je cliché a postavičky už nemajú čím zaujať. Pre deti to ale zábava podľa mňa je. ()

soukyd33

Asi zatím nejlepší film co se týče animace a příběhu se zápletkou v této trilogii. Naprosto super je tu soundtrack, který si každý vychutná. (Ne jenom v kině) Příběh se odehrává tentokrát mimo hotel, což je zvláštní, ale zase něco nového. Konec vás určitě pobaví, ale nebudu nic prozrazovat. Určitě se vyplatí tento film shlédnout. Hvězdiček 4**** ()

Sidenius

Chápu ma-li někdo děti které mají rádi jedničku a dvojku tak jento baví.... mě milsty taky.. ale srovnam-li s jinýma animákama ( dispecible me, unsid out) tak jecto veteš.... místy mi bavila tak max. jen hlavní postava což je smutné. Ale oceňuju animaci, soundtrack ( píseň danke schoen mi mi vykouzlila úsměv) ()

Equalizer v kinech porazil Abbu

Equalizer v kinech porazil Abbu