Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

• Nový Zéland

• Austrálie

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2018, 97 min

Mnohem horší než jednička, ale o level lepší než zoufalá dvojka. Sice mi první půl hodinu trvalo, než jsem se zase do těch postav zakoukal, ale jakmile se na lodi rozjede plejáda vtipných miniscén a fórků na jedno použití, je to zase dobrý. Humor sice není tak povedený, aby se u toho člověk vyloženě smál a po půli víte, jak to skončí, přesto Vám to nebude vadit. Je to sympatický, barevný, hlasitý a roztomilý. Hotel Transylvánie si částečně opravil pošramocenou reputaci.(29.12.2018)

• Xmilden

Příšerná dovolená = v tomto případě příšerný film. Suveréně nejslabší setkání s monstry, které tentokráte potřebují odfrknout na dovolené. Bohužel si vybral dovolenou i humor. Postavičky začínají být spíše vlezle otravné. Kromě krátké lekce Moldavského šišlání mě tady nezaujalo nic. Série se každým dalším dílem stává spíše dětskou záležitostí. 40%(8.11.2018)

Rozpočet $80miliónovTržby USA $121,047,683Tržby Celosvetovo $286,905,714Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Až príliš tuctové, už tam nie je ani z ďaleka taká zábavná údernosť ako bola pri prvom diely. Miestami až dosť na silu to chce byť zábavné, strašne pasívne. Neviem, či som sa tri krát zasmial, ďalší animák do šrotu. /videl v kine: 55%/(31.7.2018)

Strašidelná parta vyráží na dovolenou a Drákula se tu zamiluje. Bohužel do kapitánky, která pochází z rodu jeho největších nepřátel... Třetí Hotel Transylvánie nepřichází s ničím novým, ale pokud patříte mezi fandy předchozích dvou dílů, nudit se u něj nebudete. Je totiž stejně sympatický, roztomile stylizovaný a plný zábavných postaviček a s takovou kadencí fórů, že vůbec nevadí, když půlka z nich moc nefunguje. Fajn animovaná groteska.(27.7.2018)

Musím říct, že jednička a dvojka jsou lepší- ale Drákula a spol. opět nezklamali. Je tu mraky vtipných scén (sice spíše pro dospělé, ale i děcka se smála) , bohužel je to pokračování do očí bijící -spousta vtipů jsme buď už viděli, nebo čekali (vyjímka skvělá scéna s česnekem-ale přesně to jsem čekal), děj předvídatelný, i když milý- kraken se mi nelíbil a hlavně se mi nezdá ten konec jako souboj DJů (to mi připomíná jistého vítěze Hvězdné pěchoty v superstar) - naopak Van Helsing super postava, mohli to víc rozvinout...viděno v kině...80%(12.7.2018)

• - Ve scéně, kdy se snaží kapitánka Erika zabít Drákulu a Želé zrovna hází přes palubu záchranný člun, se neozývá a ani není nijak grafický zobrazen dopad člunu. (PAULOO)

• - Na filme sa podieľali a spolupracovali rôzni umelci až zo 43 krajín sveta. (MikaelSVK)

• - Loď, kterou plují, vypadá jako Titanic nejen zvenčí, ale i zevnitř, kde jsou ztvárněné například vodní komory. (PAULOO)