Město se připravuje na Halloween, v arkádové herně skóruje hodně silný soupeř a skeptický Hopper jde na kontrolu pole plného shnilých dýní. (Netflix)

Eleanor05

Stranger Things se vrátily se vším, co na nich máme rádi - se sympatickými postavami, výbornou osmdesátkovou hudbou (zvlášť mě potěšilo Rock You Like a Hurricane od Scorpions! :) a s hrozbou "upside down" světa. Možná bych namítala akorát to, že děj až příliš spěchá a rychle se přeskakuje z jedné linie na druhou. Ale jinak slušný start druhé série. ()

Sany33

Príbeh: Život v meste sa vracia do zabehnutých koľají. Do školy prichádza nové dievča, ktoré našej partii výrastkov okamžite padne do oka. Vyše niekto atakuje najlepšie skóre na arkádových automatoch a na poliach záhadne hnije zelenina. Jednoducho problémy malomesta. Prevedenie: Vraciame sa do nostalgických 80. rokov, na čo nás upozorňuje hudba aj móda. Rovnako sa vraciame aj k našim výrastkom, ktorým ani pribúdajúci čas nepridal na sympatiách. (No vážne toho Mika by som udrel). Joyce má nového nabijaka a Will bojuje so svojimi vnútornými démonmi. Pocity: Opäť pomalý rozjazd. Nič čo by priklincovalo do stoličky. Našťastie sa vyhýbame znovupoznávaniu hlavných hrdinov tak pevne verím že to už bude iba odsýpať. 55% ()

Esgalnor

Asi sotva jsme si mohli přát lepší start do nové sezóny - i přes pomalejší tempo, který je pochopitelný kvůli nutnosti uvést do děje a připomenout hlavní postavy, tahle epizoda skvěle obstojí i po boku vynikající první série. Pilot vyvolává spoustu otázek, přináší několik nečekaně silných scén (večeře s rodiči Barb) a hlavně chemie mezi herci je pořád stejně milá a pohodová, jakou si ji pamatujeme. Epizoda navíc vyvolává tolik otázek, že máte nutkání, si okamžitě pustit tu následující. Díky, že ten Netflix máme. ()

helraiser

Tak samozřejmě, že už to nepůsobí tak ohromujícím dojmem jako předchozí série, ale je to pořád hodně slušná podívaná. Komornější úvod do nové série, dává tušit něco velkého v pozadí a jsem opravdu zvědaví co se z toho nakonec vyklube. Navnadilo na další díl neskutečně. ()

aR3Zz

Očekávání byla velká, stejně jako skepse. Přeci je téměř nemožné udržet laťku stejně vysoko, jak skončila první série. Nicméně začátek vypadá více než slibně. Moc jsem nepochopil intro s "osmičkou", ale tak to bylo i minule - nejdříve se musí otázky položit, teprve pak na ně odpovídat :) Takže uvidíme! 80% ()

MERKATtv

Samozrejme ako v každom sequeli tak aj do Stranger Things museli dať toho do druhej série viac a práve to viac to kazí. Viac postáv, pesničiek... V prvej sérii bol pilotný diel extrémne dobrý ale toto bolo o ničom. Síce to stále má tú 80. atmosféru ale aj tak to nie je to čo bola prvá séria. Uvidím, či zmením odminula názor pri ďalších dieloch ale tento má nebavil ()

baclajean

Zaujímavé pokračovanie osudov postáv z prvej série, priznám sa, že som predpokladal nový príbeh s novými postavami, no takto je to určite lepšie. Pomerne (prekvapivo) slabšiu časť vylepšil samotný záver. ()