Luďka čeká pořádná kocovina. S novou realitou se ale smířit nehodlá. Z nouze začne lhát. Lže synovi Tondovi, své bývalé ženě Iloně, dokonce i kamarádům v Severce. Její majitel Eda také nemá dobrou náladu. Cítí, že v Mostě je něco jinak. (Česká televize)

Lenka.Vilka

Už to není tolik vyšponované jako první dil, takže bude mít Most! asi skutečně děj, krom hlášek. Zde je obojí, děj i jedna hláška za druhou. Bavím se. A pokud nejste připrdlý zapšklý konzervy, bude se vám to líbit. ()

Cheeter

Druhý díl mi přišel mnohem víc povedený než ten první. Více bylo k vidění dění přímo v Mostě. Takže jestli další díly budou podobné, tak rozumím, proč si MOST! vydobyl takovou oblíbenost. ()

mortak

Lepší úvodního dílu. Pryč jsou pády do záchodu a jede se na vývoj postav, zatímco sitcom ustupuje do pozadí. Hofmann je skvělý v úloze mosteckého Homera Simpsona, a když se proti sobě postaví Čvančarová a Stárková... ()

BROKEN_

Nechápu to menší hodnocení oproti prvnímu dílu, mně přišel tenhle lepší. Vtipné scény nemají chybu. Scéna s mytí auta byla topová. Fakt paráda tenhle seriál. Zatím velká spokojenost. ()

Honzíno

Druhý díly na třetí pokoukání je o malinko slabší než ten první. Je naopak o něco vulgárnější a k tématům homofobie přidává lidové filosofování nad LGBT. Za mě těsně pod Olympem a pátou hvězdu musím oproti prvnímu dílu sundat. Herci snad ještě dokonalejší. Hofmanna na potřetí musím skutečně vyzdvihnout do nebes. S jakou přesností a uvěřitelností kreslí trosku vyčůraného Luďana, je fenomenální. 'Ilonko, na kozy si vyhrála a běž už...' ()

fabecc1222

O trochu slabší než první díl, ale stále dost povedené. Tentokráte to netáhne ústřední partička, ale Schmitzer a jeho senzační past na zlodějíčky. Víc se také projeví Pavel (Dáša) a je tu super ten kontrast toho progresivnismu, transgender a reakcí na to od zabedněných socek z Mostu, kteří se zároveň bojí přiznávat, jak se jim vlastně Dáša líbí, no a kdyby byla cigoška, tak kdo ví... ()

ghatos

"Já jsem vážený občan tohoto města, mě nemůže nestát hůl!" "To nebylo takové ťuknutí v buřtíku, to byl mahagon!" Michal Isteník (majitel hospody) hodně zazářil :) . 73%. ()

Autogram

Ďalšia kanonáda gagov, situácií a búrania pravidiel pre televizne seriály a pre chápanie normálnosti. Naviac výborná hudba. –––– Ty si taky myslíš, že ho nakazím teplostí? –––– Celý odpoledne tady gúgluje, co s nima dělaj. To jsou kastrace, depilace, lejzry, hemisféry jim prohazujou. To není už člověk pak. –––– Tyvole, myčka! ()

Loki_Six

Ilona: Já mám prostě o něj strašnej strach, oni píšou že se to v člověku může projevit daleko pozděj, že je to uložený v tom genotypu. A hele, všechno co jsem se na tých různých servrech dočetla na Tondu sedí, jo? Chodí rád do školy. Straní se kolektivu. Používa deodorant. A má kartičku do knihovny. Luděk: No promiň, ale to on asi jako student musí. Ilona: Jenže on si tam půjčuje knížky a taky je čte, Luďane, to není normální. Luděk: No po mně to nemá. ()