Blok 99

• USA Brawl in Cell Block 99 (více)

Když bývalý boxer (Vince Vaughn) přijde o zaměstnání a stojí před rozpadem manželství, rozhodne se přijmout práci drogového kurýra v naději, že se štěstí obrátí na jeho stranu a on konečně zabezpečí svou ženu Lauren (Jennifer Carpenter). Právě ve chvíli, kdy se mu začíná dařit, končí za mřížemi, kde bude muset učinit řadu děsivých a zoufalých rozhodnutí, aby ochránil své nejbližší. Zatlačen do kouta má jedinou šanci: probít se vězením jako nelítostným bojištěm nejnebezpečnějšího bloku ze všech – Bloku 99. (Bontonfilm)

dalziel

Vince to láme , oddeluje Ruka-noha Hlava-nehlava..Skvelá násilnicka jazda.Blok 99 als. "Násilníkom proti svojej vôli." ()

Razzor_82

Blok 99 je prostý příběh, který však Craig Zahler přetavil v hodně drsný a brutální film se silně emotivním závěrem. Tady se podařilo vyždímat námět do poslední kapky. Vince Vaughn excelentně střihl na maximum roli bývalého boxera který láme kosti na počkání. Dle mého je to originalitou nejlepší role v jeho kariéře. Syrovost a emoce doslova kypí a přijdou si na své i milovníci autentických bojových scén. Vše se postupně stahuje jako smyčka až do špinavého pekla. 9/10 ()

kilobyte

Po filmu Vybíjená, kde mi Vaughn přišel nudný jsem se rozhodnul, že mu dám šanci v dramatu. A on mě nezklamal, zahrál to stejně nudně. Sem aspoň to jeho herectví více pasovalo než do crazy komedie. ()

kluzo

Po tomhle filmu a hlavně po "Na špatné straně" se S.Craig Zahler stal mým oblíbeným režisérem a Vince Vaughn se u mě změnil z "komedianta" na "dramatika". Klobouček dolů před oběma. ()

papaguy

Alternativní to je. O tom žádná. Ale jinak to je leda tak nová definice béčkovosti. Unreal. Thanks, no more.  // Aleternativní děj - Delikatesy II.: Kuchař. Spálí polívku. Kuchtík ji vyleje do hajzlu. Potom skočí za polívkou. Šéfkuchař skočí za nimi a spláchne za sebou. Dostanou se abrakadabra do tajné části restaurace, ve které platí jiné zákony. Aby řekli své sbohem, musí ze sklepa, kde není signál, nejnovějším iPhonem zavolat vrchnímu kráječi zeleniny. Pak se všichni polejou kečupem, vyválí v marinádě a skočí bez mrknutí oka na gril. Při tom si vypíchnou oko vidličkou a přeženou to s pepřem. Konec. // P.S.: Jestli chcete něco solidního, koukněte na Proroka. Zajímavý komentář: J*A*S*M. ()

Urukhaj98

Možná ještě osobitější podívaná než Bone Tomahawk. Scén s explicitní brutalitou navíc od posledně ještě podstatně přibylo. Vince Vaughn tu předvádí neskutečná jatka a zvládá se při tom tvářit jako ten největší prosťáček pod sluncem. Na kulisách je sice vidět, že se pořád jedná o levnou záležitost, nicméně v klíčových scénách je to podáno tak suveréně, že nelze být v závěru nespokojen. Takovéhle spojení konveční filmařiny a extrémně gore násilí se v mainstreamu jen tak nevidí. 8/10 ()

kondor77

Starosvěstský, nekompromisní, před násilím neuhybající chlapácký film, který baví. Vedle všeho zaujaly esteticky a choreograficky netradiční bitky. ()

Simomon

POSLEDNI SLOVO: Minusy: Prilis dlouha stopaz a nehraje v tom Bruce Willis. Klady: Zajimava zapletka, originalni rezie a emotivni zaver. Doporucuju, 75%, 4/5* ()

Franc1s

Viděl jsem jen trailer, nějak nevěděl o čem to bude, či co se bude dít a bylo to dobře..Hlavně jsem chtěl vidět jestli zvládne Vince Vaughn zahrát tohodle drsného a zároveň mrazivě klidného kriminálníka. Ano začátek se táhne, mluví se, manželství není ok, práce není, pak přijde drogová prácička a jeden průser, díky kterému si musí jít sednout na pár let. A jakmile se otevřou brány vězení, následují zatnuté pěsti, zlomené kosti a pěkně drsné bitky. I mě se kroutili prsty u nohou :) Teď lituji toho, že jsem ještě neviděl Bone Tomahawk.. Za mě ano! 9/10 ()

Kingjiri

První půlka je hodně utahaná seznamovačka s hlavníma postavama a snímek začíná být zajímavej až někde za půlkou (od telefonátu ve vězení). Pak konečně přichází nějaký napětí, akce, gore scény a dost hustá atmosféra. Jenže celou dobu je tempo vyprávění hodně pomalý, přitom by stačilo zamakat ve střižně a s přehledem by se mohla stopáž dostat někam ke 100 minutám. Přepálený stopáže je velká škoda, protože je hlavnim problémem, přičemž námět nebyl vůbec špatnej, byť mělo jeho zpracování určitý logický nedodělky. Bradley je kriminálník, ale v podstatě dobrák, takže mu fandíte (Vince Vaughn zahrál perfektně). Způsob, jakym je vydíranej jsem ještě nikde neviděl (dost ujetý) a závěr je sice velkym "zadostučiněnim", ale zároveň nehollywoodskej. S kratšim úvodem a větší porcí akce bych bez okolků hodil čtyři hvězdy a možná bych byl ochotnej uvažovat o pátý. Takhle jen tři silnější hězdy. ()

Demonic189

Toto treba jednoducho vidieť. Po perfektnom Bone Tomahawk nam Zahler servíruje ďalšiu luxusnú pecku s prekvapivo perfektným Vince Vaughnom. Nikdy som nezažil rýchlejších 132 minút pri nejakom filme! ()

0L0V0

Strhujúce dielo S. Craig Zahlera. Nakrútil premenu muža, ako keby to nakrúcal sám Tarantino. Pomalá, pochmúrna atmosféra z prostredia drog a vezenia. Režisér necháva postavy rozprávať dlhú chvíľu, kde buduje následny konflikt. Všetko okolo čo sa deje je aspoň pre moje oko zaujímavé. Je pravda že začiatok trocha trpí pomalším tempom, no treba si zvyknúť. Ten čo má rád väzenskú tematiku, toto je snímka ktorú by nemal minúť. Neodporúčam to zase tým, ktorý nemajú radi tvorbu Tarantina. 100% ()

markotter

Den před tímhle Blokem jsem viděl Trestance a žehral nad tím, že Costner Waldau se na tu roli moc nehodil. Tak tady teda Vince Vaugh ukázal, jak má vypadat tvrdej chlap, co si chce podmanit nejhorší vězení v Americe. Kosti a skalp byly dost dobrý, ale Blok 99 byl ještě o kus lepší. ()

mazic

brutální krásné romantické a ten závěr. ideální film před romantickou večeří - člověk ušetří za její večeři.... ()

Pafnuc

Naprosto debilní wtf slátanina s nezabitelným hlavním hrdinou, který rozšlape pár hlav a pak... hádejte. Jedna hvězdička za leukemického Vaughna v nekomediální roli. ()

ER

Tak to je masakr. Kosti pěkně lupou,praskající lebka ještě více. Jeden z mála filmů, kde osudová nevyhnutelnost vyvolá mrazivou atmosféru, které pomáhá i výborná pointa. U hlavní postavy nejde o to, že chce,ale že musí a chová se pudově, jako zvíře, zahnané do kouta. Pak se i malá kočka dokáže bránit zuby drápy natož 195 cm a 110 kg boxer. Vince Vaugh je pro mne obrovské překvapení a jestli jsem ještě před zhlédnutím jeho volbě moc nevěřil, tak pak jsem jen "zíral". Wow nebo Vaughn? ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů