Série(5) / Epizody(45)

Oblíbené trio je zpět. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací v novém seriálu The Grand Tour, který je nepřímým pokračováním jejich posledního působení v Top Gearu. Naše trojka se vydává na cestu po celém světě, kde testuje různá auta, plní úkoly a především si užívají život jako "motoristi ve středním věku", kdy každou epizodu uvádí v jejich mobilním stanu. (UncleMorty)

Brk

Konečně jsou zpátky a ve velkém stylu. Pastva pro oči automobilového fanouška a bránice taky dostává co proto. Humor, který je možná někdy za čárou mě neomrzí nikdy. První série pecka. Druhá série po 4 dílech je trochu slabší, začíná to sklouzávat k posledním seriím TG, což je dáno hlavně tím, že nechávají proti sobě závodit "celebrity", které tady mimochodem asi nikdo nezná. Krom Mitche Bouchanana. O testovací závodnici taky zatím nic nevíme.. Snad to jako u první série ke konci zvednou. Držím palce. ()

HennessyVSOP

No bohužel, kvalitou to šlo od dob Top Gear dost dolů. Takže stručně: ano, stále je to velmi vtipné a ano, pořád neztratilo toto trio nic ze svého kouzla a sarkastického humoru. Na druhou stranu je to čím dál tím méně o autech, v každé epizodě je jich tak polovina oproti tomu, co bylo v Top Gear. A stopáž, která je dlouhá je vyplňována vyloženě nevtipnými scénami jako je Celebrity Brain Crash nebo American. PS: Dvojdil z Namibie je petihvezdickove dilo, ktere nema obdoby. ()

ElVory

Absolutně nevím kde začít... Nová show, nová trať, nová auta, nové publikum, nové prostředí... Všechno tohle je ale nepodstatné. Stará trojka je zpět a to je to hlavní! Clarkson, Hammond a May a jejich vzájemné narážky jsou opět zde! Dokonalý návrat. První díl naprosto ohromující, tak snad jim nedojde dech. 100% ()

UncleMorty

Jestli je něco největším failem BBC, tak to je to vyhození téhle trojky a poslání nejsilnějšího produktu ke dnu. Jeremy Clarkson je prostě osobou navždy spjatou s motorismem a tenhle comeback je snad ještě lepší než původní Top Gear. Jistě, chybí tady hodně věcí na které, budou asi skalní fanoušci nadávat, nicméně tenhle pořad je tak perfektně pojatý, že vám to bude jedno. ()

RoyBatty444

Trochu pompézny úvod, trochu neohrabané nakoniec ale stále rovnaké až na známe formáty a neohrabané prevedenie nových ako snaha o humor, ktorý nie je až taký vtipný. ()

KIT.HL.JR.

Proč by tato "svatá trojice" měnila co je dokonalé ? Proč by to měli dělat jinak než jak dělali Top Gear ? 13 let to mělo mega úspěch tak proč to dělat jinak ? První díl byl excelentní. A podle traileru se máme opravdu na co těšit. - Možná to tady někomu nedošlo, ale Ano tohle je skutečné pokračování Top Gearu a TG byl pořad o autech samozřejmě ale především, to byl zábavný pořad a to si TGT rozhodně uchovává. ()

jarkor

Druhy dil ...jeden z nejlepsich pocinu(co se tyce i jejich Top Gearu) co to trio kdy vyvedlo.. ..zaroven mel s auty nejmene spolecneho :D ,ale vojensky nacvik v podani techto tri hovad..dokonalost.... SPOILERY :Jeremyho slanovani,jeho mireni za dvere a spoustu skvelych zpomalenych zaberu na beziciho Maye.. :D Pri parafrazovani vsech ruznych filmu jsem umiral smichy...Kdyz Jeremy narazi na film Na hrane zitrka s Cruisem a Hammond odpovi Koktejl...tak jsem se rozbrecel...dobihani do cile ala Četa...souboj na kridle jak ve Smrtonosne pasti 2...citovani Scarface...otaceni na zemi pri strelbe jako ve Smrtonosne zbrani.Tohle nema s porady o autech nic spolecneho,ale je to super...Verim ze dalsi zdejsi fandove filmu se u toho budou třískat smichy jako ja... ()

victim42

První díl sliboval, že to bude fajn, jen protkané úplně hluchými vtipy. To jsem ještě netušil, že už to vlastně nikdy nebude o autech. Ohromný rozpočet, chudý scénář. ()

Tumbik

Po zhlédnutí první epizody: Úchvatný díl, je to stejné jako starý dobrý Top Gear. Fórky tohoto neskutečně skvělého tria fungují na jedničku. Jsem nadšený, trošku jsem se obával, že to přeci jenom nemůže být tak dobré jako Top Gear, ale spletl jsem se - je to vynikající. Snad to takto bude pokračovat i nadále. :-) ()

kuri-noha

Tak zatím ze všech těch nabubřelých ód ční jenom to, že je to ve 4K a stálo to hodně peněz. Nemůžu si pomoct, ale tohle mi jako divákovi úplně nestačí... Po zhlédnutí 2 dílů pořád tajně doufám, že se to zlepší - minimálně do druhé série. Všechny krásné pravidelné "rubriky" jako Power Lap, host na okruhu, Cool Wall, Stig a další - to všechno zmizelo (muselo zmizet), bohužel bez náhrady. Kluci nepřišli s ničím podobným, co by pořadu dalo jasnou tvář. Místo toho se to zcvrklo v jízdu v super autu (tvůrčí onanie technického zázemí) a klábosení, které se tak moc snaží být vtipné, až vůbec vtipné není. A to je ta největší bolest, kterou v GT spatřuju, a sice přehrávání. Kruté, falešné přehrávání, na divadle by se řeklo pitvoření. A zrovna tihle tři to vůbec nemají zapotřebí. Narozdíl od toho zakomplexovaného Evanse, který působí dojmem otravné čivavy, Clarkson s Hammondem a Mayem mají televizní charisma. Tady ho zaškrcují laciným podbízením podporovaným bohatým Amazonem a nekonečnými technickými možnostmi a hlavně 4K (ááááh, všichni se podělejme z toho, že v záběru rozeznáme mravence Ferdu od mravence Karla!). ()

TOPmoovie

suchyyy anglicky humor. no kazdym dielom sa to viac potvrdzuje, suche nanutene scenky, casto tak casto najdrahsie traapnosti v 4K rozliseni, velmi citit ake je to predohrane a nespontanne. na druhej strane, cast programu su fantasticke zabery, obcas aj cisty humor a nezavisle kriticke posudzovanie aj akoze tych najluxus aut na svete. stale ta nieco ta nuti si to pozriet , ma to caro a silu, ale uz ked to pozeras, si na 50% znechuteny silenym akoze humorom a nepodarenymi akoze humornymi zabermi. ()

nudlis

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

A velká jízda tří hračičků a "velkých kluků" pokračuje. V ještě větším stylu, s ještě většími náklady, ale s o to větší pohodou a bez servítků. Jen tak dál !!! Klasický Top Gear (BBC) s novými "moderátory" skomírá a nakonec se z něj stane nuda pro pár zatvrzelců a milovníků trapného Mata LeBlanca, který se sice tváří srdnatě a jako "starý matador", ale to je tak jediné co umí. BBC totálně pohřbila jeden skvělý pořad. Ale trio kamarádů a schopný Amazon udělali nový, ještě lepší a zábavnější. A že už to není tak moc o testování aut? No a co? Komu to vadí? EDIT květen 2020: Na prvním dílu 4. série už je vidět, že nápady docházejí, docházejí i síly stránoucím moderátorům a tak se nebudu divit když pořad skončí úplně (i speciály). James May se někdy koncem roklu 2019 v jednom rozhovoru nechal slyšet, že už toho má taky plný kecky a chce skončit. Takže teď už je to jen o tom jak dlouho se zbylým dvěma podaří Maye ukecávat k natočení dalšího dílu. Njn, čas člověk nezastaví, no. Ale že to byla parádní jízda ... ()

whiskEyy

S pôvodným Top Gearom sa to asi naozaj nedá porovnávať. Ale nie je to vôbec zlé, aj napriek tomu že z prvej série bolo zopár epizód naozaj nudných hlavne tie začiatočné, niekedy som mal dokonca chuť to preskočiť lebo ma to už nebavilo. Ale čo spravíme, zatiaľ len 1.séria. No je určite lepšie mať túto zlatú trojicu späť nech je to kdekoľvek.. 5* nebyť tých začiatočných nudných epizód a občas nasilu umelého humoru. ()

maco19

Som rád že sa trio moderátorov vrátilo na scénu cez seriál grand tour. Starý top gear utrpel veľkú stratu tým že prišiel o týchto skvelých moderátorov. Top gear bola moja srdcovka ale teraz je ňou grand tour. Proste skvelá zábava a top vtipné scénky. Niekedy sa nad tým až pozastavim, jak ich do riti napadlo spraviť to takto. Páči sa mi Conversation Street. Ich debaty nemajú chybu a navyše sa niečo priučím. Samozrejme že niečo im musím vytknúť. Nepáči sa mi nový stig. Je podľa mňa príšerný ale chápem že starého stiga už nedokázali vzkresit z mŕtvych ani oni. Ďalšie mínus je celebrity show. Každú epizódu zomrie ich hosť Príde mi to dosť trápne. Tvorcovia seriálu by mali zapracovať na minusoch a bude to na 100 percent. Teraz je to tak na 90 percent. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse