Epizody(7)

Nelítostný bandita terorizuje Divoký západ při pátrání po bývalém členovi svého gangu, který začal nový život v tichém městě, kde žijí jen ženy. (Netflix)

jin69

Pro milovniky westernu lahudka a povinnost, uz jsem se tesil, jak tomuhle serialu dam s klidnym srdcem 5* ,ale bohuzel prisla zaverecna pulhodina a v ni strasne spatna az komedialni prestrelka ve meste a jedna * proste musi dolu. I tak jeden z nejlepsich serialu roku. ()

Luckyboy

Žánrová snaha o poctu westernu, která místy (hlavně ke konci) drhne, protože se nepodařilo příběh vygradovat a tak hlavní pocit, který ze série člověku zůstal, je očekávání grande finále, které se nekonalo, protože nic patetičtějšího a nefunkčního (až na pár momentů) snad vymyslet nešlo. Syrovost nové westernové vlny by člověk pohledal. Pokud by nešlo o westernové prostředí, tak bych seriál hodnotil níže, protože jako většina seriálů z poslední produkce Netflixu je na sérii vidět zejména snaha o co největší líbivost co nejširší skupině diváků. A to kvalitní seriálové tvorbě nesluší. Jde tak natočit něco, na co se člověk rád podívá, ale nebude o tom chtít za týden po shlédnutí posledního dílu už nikdy mluvit. ()

pollstro

Pro milovníky westernu absolutní povinnost, jelikož se jedná o jeden z nejlepších počinů v tomto žánru za posledních pár let, a to je na seriál z dílny Netflix více než slušné. Koncept, jenž je postaven na základech starého dobrého westernu. Jeff Daniels v roli záporáka zde předvádí největší vrchol celé své kariéry a pravděpodobně to i tak navždy zůstane. Skvělé herecké obsazení se spoustu vynikajícími postavami, vynikající hudba a nádherná příroda tvoří dohromady úžasnou atmosféru divokého západu. Po příběhové stránce velmi jednoduchá záležitost, u které lze snadno předvídat samotné finále, přesto to ale nic neubírá na celkovém dojmu a zážitku z celého seriálu. Nebýt absolutně nesmyslné závěrečné epizodě, která po příběhové stránce postrádala veškerou logiku, neváhal bych s nejvyšším hodnocením. ()

paddy35

Po šesti zhlédnutých epizodách: Prosím, točte víc takovýchto westernových pecek. Je jich zoufale málo, ale baví nás stále a chceme je vidět víc než profláklých pokusů o nové Hvězdné Války či všemožné superhrdiny. Je to nářez, který obsahuje vše, co má správný western obsahovat bez zbytečných hluchých míst a vedlejších dějových linek, které zbytečně odvádějí pozornost. Skvěle propracované vztahy mezi postavami a jejich soužití na stejném území je perfektní a napětí dýchá z každé minuty. Přeji si buď druhou sezónu nebo podobný seriál. Klidně bych za něj napsal petici. ()

Sunwheel

Č.T.J.?!?! A to som si myslel, že už dobrý americký western neuvidím! Netflix vládne americkému trhu a ja žasnem ako dokáže vytvoriť stále lepšie seriály ako konkurencia. A Jeff Daniels, predstaviteľ čohokoľvek, ale...ako najuveriteľnejší záporák? To si zaslúži cenu! Od A po Z plnokrvná chuťovka, ktorá ma posadila na riť. ()

Saxos

Pravý moderní western se vším co k němu patří. Lze odpustit i skutečnost, že z třicetičlenné bandy desperátů, jich v závěrečné bitvě padne padesát čtyři. Klady: jednoruký lidumil a kazatel společně s jeho fousatou pravou rukou, jsou správní hrdlořezové; celkové technické spravování - hudba, kamera, střih; herecké obsazení, kdy každá role seděla. Co bude dál? Konec? Nějaké možnosti jsou. Věnovat se ženskému městečku a sporům s těžební společností, nebo třeba pomocí staršímu bráchovi, který se v místě svého současného působení zapletl s městským podsvětím. Necháme se překvapit. ()

Pepe1783

Zklamání. Kromě prvního a posledního dílů jedna veliká nuda. Zápletka by dala jeden 1,5 hod. dlouhý film, tak proč k tomu přidávat těch dalších 6 hodin o ničem. ()

uhlerado

Tak výborný výber postáv vie máloktorý. Simply perfect. Dej ma jednoduchú zápletku, ved divoký západ bol taky. No krásne sa to začne zamotavat a vyvrcholenie je epochalne. Užil som si to. Keď nie je western dobry, je to nuda. Tu to nehrozí. Hlavní hrdinovia sú pani herci a obdivujem tieto talenty. ()

hony23

Westernových seriálů je pomálu a tento je opravdu pěkně natočený. Jenomže prvních 6 dílů je pouhou předehrou k epickému závěrečnému dílu, který sice konečně přinese skvělou podívanou, ale proč to tak zábavné nemohlo být už od prvního dílu? Sestříhat do do jednoho celovečerního filmu, hodnocení by bylo vyšší. ()

kokofek

Ačkoli nejsem fanouškem westernu tak tento seriál mě uchvátil. Není v něm nic objevného, nového,ale přesto zaujme svým zpracováním.Dobrá kamera,napětí a dobré herecké výkony.Pif paf. ()

Repulsion

Můj odhad je, že to v USA nemělo sledovanost. Tak z toho potřebovali udělat sračku a nějak to ukončit. Tak mi to alespoň připadá. Že v USA je seriál buď totálně blbý, a má sledovanost, nebo je dobrý, a nemá sledovanost, takže se típne (a případně se z něj předtím udělá sračka), nebo je dobrý, a má sledovanost, tak je třeba z něj udělat sračku, aby měl ještě větší sledovanost.   Tohle mělo výborný start a pak to šlo totálně do kelu. Poslední epizoda je zhruba asi na úrovní poslední epizody Game of Thrones. Nedává to vůbec žádný smysl, ale umře tam hodně lidí a nějak se jakože všechno ukončí. Leda tak prd. ()

Perunwit

Naprostá pecka z Divokého Západu. Žádná vata jenom silný příběh a poslední díl naprosté absolutorium. Už nelituju ani toho, že sem to nakonec skouknul v angličtině mimo CZE. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Idris Elba míří na Divoký západ

Idris Elba míří na Divoký západ

21.11.2019

Netflix zaznamenal na poli drsných westernů poměrně solidní úspěch se svojí minisérií Godless od Scotta Franka a nyní se tak chystá na druhé kolo. Tentokrát vsadí na film The Harder They Fall, v němž… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Mindhunter a Stranger Things pokračují

Mindhunter a Stranger Things pokračují

03.12.2017

I letos Netflix vytasil řadu povedených seriálů. GLOW, Godless nebo Punisher sesbírali spoustu chvály, a to samé potkalo i Fincherova Mindhuntera, jenž má definitivně potvrzenou druhou sérii. Tým… (více)