Reklama

Reklama

Dobré mravy

(seriál)
Trailer 5
Drama
USA, (2016–2017), 17 h 27 min (Minutáž: 44–60 min)

Hrají:

Michelle Dockery, Juan Diego Botto, Terry Kinney, Lusia Strus, Todd Williams, Gideon Emery, Bobby Batson, María Botto, Daniel Faraldo (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Letty Rainesová je zlodějka a podvodnice, jejíž život je vždy pouze jeden nesprávný krok či jedno špatné rozhodnutí od katastrofy. A přesně tak to má ráda. Po propuštění z vězení se snaží nějak vyjít, a když zaslechne, jak někdo najímá zabijáka na vraždu manželky, rozhodne se plán překazit. Rozpoutá tím divoké dobrodružství s okouzlujícím vrahem, když se společně zapletou do nebezpečného vztahu plného vášně. (Filmbox)

(více)

Videa (30)

Trailer 5

Recenze (17)

emma53 

všechny recenze uživatele

A prosím co nejrychleji další sérii. Tuhle jsem slupla na dvě části a nevím jestli mám milovat a litovat nájemného vraha, kleptomanku každým coulem, která miluje svého syna a bojuje o jeho navrácení s vervou sobě vlastní, její maminu (pěkné kvítko) s jejím truhlíkem, který má srdce na dlani, ale já je beru se vším všudy a poslední díl přímo vybízí k pokračování. Každá postavička je svojská a já bych je určitě viděla ráda ještě jednou. Je mi cekem jedno, že to na mě pomrkávalo mainstremem. Jak píše jeden uživatel, žádná nuda to není už od první klapky a problémů je tam hafo, které by chtěly doladit. A synek není vůbec žádné pako, jen mu přeji, aby se dobře rozhodnul, ona to totiž není vůbec žádná legrace.....a co agentka FBI a její zatčený, který tady má také své dané místo ? Určitě to chce pokračování.........a bude:-) ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Náborový film byl vyroben pod záštitou Svazu zasloužilých nájemných vrahů a Asociace zlodějů a podvodníků. 1) Nejzajímavější na tomto bizarním příběhu jsou lidské charaktery. Postavy se mihotavě potácejí na hranici mezi peklem a očistcem. Vlastně jsou tu jen skoro samí záporáci, i když mají pár světlých chvilek. 2) Krkolomný závěr řady vzbuzuje úsměv. 3) 41letý Argentinec Juan Diego Botto (nájemný vrah Javier) má své skromné charisma, ale za okouzlujícího (obsah podle Filmboxu) bych ho tedy určitě neoznačil. 35letá Michelle Dockeryová (zlodějka Letty) propůjčuje své ožralé postavě pochybný zlodějský šarm, zatímco 60letou Ann Dowdovou (vyšetřovatelka FBI) bych v její roli ani nechtěl vůbec potkat. 4) Psáno po první řadě. 5) 7. 4. 2019 - Druhá řada k dobromyslnému vrahovi, který likviduje jen ty, co si to zaslouží a ke zlodějce se svědomím, která okrádá jen ty, které to nebolí, už nic nového nedodala. Není divu, že třetí řada nebude. ()

Reklama

Aky 

všechny recenze uživatele

Jakmile se dostanete na šikmou plochu, už vám to pod nohama bude vždycky klouzat a ujíždět. Velmi povedený seriál. Chytrý, vynalézavý a skvěle zahraný. První polovina dýchá příjemným humorem, který v druhé polovině téměř vymizí, ale zato jej nahradí napětí a nečekané zvraty. Závěr pěkně zadělává na pokračování. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

V hlavní roli nájemný vrah a mrcha zlodějská, kteří k sobě přes počáteční averzi nacházejí cestu. Na první pohled tak trochu kýč, ale když se ponoříte do minulost obou hrdinů, získávají jejich charaktery úplně jiný rozměr. Perfektně napsané a neustále se vyvíjející postavy jsou vůbec největší doménou seriálu a to neplatí jen o ústřední dvojici. Máme tu vykutálenou matku a jejího o generaci mladšího přítele, probačního úředníka se slabostí pro svou klientku, oprsklou agentku FBI a řadu dalších svérázných postav i postaviček, které promlouvají do osudů všech zúčastněných. Co se herců týče, tak tady hraje první housle výtečná Michelle Dockery, kterou fantasticky doplňuje Botto a za zmínku stojí i Lusia Strus. Doufám, že tohle neskončí jen u dvou sérií. 100% ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vyhodili ji ze střední, utekla z domova a už v 16 letech kradla, o rok později se sjela na veřejnosti. Následovaly další krádeže i jedna (ne)milá skutečnost: ve 23 se jí narodil syn Jacob. Když mu bylo šest, řídila pod vlivem drog, nakonec o něj přišla. Kdyby se předávkovala, nikomu by zřejmě nechyběla. Přeživší. Všechen její majetek je v jednom hotelovém pokoji. Když není ve vězení, jezdí z města do města, zdrží se stěží na pár týdnů a čeká na příležitost. Je zlodějkou, kapsářkou, podfukářkou. Zhruba tak zhodnotí šarmantní Javier, introvert, který je zároveň nájemným vrahem, jistou Letty. Osud je spojil a udělal z nich jeden z nejpodivnějších (obchodních, mileneckých) párů ever. Černohumorná dramatická série, kdy každá epizoda má krapet jinou strukturu/náladu a kdy o zajímavé zvraty není nouze. A další z velkých předností je pak Michelle Dockery. ()

Galerie (634)

Reklama

Reklama