Reklama

Reklama

Dobré mravy

(seriál)
Trailer 3
USA, (2016–2017), 17 h 27 min (Minutáž: 44–60 min)

Hrají:

Michelle Dockery, Juan Diego Botto, Terry Kinney, Lusia Strus, Todd Williams, Gideon Emery, Bobby Batson, María Botto, Daniel Faraldo, Michael Harding (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Letty Rainesová je zlodějka a podvodnice, jejíž život je vždy pouze jeden nesprávný krok či jedno špatné rozhodnutí od katastrofy. A přesně tak to má ráda. Po propuštění z vězení se snaží nějak vyjít, a když zaslechne, jak někdo najímá zabijáka na vraždu manželky, rozhodne se plán překazit. Rozpoutá tím divoké dobrodružství s okouzlujícím vrahem, když se společně zapletou do nebezpečného vztahu plného vášně. (Filmbox)

(více)

Videa (30)

Trailer 3

Recenze (18)

anaad 

všechny recenze uživatele

Opravdu skvělý seriál někde na pomezí krimi a psychologického dramatu.Na jedné straně tu máme zlodějku, která si chtěla alespoň trochu dát do pořádku svůj zpackaný život, na druhé straně nájemného vraha, který ji přinutí ke spolupráci. Máme tu pár, který si nemůže věřit, který má problematickou minulost i přítomnost, přesto dokáže nakonec nějak společně fungovat. A i když můžeme sledovat řadu napínavých momentů, tak neméně velký důraz je kladen na vykreslení nejednoznačných hrdinů. Pokud máte rádi psychologické kriminálky, tak tento seriál rozhodně za pozornost stojí. 4,5* ()

dogma97 

všechny recenze uživatele

Po dvou epizodách první série jsem tedy hodně na rozpacích a mám podobné výhrady jako dalia ve svém komentáři. Kostra je dobrá, na základních postavách se dá stavět, a také jen letmo procházející figury naznačují obohacující potenciál. Hlavní slabinu zatím vidím v chatrném scénáři, který stěží drží děj pohromadě. Nabízí se srovnání s https://www.csfd.cz/film/331570-takovi-normalni-americane - podobná struktura, ale jak precizně propracované charaktery i příběh! Přesně jak píše dalia - přidání odlehčující komediální složky (samozřejmě v rozumné míře) by umožnilo akceptovat logické nesrovnalosti a nevěrohodnost jednání postav (nemá smysl uvádět příklady - jsou jich mraky). ()

Reklama

emma53 

všechny recenze uživatele

A prosím co nejrychleji další sérii. Tuhle jsem slupla na dvě části a nevím jestli mám milovat a litovat nájemného vraha, kleptomanku každým coulem, která miluje svého syna a bojuje o jeho navrácení s vervou sobě vlastní, její maminu (pěkné kvítko) s jejím truhlíkem, který má srdce na dlani, ale já je beru se vším všudy a poslední díl přímo vybízí k pokračování. Každá postavička je svojská a já bych je určitě viděla ráda ještě jednou. Je mi cekem jedno, že to na mě pomrkávalo mainstremem. Jak píše jeden uživatel, žádná nuda to není už od první klapky a problémů je tam hafo, které by chtěly doladit. A synek není vůbec žádné pako, jen mu přeji, aby se dobře rozhodnul, ona to totiž není vůbec žádná legrace.....a co agentka FBI a její zatčený, který tady má také své dané místo ? Určitě to chce pokračování.........a bude:-) ()

Foxikus 

všechny recenze uživatele

Doufám, že to bude mít další série, protože to naprosto žeru. Úžasný seriál, kde mě nejvíce zaujala Michelle Dockery, jako hlavní herečka, coby zlodějka Letty, která narazí na nájemného vraha a jejich osudy se zapletou do sebe. Úžasné vyobrazení dnešní doby...co můžu na to říct...nemám slov...úžasné! Dávám 100% (5 hvězdiček) ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

V hlavní roli nájemný vrah a mrcha zlodějská, kteří k sobě přes počáteční averzi nacházejí cestu. Na první pohled tak trochu kýč, ale když se ponoříte do minulost obou hrdinů, získávají jejich charaktery úplně jiný rozměr. Perfektně napsané a neustále se vyvíjející postavy jsou vůbec největší doménou seriálu a to neplatí jen o ústřední dvojici. Máme tu vykutálenou matku a jejího o generaci mladšího přítele, probačního úředníka se slabostí pro svou klientku, oprsklou agentku FBI a řadu dalších svérázných postav i postaviček, které promlouvají do osudů všech zúčastněných. Co se herců týče, tak tady hraje první housle výtečná Michelle Dockery, kterou fantasticky doplňuje Botto a za zmínku stojí i Lusia Strus. Doufám, že tohle neskončí jen u dvou sérií. 100% ()

Galerie (634)

Reklama

Reklama