V pokračování snímku Kickboxer: Vengeance (2016) se hlavní hrdina Kurt Sloane (Alain Moussi) musí vzepřít intrikám zákeřného mafiána Thomase Moora (Christopher Lambert), který zapříčinil i to, že se Kurt ocitl ve vězení. Aby Kurt zachránil sebe a svou milovanou, musí se utkat se svým doposud nejnebezpečnějším protivníkem. Šance hlavního hrdiny jsou mizivé a Kurt nevěří, že by mohl v boji proti Mongkutovi (Hafþór Júlíus Björnsson) zvítězit. Poslední Kurtovou nadějí je mistr Durand (Jean-Claude Van Damme), který vždy při těžkém výcviku dostal z Kurta to nejlepší! (upson)

Psycho.R

Oproti předchozímu filmu velkej krok do prázdna. Logothetis to pěkně posral. Zkrátit o hodně závěrečnou bitvu a vrátit JCVD smysl, o který přišel, tak by to třeba šlo. Takhle, ale už neměl prostor k zápasení, leč jsem se na to po prvním díle těšil. Lambert je stále stejně dobrej, raději bych film, kde mají tyhle dva hlavní roli... Ps. zbytečně moc soubojů bez jakéhokoli nápadu a choreografie. ()

Likan7

Budu dlouho vzpomínat, než si vzpomenu na podobně odporný film jako tenhle Kickboxer. Teoreticky je všechno ok, málo mluvení, spousta soubojů. Jenže jsou tak zoufale nezajímavý, že Vás prostě ani netěší. Kamera je příšerná, skoro nic nevidíte a pokud čekáte nějaký originálnější fígly a hmaty, zklamu Vás rovnou, tady nic takového nenajdete. Prvních 5 minut jsem koukal jak vyvoraná myš a ani zbytek filmu to nezachrání. Třeba triky při honičce po Thajsku jsou jak ode mě v počítači. Zrůdný prostě. Van Damme je fajn, má několik vtipů a i nějakou tu akci, ale rozhodně nenapraví dojem déčkovýho filmu, na který raději nekoukejte. Za final fight jsme chtěl dát druhou, ale to rozuzlení a zmrtvýchvstání je tak legrační, že mám skoro chuť jít na odpad. ()

Acrobat odpad!

Prve slova ktore mierili na Cruise v druhej misii boli " ach Dimitri!". Vedel to Woo? Tento abnormalne impotentny reziser natocil svoji vizii mizernych bojov v extremne zle spomalovanej choreografii. Vata a uplne zdegenerovany scenar smeruje k najnudnejsiemu zaverecnemu boju. Presexujes ho, prejes, ides von prides a stale bojuju. Je jedno ci si uz zufaly z tej minutaze, oni idu dalej. Skratka a dobre, v odpadovej dramaturgii a nelogicky radenych scen sa odohrava gycovy mierne teply nedej nezaujimavych bitiek, ktore nemozu vzrusovat. (Videne 10.12.2019, filmplus archiv) ()

rublik05 odpad!

Opět jsem byl velmi zvědavý, jak se novodobé pokračování Kickboxera tvůrcům povede, vzhledem k zajímavému hereckému obsazení. Tentokrát je však děj daleko méně propracovaný a daleko více trapnější, než u jeho rok starého předchůdce. Prakticky se děje pořád to stejné dokola. Hlavní postava v podání Alaina Moussiho, u které je velká škoda, že jeho herecké schopnosti nejsou tak dobré, jako jeho fyzický stav, působí dost nudně a nezajímavě. Van Damme v roli slepého mentora taktéž nepůsobí vůbec sympaticky. Záporák, kterého ztvárnil Christopher Lambert, je také úplně mimo, strašně přehrává a roli jsem mu vůbec nevěřil. Kdo mě naopak vcelku potěšil, byl jednoznačně Björnsson, který je opravdu neskutečné hovado, a také legendární boxer Mike Tyson. Akčních scén je tu nespočet, dokonce možná i víc, než dialogů. Některé jsou natočené líp, některé hůř, většina je však silně nereálná a působí dost uměle a nepřirozeně. Závěr vyzněl tak nějak klasicky, jak lze od takové filmu očekávat. Snímek prakticky nenabízí nic nového, pevně se drží svých zajetých kolejí. Nepochopil jsem ani tak přepálenou stopáž, protože 110 minut mi přišlo opravdu moc a místy jsem se dost nudil. Příště se filmu vyhnu velkým obloukem, protože se jedná o další zbytečný remake, který dnes již nemá divákovi prakticky co nabídnout. 0/10. ()

Nix

Tak tohle bylo strašný. Takový comeback si Kickboxer nezasloužil. Ono jedna věc jsou bitky, druhá věc jsou dobrý bitky. Tady to druhý chybí a bitky mne absolutně nebavili, celé to bylo hrozně nezáživný. Takhle ne teda. Jeane styď se. ()

speedy7929

Neveriacky krútim hlavou.. Po prepadáku nastane rovnaký prepadák. Obsadenie ešte s väčšími menami ako v predchádzajúcej časti, ale nič to nepomohlo. Nudné bitky kedy sa súpera stačilo len dotknúť a on skoro zomrel, zatial čo Mr. Kickboxer schytal 2638 rán a bojoval ďalej bez škrabnutia ma tak unudili, že som vážne rozmýšlal nad otázkou: "Za čo zatvorili do väzenia Ronaldinha, ktorý je dobrák od kosti?" ()

Clark_Kent

Jako kdybych to někdy už viděl a navíc se mi to nelíbilio. Okoukaný záběry a tak nedotažený záběry, který nudili absolutně po celý příběh snímku. Hroznej SHIT, ani Van Damme to nezachránil a to jsem se víc těšil na Christophera Lamberta a ten nakonec vypadala taky nějak rozviklaně jako všichni. Vážně jak když ujedeš a sedneš si do bláta, otravnost a pokračování o prdu. Jěště vlastně nakonec ta extrémní hora sádla, která neuměl říct kloudný slovo. ()

beso74

Nemôžem si pomôcť, ale Vengeance sa mi páčila oveľa viac. Tu je to všetko nejaké divné, od úvodnej scény, nad ktorou som rozmýšľal, či to ešte nie je nejaká reklama, cez krčoviťý strih, spájajúci zdanlivo nemožné, až po záverečný ako gumu v gatiach naťahovaný súboj, v ktorom jeden z protivníkov je totálne Hard to kill, na prekvapenie to nie je hlavný zloduch, ale Sloane. Navyše, väčšina súbojov je odfláknutá a Van Damme je síce slepý, ale v niektorých scénach sa správa tak, ako keby videl. A tak situáciu zachraňuje Mike Tyson (s typickou boxerskou vložkou) a Christopher Lambert (okrem iného s milou pripomienkou Highlandera). A aby som nezabudol, totálnym úletom tu je angažovanie Ronaldhina ako jedného z väzňov, treba sa však pripraviť na ešte silnejšiu kávu, v ďalšej časti sa objaví Neymar a to je vám iný herec!!! ()

Nathaniell

"Unesli tvoji ženu. A musíš se utkat s velkým monstrem. Tak se tomu zasmějeme. Haha!!" "Podle dechu musí vypadat jako jednorožec. Mám pravdu?" ... Tenhle návrat pro mě byla velká neznámá, protože pomineme-li nekonečněkrát nastavenou původní kaši, s tím kreténem - Sashou Mitchellem - nikdy jsme se pokračování nedočkali. Ale víte co? Ono to vůbec nebylo špatný. Naopak: Bylo to vlastně dost dobrý. Ona teda délka skoro 2 hodiny je možná zbytečně moc, některé scény si mohli odpustit a - SPOILERY - trojnásobné zmrtvýchvstání nepřekonají ani Spawn a Červená karkulka dohromady. Finální bitva 40 minut je na téma - Kterak Diblík umlátil tank. Jo ale... Titulky nevypínejte, protože (k mému nemalému nadšení) zkažené scény. A budu svině, protože vzhledem k místnímu podhodnocení, ale hlavně vzhledem k těm scénám zvyšuji ze tří na 4*. :-) Teď bych prosil trojku. :-) ()

walkingdead

Napůl "pocta" původnímu Kickboxerovi, napůl parodie na něj, která má hlavně slušné bojové scény a to je naštěstí to, co je u toho typu filmů nejdůležitější, takže jsem s tímhle béčkem celkově spokojen. Hlavně final fight, při kterém si Kurt vyzkouší pocity soupeřů Gora v Mortal Kombat, stojí za to. Jako bonus je tu Mike Tyson. Takže za mě lepší průměr, ale 4 hvězdy by už byly moc. ()

DonBraso

Někdy číst ty komentáře expertů je vážně těžká soda,ale každý má svůj názor.Musím říct,že Vengeance byl o chloupek lepší,hlavně co se týče závěrečnýho fightu,který byl prostě víc "realistický".Zde je to fakt 80ka jak dělo,kde člověku musí jít hlava kolem co to jako má být.Samozřejmě člověk ví už od první sekundu jak to dopadne,ale o tomhle tenhle film není.Alain Moussi baví a dost.Co je nejvíc,že je vážně uvěřitelnej ve fightech,na to ostatní už to není úplně ončo,ale jak říkám tenhle film není o kriminální záplatce či filmu na způsob Vykoupení z věznice Shawshank:) To už by snad každý mohl pochopit.Pravda je,že ve vězení se tu na skok podíváme,kde má i svůj part Myke Tyson.Opět je zde pár tvářích,který by tu člověk čekal,ale i jedna,kterou tedy vůbec.Fotbalista Ronaldinho,který je v závěrečných titulkách napsán,že hrál Ronalda :D To je fakt do kategorie zajímavosti.Pak tu máme K-1 fightera Rico Verhoevena,který zde taky propluv v jednom chudém zápase.Ale abych přešel k filmu.Střih určitě není zrovna spolu s neustálýma zpomalovacíma efekta terno dne.Příběh tím pádem fakt je jak blbě poskládaný tetris.Co můžu určitě pochválit je vcelku dobrá choreografie s výbornou kamerou,která trochu připomíná asijský filmy,kdy jedna kamera krouží či přeletuje s hercem a ten odrovnává komparz . Tohle prostě můžu.JCVD jako slepoň je spíše srandovní vložka,která nemá mít většího chápání,což je škoda.Co doopravdy film má přehršel,tak to jsou akční souboje.Jeho nevýhoda samozřejmě je,že se začíná opakovat.Jediné jiné prostředí je ten u vlaku,což je bohužel digitální porno,který tu ani nemuselo být.To je vážně děs.Štěstí je,že to má bratru pár minut.Vzato kolem a kolem tak je to opět dobrý filmek,který nevybočuje ze standartu,leč samozřejmě nějaká velká hitparáda to není. ()

Goumen

Na tomhle filmu je pozitivní v podstatě jen přítomnost několika hvězd UFC, Van Damma a sem tam nějaký efektní souboj. Celkově je to ale ještě horší než první díl. Kupodivu nejvíce mě zklamal závěrečný, nekonečně natahovaný souboj. Tolik zmrtvýchvstání jsem ještě nikdy neviděl a už ani nechci. ()

Kushina

Sice je to totálně amatérsky natočené béčko, co nemá kvalitu ani v kameře, ani scénáři, ani režii, za ty neskutečně kurevsky dobré fighty a výborného Van Damma prostě musím dát 3*. 55% ()

mokki5

Tenhle film má jednu velkou výhodu a zároveň problém v jednom: Souboje. Jistě jde o bojový film takže bitky jsou potřeba a souboje jsou opravdu dobře natočené. Jenže potíž je že akce je v podstatě nepřetržitá souboje jsou každou chvíli až to ve finále přebíjí už tak slabý příběh. Potěší opět účast JCVD který ale mohl mít o trochu více prostoru dokonce oproti předchozímu filmu se mi i zdá že ho má snad ještě míň. ()

Ondak

Jedná se o film absolutně bez děje a bitka střídá bitku. To by mi až tak nevadilo, prostě film na odreagování. Ale proč prostě každý úder musí mít zpomalovačku. O posledním souboji nemluvím, tam z protivníků vyždímali i poslední kapku potu a přišla mi spíše úsměvná. Hlavní hrdina nezajímavý a Van Damme hraje druhé housle a ta role mu opravdu nesedí. ()

StandikK odpad!

Co to bylo????????? Van Damme jako trenér??? Když dělal Jackie Chan trenéra v pokračování Karate Kid, tak jsem věděl, že určitě něco naučí, ale Van Damme??? Ve filmu je však všechno možné. Ve vězení rostou rostliny - nějaké opiáty - které tlumí bolest HA HA HA. Ale proč se film tak moc pokouší o kopírování??? Drak přichází - souboj se v zrcadlovně, Van Damme hraje slepého a přesto vidí - Krvavý sport, injekce nějakých sraček do těla hroudy svalů - Zrození legendy, dvě tangistky ochraňující Lamberta - Božská relikvie a souboj divošek s Chanem. Je pravda, že jsem však ještě neviděl, když hlavní hrdina 3x přežil na konci filmu svojí smrt (poprvé ho zachránil gong, po druhé - byl prohlášen za mrtvého - injekce a po třetí se utopil a zachránila ho kupa blábolů). ODPAD ()

pornohavo

Noo a poďme hodnotiť. Z hľadiska príbehu sa jedna o klasický príbeh, ktorý už asi nikoho neprekvapí. Z hľadiska bojov však ide o kvalitu, súboje výborné, akcia okej. Hlavný hrdina mi nie je veľmi sympatický, avšak prijemne ma prekvapilo obsadenie Christophera Lamberta a Mike Tysona do filmu. Zaporak sa mi tiež páčil. Strihy a kamera sú fajn. Pre priaznivcov tohoto žánru sa jedná myslím o kvalitný zážitok. Pre mňa trochu gýč 60% ()