Velké dítě Dickie Roberts

• USA Dickie Roberts: Former Child Star (více)
USA, 2003, 99 min

Dickie Roberts byl uznávanou televizní dětskou hvězdou. Jenomže jak už to tak v šoubyznysu bývá, časem po něm neštěkne ani pes. Teď je mu 35 let a má podřadné zaměstnání. Začíná ho to tak trochu štvát, a proto se chce dostat zase před kamery. Ať to stojí, co to stojí. Většina producentů ho okamžitě vyprovodí, ale jeden mu vnukne myšlenku vrátit se do dětských let a užít si je jako každé normální dítě. A tak se "ubytuje" v jedné adoptivní rodině se dvěma dětmi a začne si užívat... (oficiální text distributora)

Kuny27

Do role Dickieho by se aposolutně hodil Jim Carrey.... Takto je to jen o tom, že David Spade paroduje pohyby, mluvu, zvuky a všechno ostatní. Jinak děj byl celkem zajímaví a směšný... ()

Paity

David Spade je nudný zakrslý budižkničemu. Proto se také hodil na tuhle roli a vlastně to nehraje, bohužel. ()

lucijelucije

Moc teda nerozumím tak nízkému hodnocení. Dickie je sice v určitých momentech hloupá slaďárna, ale jinak je to moc pěkný film. Krásně je tady vidět, jak rozdílné jsou lidské hodnoty a jak a proč se preferují tyhle důležitosti v různých směrodatných standardech. ()

lift666

No to si tam Alyssa moc nezahrála.To jsem se na to mohl vykašlat.Ale nakonec mě to začalo bavit i bez ní.Škoda,že z ní potom udělai šeredu,když se jí roztekla polovina obličeje,ale co naděláme.Pěkné na zasmání,dějově dost sporné...moc rychle přeskakovali.Jednou tam pak tam... ()

DaveSmith

Průměrná rodinná komedie, s průměrným scénářem a průměrným Spadem (myšleno jen pro tenhle biják). Druhá polovina filmu rozhodně lepší, takže se vyplatí dokoukat. ()

Fenk

Zajimavá látka na zfilmování, točící se okolo problému dětských hvězd znásilněných šoubizem, vyplavených na hollywoodské skládce s očekáváním kam?beku. Traper Spade je kupodivu sympatický ve scénách (asi jen2), kdy se hraje na vážnější strunu. Závěrečný pěvecký manifest nějakých lidí, kteří kdysi něco znamenali může klidně fungovat jako památník všem zneuznalým. ()