Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bakllazaan
  ***

  Pro mě málo dokumentové, ale filmové sekvence mi nevadily. Pvní dva díly navnadily, jenže ona se ta glorifikace Marsu za chvíli omrzí. Pořád dokola omílají, ja by to bylo super letět na Mars, ale já se spíš chtél dozvědět různé teorie, jak by se tam dalo přežít a vybudovat civilizaci. První série v tom selhala.(22.11.2018)

 • mnx
  **

  Podle popisu to vypadalo na velmi zajímavý seriál, ale ve skutečnosti tento mix dokumentu a fiktivního martského dramatu působil lépe než rohypnol. Usnul jsem asi u třech dílů ze všech šesti. U těch dalších jsem měl na kahánku. Zajímavé je, že dokumentární vsuvky z Antarktidy nebo z mise Apollo byly na tomto mišmaši asi to nejlepší. Dramatické etudy, kdy na martskou základnu pošlou jako agronoma zjevného šílence (a to se přece u mise za stovky miliard vyplatí), je lépe snad ani nekomentovat. Škoda.(24.12.2016)

 • RedRose
  ****

  vyborny dokumentarni scifi serial. kombinace toho, co je a bylo, s tim co by mohlo byt je vyborne zpracovana a obzvlast ta budoucnost na marsu je velice dobre natocena a nemusel by se za ni stydet ani opravdovy scifi serial... druha serie uz trochu moc hledi do budoucna a tezko rict jak se to vse bude vyvijet, takze mi prijde vic scifi a mene dokumentarni, ale porad je to dobre. prvni serie je tedy vynikajici, videl jsem ji s titulky a pozdeji i s dabingem. druhou serii jsem zacal sledovat az s dabingem a je to vazne hrozne! prvni serie byla nadabovana normalne, ale ta druha je cela, vcetne hranych casti ctena vice hlasy jako klasicky dokument a je to fakt spatne a docela rusive... takze jsem se po dvou dilech vratil k titulkum...(20.4.2019)

 • belmonďák
  **

  Těšil jsem se na tento seriál, především na "příval" nových informací o dobývání vesmíru. National Geographic měl být zárukou nových informací. Ty tu sice jsou, ale v naprosto minimální míře, přitom tu bylo nespočet příležitostí je uvést. Místo toho se nám předkládají všeobecně známé věci (délka letu, extrémní teploty, voda na Marsu...) neustále dokola. V hrané části nic moc nečekejte, sice se tu solidně rozjíždí mezilidské vztahy které jistě jednou budou gradovat na tak obtížné misi, ale většinou neznámí herci jsou evidentně na hranici svých hereckých možností, ovšem i tady se vše neúnosně natahuje a opakuje. Škoda nápadu který byl promarněn a vlastně i peněz které nenávratně zmizeli v černé díře.(28.1.2017)

 • Killda
  **

  Tragédie. Člověk očekává sofistikovaný dokument o kolonizaci Marsu, místo toho ale dostane půl hodiny fiktivního, blbého a zbytečného příběhu a pak konečně 10 minut dokumentu, který jste očekávali v prvé řadě. Po prvním díle vím, že ze všech šesti epizod by stačilo vystříhat ten zbytečný patos a vznikl by výborný 90 minutový dokument. V tomto formátu se ale odmítám dále koukat...(25.11.2016)