poster

Trollhunters (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA / Mexiko, 2016, 26x23 min

Režie:

Rodrigo Blaas

Scénář:

Guillermo del Toro

Producenti:

Guillermo del Toro
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

 • Jeoffrey
  ****

  Podle scénáře Guillerma del Tora, se zajímavým hereckým obsazením včetně "Hellboye" Perlmana, navíc se na tom produkčně podílí DreamWorks - jen pár důvodů, proč jsem to chtěl vidět. No a zklamaný rozhodně nejsem... 8/10(17.1.2017)

 • Axis
  ****

  Vemte ingredience z dospělého Hellboye, rozřeďte je do dětinštějšího hávu, přidejte trochu šablonovitého hrdiny, jeho první lásku, tlustýho sidekicka, hromadu perfektních oblůdek a máte tu solidní fantasy animák pro děti a odrostlejší drobotinu. A pokud i ve vašem dospělejším já stále bije dětský srdíčko, smutníte nad filmovým ruďochem tak se s nimi dívejte a budete též spokojeni. 7,5/10.(27.12.2016)

 • Darill
  *****

  Tohle jsem si opravdu užil a Netflix mě opět přesvědčil, že patří k naprosté špičce v "televizní" tvorbě. Obsazením (především skvělý Yelchin jako hlas hlavní postavy) i produkcí áčkový animák, přitom je to seriál na 26 dílů. Myslím, že si v tom své najdou dospělí i děti. Je to vtipné, akční i vztahové. Zhruba 20 minut na epizodu je v tomhle případě tak akorát. Naivně doufám v druhou řadu, které se ale asi nedočkáme...(19.3.2017)

 • LeitoSE
  ****

  Ak by som mal medzi štyrmi až štrnástimi rokmi, tak by to bol pravdepodobne môj nový najobľúbenejší seriál. Takto môžem aspoň s čistým svedomím povedať, že sa stále nájdu tvorcovia, ktorí dokážu vytvoriť animovaný seriál na úrovni pre deti, ktorý budú schopní pozerať s nimi aj rodičia bez toho, aby sa im exponenciálne znižovalo IQ s každou pozretou časťou. Tlieskam del Torovej predlohe a celému vývojárskemu a dabérskemu tímu. Je to pútavé, zábavné, originálne, jediné, čo sa mi zdá, že je mierne na škodu je až prílišná epizodiálnosť. Chcelo by to viacej reálií trolov a menej nezáživných problémov vo svete ľudí a budem nadmieru spokojný. Taktiež človek nemôže len smútiť, že hlavná postava už nikdy nedostane rovnaký hlas než ho mala v týchto 26 častiach. 25/25 - 85%(21.2.2017)

 • loki5
  ****

  Být mi 12 byla by to bomba. 85%(10.3.2017)

 • Necrolock
  *****

  Ve 21 letech si to sice užívám pořád hodně, ale stejně bych si přál aby mi bylo 12 a já tím mohl žít. Vážně super animák, a to animáky obecně moc rád nemám...(6.1.2017)

 • Lykos
  ****

  Hodně chytlavé, akční, vtipné, napínavé, magické a připojuji se k názoru, že být mi -náct, tak by to bylo dokonalý. Jistě by se tomu dalo leccos vyčíst, ale je to seriál asi primárně pro děti, tak to tak berme a pojďme si to užít a těšit se na novou sérii.(29.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace