poster

The Ghazi Attack

Drama / Historický / Válečný

Indie, 2017, 116 min

Režie:

Sankalp Reddy

Scénář:

Sankalp Reddy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MickeyStuma
  ****

  Což o to, natočeno je to velmi zdařile, ale proč mám pocit, jako bych se díval na indickou verzi německého velkofilmu z roku 1981 ´Ponorka´? Protože je to dějově, kromě prostředí, naprosto stejné? Nehledě na to, že tu jsou použity i scény z různých Hollywoodských ponorkových snímků. Takže o co se tu jedná? O indický remake nebo o plagiát? To je fakt, který toto filmové dílo dosti sráží na kolena. Ale musí se uznat, že to Indové umí daleko věrohodněji, než hollywoodští tvůrci. Jejich remaky povětšinou nestojí za nic.(5.5.2017)

 • TOPmoovie
  ****

  dobra postpprodukcia, skvele farby, exteriery, svetlo. hned po prvych minutach vidite , ze ziadne b-ecko. 3D efekty su uz slabsie, ale myslim, ze ked to uplne nevyrusilo mna, tak uz nikoho. taktiez hudba skvela. aj ked ste videli uz filmy s touto temou tak aj tak urcite pozrite!(2.5.2017)

 • goauld
  ***

  Na to, že se jedná o Indický snímek, tak to nebyl zas tak špatný počin... Visuálně se na to dalo koukat, hlubinné prostředí s ponorkami bylo nadstandartně dobře natočené, dokonce absence tanečnic a choreografie s tím spjatá, takže by se dalo říct... jen samé superlativy a 5*... Jenže... -1* za podezřelou "výdrž" hlavního hrdiny (na závěr filmu) a -1* za neodpustitelné kopance jež bylo taky dost... (jeden za všechny - malý spoiler): ponorka se vesele potápí. Vedoucí poradce kapitána hlásí, že maximální hranice je 300m. Ponorka se ponořuje hlouběji, při 270m lítaj šlouby matičky, něco se i zatopí, baterie vesele se škvaří při mohutném kratování ale nic se v podstatě neděje... Pak buch - mina a ponorka se zrcyhleně potápí až se ručička hloubkoměru dere z budíku ven, bo stupnice juž nestačí... Bác a ponorka je na dně.... Kupodivu imploze nenastává, dokonce nic nepraská a lidi nepanikaří.... Zřejmě chyba v Matriksu, nebo soudruzi konstruktéři špatně počítali..... néééébo to bude tzv "magická hranice 300" nebo-li "bod zlomu", kdy se pod tuto hranici zase vše anuluje a tlak klasá a všechno se dává do normálu??? No já nevím, kam ti Indové na to chodí :-) Kadopádně dokonce se tam najde i náznak humoru !!! (viz.konstatování nepřítele s obsluhou výtahu :-D), takže v podstatě film má vše podstatné. Bohužel na konec nemohu neodpustit "nešvar", který v poslední době provází snad KAŽDÝ indický film a to je indicko-anglický mišmaš.. Fakt nevim, co tím Indiové sledují, když mají neustálou potřebu vsázet alespon jedno, dvě slova do jedné indické věty, případně pulka konverzace je v eng a pulka v hindi. To chtějí jako mermomocí dávat najevo, že "taky jako umí anglicky"??? :-O ...(nebot se jedná o nešvar více indických snímků, tak nemohu dát -1*)(2.5.2017)

 • vozralec
  ****

  Hodní Indové proti zlým Pákistáncům. Je to velitel ponorky, nebo obsluha výtahu? Silně nacionalistické.(2.5.2017)

 • schluke
  ***

  První indický film na úrovni, klobouk dolů :)(5.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace