V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Drogový král přezdívaný Viking (Tom Bateman) postupně záhadně přichází o své zabijáky a Nels se pomalu mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě. (Vertical Entertainment)

nagual2 odpad!

Tak teda úplná katasrofa. Násilie potiera akúkoľvek zaujímavosť príbehu. Moje prekvapenie že sa Liam Neeson znížil až na takúto "brutálne gýčovú " rolu. ()

Dwayne47 odpad!

fuu mno toto bol HYPER waste of time.... uplne zle.. to si nezasluzi ani dalsi waste of time na napisanie dlhsieho komentu.... omg ()

hovnocuc

Mám rád přehled, takže ten křížek po každym zabitym vítám. A pro mě typickej příklad toho, že řídit se zdejšim hodnocenim je někdy velmi ošidný. Troufám si tvrdit, že bejt u režie jméno Tarantina, má to o 25% víc a spousta chytrolínů si najde milion důvodů, proč to tak má bejt, stejně jako si našla u "Tenkrát v Hollywoodu" důvody, proč má jít o fantastickej kousek. Za mně osobně letošní náhrada právě za tuhle Tarantinovu selanku, která mě nasrala, páč jsem se na ni tešil a zklamala mě. Neviděl jsem teda originál, což hodlám napravit. Čtyři a půl, pět dávám proto, že jsem byl podle hodnocení připravenej na srágoru. Stejně jako jsem dal poslední Tarantinovce tři, přestože si asi zaslouží čtyři, páč jsem čekal pět... :-). Má to spád, černýho humoru mojí chutě dostatek, nenudil jsem se, Neeson odvedl svojí obvyklou práci (všechno na jedničku, přestože se tváří, že si jenom odskočil něco odehrát) a Bateman boží. Spousta tuctovejch či neznámejch herců bavila... ()

Beliel

Asi jsem náročnější, než jsem si myslel, ale film mě absolutně neoslovil. Nudné pasáže mezi vraždami jsem přetáčel. Celkově film působí příliš lacině a již tolikrát otřepané klišé, kdy někdo jde pomstít smrt svého blízkého se tentokrát dle mého názoru nepovedlo. Již ta naivita, že jeden přemůže všechny mě nebere... ()

Slash_Flash

Spoilery: Věřte mi nebo ne, nebýt mých tupých spolužáků, kteří ani neumí vybrat zda bude film s dabingem nebo s titulky, nejspíš nikdy bych se na tohle nepodíval.Hold, musel jsem. Když jsem viděl trailer, čekal jsem jen nějakou akčňárnu bez hlavy ani paty. A to jsem taky dostal. Zaprvé, ten film je o hovně, ok? Představte si Johna Wicka naruby, kdyby mu doma nefungovalo topení. Zabijou mu syna a on se nasere a jde vraždit. Zde je první problém. Když ho vražda jeho syna zasáhla tak moc, že si prvně cpal pušku do držky a pak si vesele vraždil lidi, nemohlo by tam být aspoň více emocí? Protože když zjistil, co se stalo, vypadalo to jako by mu někdo přejel psa jeho matky. Dále, slyšel jsem, že ten záporák je nejspíš jeden z nejhorších vůbec a já souhlasím. To, že si zabíjel koho chtěl mi bylo jedno, protože to samé dělal i hlavní "hrdina". Věčně byl jen zalezlej v tom jeho zaprděném menšnu s ochrankou, která mu klidně i vyhonila lofasa. Také byl tupý jak tágo. Nebýt toho jeho malého neřáda, tak je mi úplně u prdele. A co ti vyslanci Vinettu tam? Rodinka indiánů se do toho filmu cpala tak moc, že pro film byli zcela zbyteční. Film se snaží budovat hodně postav, gangů a podobně, ale je jich tam tolik, že člověk se ztrácí. A co třeba ten brácha našeho hrdiny? To jsem těžce nepochopil, náš týpek zaplatil jinému týpkovi a ten řekl našemu záporákovi jméno. Ten si to odvodil, že je to jeho brácha, tak zabil jeho. To bylo byl omyl nebo se fakt nechal zabít? Nebo ho náš týpek schválně poslal na smrt, aby si udělal čas? Na to, že šel na smrt, mu bylo hodně do řeči. I jeho smrt naší postavu nijak neovlivní. Žádné výčitky, žádné emoce, vůbec nic. Kvůli jeho stupiditě a touze po pomstě, mu už zabili bratra a on to má furt na háku. To mě poser. Nakonec film skončí stejně jak začal. ()

feszani.cz

Výborná béčková oddychovka. Něco pro filmové pseudointelektuály. Pomo, Verbal, Mirka Spáčilová a Tomáš Baldýnský se asi otáčí v hrobě, ale to je dobře. Alespoň se my, obyčejní lidé můžeme navýsost bavit. ()

A161729

Liam Nelson jako vždy bez chyby, ta narážka když leží před pluhem (už si starej) naprosto sedí.Asi by si měl už ve svém věku pomalu začít vybírat jiný typ role.Ale tady mu to sedlo a dvě hodiny to skvěle zabavilo. ()

serbero

Liam Neeson si mal najprv prečítať scenár, keď zobral tento job. Nemyslite vážne, že nejaký pluhar sa dokáže vysporiadať s miestnou mafiou. Pripadal mi tu ako Homér Simpson, keď bol pán pluhar. Režisér sa snažil dať do filmu viac dejovych línii, no tým to ešte viac posral. A herecké výkony ďalší trapas. Jedna hviezda za tie zasnežené exteriéry. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zůstane to mezi námi a sněhem." Liam Neeson jako řidič sněžného pluhu, kterému mafie zabije syna. Liam si tedy vezme na mušku celý drogový kartel, který vede Tom Bateman alias Viking. Tomu začnou podezřele mizet lidi a on místo rodinného kliďase Liama začne podezírat indiánský kartel, tak odstartuje válku mezi gangy. Scénář je skvělý a vtipný. Každá obět má tady navíc speciální náhrobek, přičemž se musí každy snad pousmát, ať už kvůli způsobu smrti daného jedince, či jeho vtipné přezdívce. Eskymo v kornoutu. :D Zasněžené prostředí taky fajn. Vyšinutý záporák, který nařizuje svému synovi přísnou dietu ala stejné jídlo třikrát denně taky bezvadnej. Tahounem celého filmu je však nečekaně Liam Neeson. Ten kdyby se objevil v Expendables, tak by zdvojnásobil charisma týmu a tržby filmu. Neesonovi tyto akční role zkrátka sedí a je znát, že ho i baví. Jinak velmi oceňuji, když se někomu podaří natočit něco, co vybočuje z normálu a tohle rozhodně vybočuje. - 80%. ()

PORTER44

Příběh je sice trochu ohraný ,tátovi zabijou syna a on vezme zákon do svých rukou,nic méně L.Neeson ho vzal po svém a povedlo se mu to  docela jsem se bavil,nejdřív  je vyhlášen občan roku a pak od něj padaj mrtvoly jedna za druhou bravo a vůbec se s nima nepáral,pak přijde naivní nájemný vrah nechápu co si myslel.... a konec, dopadl jak dopadl pomsta se povedla. ()

Scott67

Klasický pomstový thriler s komediálními prvky a možná i poselstvím do budoucna. Ve scéně, kdy přicházejí Indiáni do foyeru horského hotelu sedí v křesle dívenka s rouškou a snaží se přes ni napít (čas 1.26.27) Vzhledem k tomu, že se jedná o asijskou dívku, může to být i zažitá zvyklost z domova. A nebo že by nějaká předpověď? ()

ricardo2803

Překvapuje mě zdejší poměrně nízké hodnocení. Za mě se jedná o dost zajímavý snímek, naprosto skvěle vyvážený. Trošku masakr, trošku humoru (hlavně slovní hříčka se slovem "reservation" ve spojení s Indiány), dobré herecké výkony i pěkné prostředí. Je pravda, že nemám moc rád filmy odehrávající se v zimě, ale tenhle mě moc bavil. A Liam Neeson opět nezklamal. ()

ShamanS1000

Sněžný pluh už se blíží. Samé klišé, neskutečný humor, totálně suché hlášky ("Do you have a reservation?") a nekonečný bodycount včetně počítadla za každou scénou. Prostě guilty pleasure. Liam Neeson definuje nový žánr: neesonovka :) Asi by nepotřeboval ani další herce ve filmu, kdyby nebyla potřeba někoho zabít. Prostě pokračuje v jízdě od Taken a možná by už ve své kariéře neměl hrát nic jiného, než mstitele, kterého nic nezastaví. Štěstí, že jsem na tento film náhodou narazil. Ať se jdou zahrabat vyhaslé hvězdy typu Arnold, Slye a Bruce! ()

gggggg

Liam Neeson ani nevie hrať iné úlohy, len osamelých mužov, čo túžia po spravodlivosti. Neviem ako pre ostatných, pre mňa už je to unavujúce a zároveň nudné. Nemalo to skoro žiadnu akciu, prakticky sa stále len pochovávali ľudia. Film mal pútavé ukážky, ale po pozretí som zostal sklamaný. ()

Dr.Marek

Napínavá podívaná, co se "omylem" rozroste do mamutích rozměrů - obzvlášť co se vraždění týče. Jak jinak, když jde o US. Bude to znít divně, ale důvod proč jsem vydržel až do konce je fakt, že na závěr vyhrajou indiáni. A je tam i pár nečekaných vtípků. Za mě dost dobrej film, i když Liam Neeson je už dost okoukanej i styl filmů, v kterých hraje. Tenhle ale stojí za zhlédnutí. ()