Pokračování skvělé parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Admirál Thomas Benson se stal prezidentem a jsou před ním nové prezidentské volby. Jeho znovuzvolení může překazit jen neúspěch posledních záchranných akcí. Američtí vojáci byli vysláni na záchranu zajatců v Iráku a stali se sami zajatci. Benson za doprovodu agentky CIA Michelle Huddlestonové vyhledá Toppera Herleye, který žije s mnichy v klášteře. Benson potřebuje Topperovu pomoc, ten však odmítne. Uchýlil do ústraní kvůli ztrátě Ramady, ale když uvidí v televizi proslov zajatého Dentona Walterse, kterého zná, rozjede se za Bensonem. Michelle Huddlestonová ho přivítá natolik vřele, že skončí v její posteli a hned ráno odjíždí k záchrannému týmu. Tam Michelle rozdělí úkoly a Topper se s třemi vojáky vydávají do džungle... Tam na ně čeká kontakt, který je dovede k zajatcům. Jejich kontaktem je k Topperovu překvapení právě Ramada. Topper je zmatený. Ramada mu vysvětlí, že v době, kdy se potkali, byla vdaná, ale myslela si, že manžel zahynul. V den, kdy na ni Topper marně čekal na nádraží, dostala o manželovi zprávu a musela za ním odjet do nemocnice. Jedním ze zajatců, které jdou zachránit, je právě její manžel Dexter Hayman...  Záchranný oddíl osvobodí zajatce, ale Dexter je na jiném místě. Ramada vyzná Topperovi lásku. Topper ostatní pošle na smluvené místo, kde je má vyzvednout vrtulník a sám jde pro Dextera. Dostane se až do domu, ale tam se musí nejprve utkat se Saddámem Husajnem. Benson převezme souboj s Husseinem a Topper vyzvedne Dextera, kterého musí k vrtulníku odnést, protože Dexter má svázané tkaničky... (TV Prima)

Fiftis

Je to film, ktorý akoby z oka vypadol jednotke lenže je úplne o niečom inom. Už možno nie je tak dobrý, ale to je skôr tým, že človek už si na tento štýl humoru zvykol z prvého dielu, a tak ho v druhom už neprekvapí. Asi som jeden z mála, ale stojím si za svojím tvrdením, že je to trošku slabší. A to hlavne kvôli prehnanému úvodu o Rambovi. V jednotke sa mi humor taký nútený nezdal. Napriek tomu je to opäť výborný film. Po dvoch rokoch sme sa teda dočkali druhého pokračovania Horúcich striel s Charliem Sheenom a krásnou Valeriou Golino. Tvorcovia opäť využili efekty ako v jednotke, čomu dodali ten správny šmrnc. A rovnako ako u jedničky, tak ani u dvojky sa nebude nudiť a film pozriete jedným dychom. ()

Shakers

"Pane, tihle muži dodržují přísný celibát. Stejně jako před tím jejich otcové a dědové." Je to síce fajn pokračovanie, ale tie nápady/vtipy už nie sú tak úžasné ako v jednotke. Aj keď miestami je to fakt stále dobré, ale jednotka má na niektorých miestach navrch. -"Prezidente Bensone, kde je vaše první dáma?" - "První dáma? To nevím. O panictví jsem přišel už v patnácti, nemůžu vědět kde je." 85% - 4* ()

lamps

Pro mě naprostá jednička mezi parodiemi, která kvalitou ještě převyšuje první díl. Tvůrci dali opět dohromady skupinu skvělých herců, kteří na place hodinu a půl předvádějí jednu bláznivinu za druhou a i po desátém shlédnutí zaručeně najdete nějaký vtípek, jehož jste si dříve nevšimli a zase se smějete jako šílení. Všichni, kdo to ještě neviděli, by neměli otálet a rychle si žhavé výstřely opatřit, protože neví, o co přichází. Kde jinde také uvidíte, jak se z luku vystřeluje slepice, jak se dá zabít člověk, když po něm hodíte náboj nebo jak se dá vrtulníkem obletět Slunce? ()

DaliX

Skvelé, úžasné, super! Je to cool, je to akčné, je to zábavné a skvelo nakrútené. Pre mňa sa jedná o najlepšiu paródiu akú som na filmy mal tú česť vidieť. ()

Big Bear

Parádní pokračování úspěšné parodie na ,,Rambo filmy'' se skvělým Topprem Sheenem v hlavní roli. Pokud jste viděli jedničku, dvojku rozhodně nesmíte vynechat !!! V tomto případě (ač je to proti všem pravidlům a zkušenostem) je dvojka stejně dobrá, ne -li lepší - protožen už víte s kým máte tu čest. 4 výbušné střely! * * * * ()

Boogeyman

První díl byl geniální, druhý díl je….. ještě lepší! Zázraky se dějí a já se směji zas a znova tomu nejlepšímu, co na poli parodií kdy vzniklo. ()

sheen

Charlie v životní roli a neskutečná kadence gagů, narážek. Tento film je jasný král parodií. Moviezone se pochlapila a po projekci filmu Komando nám na velkém plátnu naservírovalo Výstřely 2 [Kino Aero] ()

Beckett51

"Mám tě, posloucháš za dveřma, vidíte Waltersi už jsme chytili toho zvěda. -To je Vaše žena. - Hm. Je to tak. No vida. Si stejně pěkná jako dřív." ()

petaspur

Topper Harley řádně potrénoval a s největším počtem mrtvol vytvořených v Saddámově impériu se dostal na 1. příčku filmových zabijáků. Není divu, vždyť mu jeho svalnatá záda jistí frajer s jazykem z baseta - prezident Benson. ()

Stegr

80% - Když mám konečně srovnání s jedničkou, musím dvojce ještě trochu přidat, je totiž mnohem vydařenější... ()

salahadin

Původně jsem to ani nechtěl psát, protože se to netýká filmu, ale vidět Brendu Bakke bez, to by byly teprve žhavé výstřely :-) Dobře, dost pubertálního rádobyhumoru. Celou dobu jsem přemýšlel, jestli je větší parodie Rambo 2, nebo parodie na Ramba 2 jménem Žhavé výstřely. Richard Crenna si parádně zparodoval svou vlastní roli. A k tomu jsem nemohl přijít na kloub, jestli je Brenda Bakke sestrou Scarlett Johansson nebo ne. No prostě oddechovka jak má být. ()

Allien.9

Nejlepší parodie, která kdy byla natočena, druhé místo patří "Bláznivému příběhu Robina Hooda" od M. Brookse.:-)) ()

mchnk

Nevyhnutelné pokračování tohoto šíleného světa, který je nejen ve Státech ale, jak se zdá, tak i v Iráku. Víc akce a humor řekl bych na stejné úrovni, rozhodně není jeden díl lepší než druhý hodnotil bych to jako celek. Mniši v klášteře na začátku filmu a nekontrolovaný šílenec prezident Banson jsou bezkonkurečně nejlepší. ()

kingik

Nebylo to tak vtipné, jak jsem čekal, a s odstupem času se dá u toho nasmát ještě méně. Charlie Sheen nikdy moc komického talentu nepobral, ale tahle role mu sedí, i přes jeho poměrně nesympatickou vizáž. Našel bych zde gagy nevyrovnané až trapné úrovně, ale i gagy skoro dokonalé a příjemně absurdní. Parodie na Ramba vyšla tak napůl, nebyla nejlepší, ale rozhodně ani podprůměrná. Prostě milá blbina se vším všudy. 60% ()

Omnibus

Saddámův důstojník, coby mučitel, říká stále nezlomenému vězni, elektřinou grilovanému plukovníku Waltersovi: „Vidím, že znáte bolest.“ Walters: „Byl jsem ženatý.“ Uznalé pokývání hlavou: „Hmm.“ Walters: „Dvakrát...“ Mučitel účastně: „Ooou!“ K tomu není co dodat. Tenhle film prostě pokaždé i mě nemilosrdně griluje (smíchy), až ze mne pražená kukuřice lítá na všechny strany! ()

Snorlax

Sledování akčních filmů už nikdy nebude jako dřív. Obrovský kus nestydatých hloupostí zde dostal pořádně na frak. Jsem ráda, že se s tvůrci filmu shodnu na tom, že scéna z taxíku v Bez východiska po parodii přímo volala. No nejen ona. A k tomu obrovská spousta hlášek. To byl neskutečný relax. ()

Payushka

Perfektni parodie a jo, fakt je lepsi nez jednicka. Od zacatku az dokonce se na vas sype jeden for za druhym, ale nektery z tech foru sou uz na me asi trochu infantilni a ocekavatelny :) Ovsem tomuhle se smeju doted "Ramado, seznamim se s tvyma rodicema, s dogou..." "Rodice uz neziji, doga je sezrala." ()