S titulem mistra světa v a capella zpěvu v normálním životě nepřežijete. Tuhle drsnou lekci pochopí hrdinky úspěšné série Ladíme hned na začátku třetího dílu. Navzdory tomu není třeba se bát, že bychom opustili žánr hudební komedie. Všechny pěvky z Barden Bellas jsou zpět a znovu úžasně zpívají coververze těch největších současných hitparádových tahounů. A ani k tomu nepotřebují hudební doprovod. Holky totiž natolik otravuje realita všedního dne a marná snaha prorazit jinak než zpěvem, že touží po jakékoliv zámince, která by jim pomohla alespoň k jednomu společnému vystoupení. Tou záminkou se nakonec stane nabídka turné po amerických vojenských základnách rozmístěných v Evropě, kde budou vůbec poprvé zpívat v konkurenci kapel vybavených hudebními nástroji. Pěvky z Barden Bellas jsou naštěstí dost velké exotky na to, aby jim taková „nekalá“ konkurence vadila, zvlášť když vidí perspektivu urostlých kluků v uniformách a sexy evropských destinací. Nebyly by to ale ony, kdyby jejich evropskou šňůru neprovázela série ukrutných zmatků a šíleností, kterými zanechají snad ještě hlubší stopu než svým zpěvem. (CinemArt)

Necrotongue

Přestože se mi zdála být dvojka o něco málo lepší než jednička, tentokrát jsem větřil těžký propadák, ale mýlil jsem se. Dalo se to. Došlo ke změně, nekonala se žádná soutěž, namísto toho se tvůrci nesměle pokusili o boj proti padouchovi, což příliš nefungovalo, ale zato mě pobavilo angažování Johna Lithgowa, který si natáčení očividně užíval. Rebel Wilson se opět objevila v roli tlusté a sprosté holky, vzhledem k tomu, že jsem ji vlastně v žádné jiné roli neviděl, nabízí se otázka jestli vůbec hraje? Každopádně už jsou mi její postavy krajně protivné. 3*- ()

ARI50

Už jsem moc nečekal po zkažené dvojce a ve směs nejsem zklamaný protože jsem dostal normál už podívanou a řekl bych že už by jsme to měli stopnout a dál už by jsme neměli chodit. ()

MoiJe

Totalna braindead hovadina, ktora ma pri prvom pozerani bavila, hoc nedokazem povedat cim. Pri druhom pokles na 3*. ()

JohnCZ

To samé potřetí. Ani tentokrát mě to hudebně nijak zvlášť nebere, ale Anna Kendrick společně s trapně vtipnou Rebel Wilson to táhnou, na Hailee se dobře kouká a ve výsledku to má takový mírně hořký tón, který naznačuje, že tahle série nebude ničím více, než "jen" trilogií. Ze začátku se to trochu táhne, příběhově to je slaboučké, ale druhá polovina nabere drajv díky lehkému příklonu k akci a finální vystoupení je nakonec dost fajn. ()

Wysch

Překvapivě povedený rozloučení s a-ca-holkama. Ruby Rose je kus, ale Alexis Knapp je jen jedna <3 a tudíž i pravděpodobně jedna * navíc, než si třetí Pitch Perfect zaslouží. Koncept se totiž možná už přejedl, nebo možná chybí režijně imho silnější Elizabeth, v podstatě ale - pokud člověk vypije dost pepsi coly a sežere dost popcornu - se film dá v kině i užít. Na vánoční výplach multiplexu jak dělaný. ()

Womanizer

Skvěle! Po zpackané dvojce jsme se dočkali rozloučení ve velkém stylu. Fat Amy opět věděla jak mě rozesmát a Beca jak zaspívat! ()

kaylin

Do třetice všeho dobrého. Dějově to není tak dobré jako předchozí filmy, co si budeme povídat, je to vlastně docela slabé a možná až moc ujeté, prostě proto, aby to strhlo diváky i potřetí. Ale hudební čísla jsou zde pořád dobrá a rozhodně stojí za sledování. Holkám nic nechybí a jejich hudební aranže jsou pořád super. ()

M.i.k.e

jednička se mi svého času fakt líbila a i dvojka byla s přimhouřením obou očí snesitelná,i když už v ní byly náznaky,že tenhle koncept nemá už co nabídnout.Díky tomu jsem tak od třetího dílu nic nečekal,leč sem doufal alespoň ve špatku zábavy...bohužel nestalo se.Třetí díl je až na dva vtipné momenty neuvěřitelnou křečí,která viditelně vznikla jen proto aby vydojila i poslední kapičku z už 2 roky mrtvé krávy.Když pominu fakt,že hlavní hrdinky se za ty roky vůbec nezměnily,tak v tomhle filmu absolutně nic nedává smysl a i když je to ten druh filmu u kterého divák nechce přemýšlet a je ochoten odpustit lecos,je tady tolik WTF? momentů,že to prostě nejde.Bohužel pak v téhle křeči nefungují ani písničky,o kterých by to mělo být především a které už ve dvojce působily trochu sterilně.Tady jsou naprosto o ničem a nebavila mě ani jedna.To samé se pak s klidem dá říct o herečkách.Nejvíc prostoru mají standardně Rebel Wilson a Anna Kendrick.TA první se pohodlně uvelebila ve škatuli tlusté sprosté holky,což bylo osvěžující v jejích prvních filmech.Teď už je to jen iritující a trapné.U Anny Kendrick je pak velká škoda,že svůj talent má potřebu zahazovat v nečem podobném...20% ()

Aljak

Pitch Perfect part III, alebo ako natočiť ďalší zbytočný sequel... ale tak už sľúbili, že to bol "Last Call", tak snáď dodržia slovo. Každopádne, nebola to zas taká katastrofa, ale na vynikajúcu "jednotku", ani na priemernú "dvojku", to akosi nemalo ani náhodou. Námet síce nebol až taký zlý, ale to prevedenie a neustále tlačenie na pilu, to už bolo na mňa moc. Najlepšími pasážami filmu boli napokon tie úžasné acappella vystúpenia, na ktoré sa veru ani nejaký DJ Khaled nechytá. Tak vďaka accapelle a šarmantným herečkám Bellas, je to aspoň na 2*. ()

Streeper

Film od filmu je to moje hodnocení horší a horší a bohužel takhle to přesně odpovídá kvalitě toho filmu. Soutěžení na škole bylo zajímavé, ale v tomhle filmu už jen vařili z vody. Nic originálního, písničky taky nic moc, DJ Khaled tam byl jen jako návnada pro mladé diváky, kteří to už chtěli vzdát. Takže za mě velké zklamání. ()

carly

Krásna rozlúčka. Hudba bola skvelá. Herecké výkony na stodesať percent. dej tak akurát šialený. Potešilo, zabavilo, príjemne prekvapilo. Budú mi tak trochu chýbať, potvory. ()

Larushka

Lepší než jednička, o dost horší než dvojka. Jsem ráda, že se jednalo o závěr trilogie. Jako Anna Kendrick zpívá dobře, ale tak dobře, aby byla stavěna na piedestal fakt ne. Songy jsem moc neznala, tudíž mě moc nebavily. Brittany Snow je rozkošná a Rebel Wilson byla vlastně vtipná. Ale palec míří dolů. ()

dr.fish

Jsem fanouškem této série. Myslím, že všichni co tyhle filmy dělali, dělali to s nadšením a je to všude vidět. Jenže- tak jako ACDC hrají léta to samé a nikdo jim to nevyčítá- tak i zde se očekává naprosto stejný příděl zábavy. Dvojice komentátorů Higgins-Banks, kteří jsou ujetí a baví, no a pak velká porce muziky. Předchozí díly prostě byly našlápnuté a capellou a o tom to přece má být. Tady to citelně všecko schází a tak se prostě nudíme. Navíc je střih naprosto příšerný, studio prostě podělalo režiséra i střihače. Chtěli nový moderní kabátek a místo toho ztratili i ty poslední věrné diváky. Takže tentokrát zklamání, přesto stále ještě průměr. 55% ()

Lachtaan

Tak tu máme sice chvilkami přehnané, za to ovšem důstojné zakončení jedné série, kterou jsem si poměrně užil. Holky mají to štěstí, že jsou zatraceně sexy - už kdysi v prvním díle jsem se platonicky zamiloval do Anny Camp a Brittany Snow. A i když pořád omílám, jak už komedie nesleduju, nejen kvůli nim jsem pro očekávanou trojku opět projednou udělal výjimku. A až na trapné akční scény jsem si užil veškerá jejich vystoupení, které fanoušci prvotního accapella námětu už budou v posledním díle pěkně strádat. Dámské obecenstvo si užije jejich zpěv a písničky jako takové a jejich neústupnost, já jsem si užil jejich úsměvy a celkovou vizáž (..a výstřihy obou Ann, heh) ()

viperDavid

Nikam se to neposunulo. Anna Kendrick je fakt kost a hezky zpívá, ale tím to tak nějak hasne. Byly tam sice zábavné monenty, ale ne tak, že by se člověk řechtal až by spadl z židle. No nic uvidíme co přivede 4, 5, 6 a 874 díl ()

Johnny.ARN

Tretie Bellas to dali so cťou. S akou nechuťou som išiel do jednotky, tak ma prekvapila a tešil som sa na dalšie časti. Trojka potešila, opäť skvelé songy, zmena prostredia, dokonca aj náznak deja a zápletky. Užili si to snáď všetci a bolo to tam aj cítiť. Štvorku už len s Annou, Rebelkou a mladými čubretkami. Tento diel bez Pitbulla, preto len 3 z 5 ()

terunka003

Pěvecké, holčičí, konečné x málo šmrncovní, dost unavené. Tohle bylo asi dostačující ukončení série pěveckých filmů o jedné holčičí a-capelle. Nebýt Rebel tak je to dost nuda. Písničky taky nic extra, ale ten závěr byl moc hezký. Nejvtipnější stejně byla celou dobu dvojice Banks & Higgins.. ..díky holky.. ()