Epizody(10)
-
Ich bin Du (E01)
-
Klassentreffen (E02)
-
Feuer & Flamme (E03)
-
Paradiesvögel (E04)
-
Gestern ist heute (E05)
-
Zzizzi (E06)
-
Familienbande (E07)
-
Kindsköpfe (E08)
-
7 Zentimeter (E09)
-
La Dolce Vita (E10)
Obsahy(1)
Bratia Jesko a Jan Starckovci sú identické dvojčatá, ale vedú veľmi odlišné životy. Kým Jesko sa stal úspešným detektívom, Jan sa dal na dráhu zločinca, a tak obaja stoja na opačnej strane zákona. V osudnej chvíli sa však všetko náhle zmení, keď Jeska smrteľne zrania počas policajnej akcie, do ktorej je zapojený aj Jan. Po Jeskovej smrti Jan prevezme identitu svojho zosnulého brata, aby si zachránil život pred pomstou podsvetia. (TV JOJ)
(více)Hrají
David Rott
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Daniel Rodic
Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Alma Leiberg
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Ben Ruedinger
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Marie Nasemann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Bella Germania (2019) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Markus Gertken
Západní Německo
Nejlepší seriály:
X-company (2015) (seriál)
You Are Wanted (2017) (seriál)
The Romanoffs (2018) (seriál)
René Geisler
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Rhea Harder
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Picco von Groote
Západní Německo
Nejlepší seriály:
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Julia Brendler
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Camino de Santiago (1999) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Modrá země (1995) (seriál)
Matthi Faust
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Paul Janke
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Heikko Deutschmann
Rakousko
Nejlepší seriály:
1864 (2014) (seriál)
Kolo času (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Laura Berlin
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Vikingové: Valhalla (2022) (seriál)
Stefan Ruppe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Carmen Molinar
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pacienti doktora Garcíi (2023) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Victoria Fleer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Temný les (2020) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Günter Barton
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nicki von Tempelhoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pasáci (2023) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)