Spider-Man: Paralelní světy

• USA Spider-Man: Into the Spider-Verse (více)

Phil LordChris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina. (Falcon)

Slash_Flash

Řeknu to na rovinu. Pravděpodobně jde o nejlepší animovaný film, který jsem kdy viděl. Když vás už nebaví řešit fialového debílka sbírající si kamínky, určitě je dobrý nápad si uvelebit váš zadeček přímo nad Spider-Man: Into the Spider-Verse. Příjemná rodinná podívaná, která vás nejen pobaví, ale taky dojme svým silným příběhem a atmosférou a okouzlí božím komiksovým světem, který je zpracovaný lépe než dokonale. Jo... a ten soundtrack, to jako fakt? To budu poslouchat denně zase dalších několik měsíců. ()

Fiffty

V prvom rade by som vyzdvihol vizuálne spracovanie, ktoré bolo perfektné, aj keď som si na začiatku musel na to trochu zvyknúť vyzeralo to ako filmový komiks. Viem si takéto spracovanie predstaviť aj na ďalších komiksových filmoch, ktoré po úspechu Spider-Mana určite prídu. Som rád, že príbeh sa zameral na nového Spider-Mana Milesa Moralesa a priniesol niečo nové a predstavil aj ďalších a nesústredilo sa to len na Petra Parkera. Aj keď nedostali všetci dostatok priestoru a Miles si ho kradol všetok pre seba, bolo to jedno z najväčších pozitív. Držalo si to tempo a akcia bola taktiež skvelá, no nezaostával ani príbeh v ktorom boli skvelo využité emócie, najmä interakcia Milesa a otcom. Ide o výbornú komiksovú adaptáciu Spider-Mana, ktorú môžem len odporúčať. ()

Rorschach_SK

"Kto pomáha ostatným, pretože by sa to malo, je to nutné alebo správne, je bezpochyby správny superhrdina". - STAN LEE. Neuveriteľne osviežujúci vizuál, nápadmi sršiaci scenár a inovatívny film, ktorý v podstate založil vlastnú kategóriu - niekde medzi klasickým animovaným komiksom a hranými komiksovými blockbusterami. Jednoznačne najlepší Spiderman film a jedna z najlepších komiksových teamoviek. ()

JamesXY

Velmi originální zpracování. Mnoho lidí by mohlo namítnout, že animovaných komiksáren tu už bylo nespočet, tohle je ale unikát (o čemž svědčí i fakt, že si studio nechalo tento způsob tvorby patentovat). Děj je sice na můj vkus komiksový až moc komiksový - ale v tomhle případě to do filmu celkem sedí. Postavy alternativních Spider-manů jsou příjemně propracované a nechybí ani občasný humor. ()

milos.lacika

spracovanie ake sa vidi malokedy. drze, hrave, akcne, originalne. pribeh, ktory leti dopredu, nenecha cloveka oddychnut a nuti sledovat kazdy detail. fakt fakt skvela komixovka. 9/10 ()

4EverCinema

Nespočet hodin poctivé práce zapálených géniů dalo za vznik "nejlepšímu" Spideymu. Každý snímek, jako stránka komiksu. I když aby efektivně stačili pokrýt všechny postavy, muselo by to být možná o hodinku delší. Ale nestežuji si. Předčilo to má očekávání o 100%. Pro tento film si koupím nový audio. ()

Dzunk

Líbil se mi příbeh, hudba, vizuál úžasnej. Vlastně nemám ani jednu výtku, asi se mi jen úplně nelíbilo jak Milese všichni zatracují, on sám nedovede ovládat svoje schopnosti a pak si řekne ,, Ale ne, to dokážu!'' A najednou je nejlepší Spider-Man ze všech. To obecně ve filmech nemám rád, za to ubírám jednu hvězdu, ale i tak paráda. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: Představte si příběh, kde Raimiho Spider-Man zemře. Pak se otevře brána díky níž do toho světa přicestuje Webbův Amazing Spider-Man, Spider-Woman, Spider-Vepř či temný černobílý Spider-Man. Ti všichni spojí síly, aby našli cesta domů a přemohli Kingpina, což je v komiksových sešitech úhlavní nepřítel Spideyho. To je nástřel příběhu, který tento unikátností animák plný barviček má. Unikátností hlavně proto, že má novou technologii animace. Originální! Ta animace zkrátka oslní. Film má humornou stránku, ale zároveň si zachovává tu vážnou, což je další plus. Potěšil Stan Lee, který měl animované cameo prodavače. Pobavila i potitulková R E T R O scéna. "To je vše přátelé!" :-) Paralelní světy jsou vtipné a neustále hravé, takže opravdu kvalitní podívaná. - 100%. ()

EYO EYO

A máme tu prekvapenie roka 2018,určite je to jeden z najlepších animovaných filmov ktorý som za posledný čas vydel ,ma to výbornú humornú a emočnú stranku ,musím pochváliť výbornú animáciu ,výborne spracovanie zvuku a výborní soundtrack SUNFLOWER (post malone ft. swae lee) na ktorom fičim už 3 týždne ,celý film som sa výborne bavil a určite by som bol rád za pokračovanie/100% ()

majorzeman13

Potěší cameo Stana Lee. Animace a vizuál jsou dost dobrýý. Snímek má humor,akci, a nejenom to . Několik verzí Spider-manů funguje+cool odkazy.....Věrně a hodně inspirováno komiksem !! ()

hatinho

Pamatam si ako som cakal po deadpoolvi 2 na potitulkove sceny a ked som zbadal trailer k tomuto animaku povedal som si preboha keby som vedel idem prec. Neskor prisli prve ohlasy a potom recenzie tak som nakoniec podlahol a pozrel si to. Som velmi rad ze som dal predsudky nabok lebo uz dlho som nevidel tak "dospelo animovany" film. A ten soundtrack mi hraje uz treti tyzden v aute :). ()

Lambrija

Naprosto fantastická podívaná, padala mi brada jako těm dětem. Pro mě tedy nejlepší animák za poslední roky. Neuvěřitelné tempo, skvělé hlášky, spousta odkazů, výborně vybraná hudba. Celé je to neuvěřitelně nápadité. Hrané si to nedokážu představit, ale takhle všechno fungovalo na max. Prostě živý komiks. ()

abecedator50

Svižný film pro všechny generace. Pokud znáte alespoň trochu příběh Spidermana, musíte to vidět. Spousta narážek a easter eggů, výborný humor, propracovaný, zajímavý a hlavně nápaditý vizuál, neméně zajímaé postavy a ačkoliv Milese nemusíte mít rádi, a to nemá rádo spousta lidí, tak tady jeho origin je zachycen skvěle. Spider-Porky z animáku je jen bonus k tak už našlapanému filmu. Hudba naprosto sedí k filmu a dotváří už tak výbornou atmosféru. Možná jedno malé mínus bych našel, nebyl úplně vysvětlen origin záporáků, ačkoliv o každém kladném hrdinovi jste se aspoň něco málo dozvěděli. Hlavně u Scorpiona a samotného Kingpina by to chtělo trochu více. Jinak ale jeden z nejlepších filmů roku 2018. ()

marty55555

Po dlouhé době konečně komiksový film, který mě nadchnul. Animované zpracování naprosto brilantní a poslední scéna je jak vytržená z mysli uživatele LSD. ()

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

včera

Nicolas Cage brzy obleče černý baloňák a klobouk, už je to snad jisté. V úterý 14. května totiž bylo z příslušných míst oficiálně potvrzeno, že si skutečně má zahrát hranou verzi postavy noirového… (více)

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Noirový Spider-Man míří na Amazon