Siréna

• USA Siren
USA, (2018–2020), 25 h 1 min (Minutáž: 40–45 min)

Eline Powell, Ron Yuan, Curtis Lum, Chad Rook, Anthony Harrison, Rena Owen, Tammy Gillis, Andrew Jenkins, Brian Anthony Wilson, Jennifer Koenig (více)

Série(3) / Epizody(36)

Seriál nás zavádí do města Bristol Cove, které se proslavilo díky legendě, podle níž kdysi bývalo domovem mořských panen. Poté, co příchod tajemné dívky potvrdí pravdivost pověsti, rozpoutá se velmi krutý souboj mezi lidmi a mořem. (HBO Europe)

Recenze uživatele MovieMan7 k tomuto seriálu (6)

The Arrival (2019) (S02E01)

Skvělý pilotní díl. Vyvolal spoustu otázek a dal i pár odpovědí. Soundtrack na konci sedl. 98% ()

The Wolf at the Door (2019) (S02E02)

Pomalu se dostáváme k nějaké hlubší zápletce, už to bylo i naznačeno tím, že ve větší hloubce jsou "silnější". 85% ()

The Outpost (2019) (S02E13)

Výborný díl, doufám, že se bude tempo stupňovat. I když mé hodnocení může být ovlivněno tou dlouhou pauzou. 84% ()

The Last Mermaid (2019) (S02E14)

Tempo nekleslo, naopak, ve hře se objevil "pošahanej kult". 84% ()

Sacrifice (2019) (S02E15)

To na co nás (diváky) celou druhou polovinu minulé epizody tvůrci naváděli, hned v této epizodě vyvrátili. Ale jinak opět povedený díl. 76% ()

New World Order (2019) (S02E16)

Polovina dílu byla vlastně jen představa. Nebo jsem to jen nepochopil? Nevím, ale na poslední epizodu série mi to přišlo moc zmatkovité. 60% ()