Reklama

Reklama

Siréna

(seriál)
  • USA Siren
Trailer
Drama / Fantasy
USA, (2018–2020), 25 h 1 min (Minutáž: 40–45 min)

Hrají:

Eline Powell, Ron Yuan, Curtis Lum, Chad Rook, Anthony Harrison, Rena Owen, Tammy Gillis, Andrew Jenkins, Brian Anthony Wilson, Jennifer Koenig (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(36)

Obsahy(1)

Seriál nás zavádí do města Bristol Cove, které se proslavilo díky legendě, podle níž kdysi bývalo domovem mořských panen. Poté, co příchod tajemné dívky potvrdí pravdivost pověsti, rozpoutá se velmi krutý souboj mezi lidmi a mořem. (HBO Europe)

Videa (2)

Trailer

Recenze (27)

applause 

všechny recenze uživatele

Zmínku o tomhle seriálu jsem viděla na facebooku. Docházely mi seriály, tak proč se na něj nepodívat, docela mě zaujal. Raději jsem moc nečekala. Byla to taková odpočinkovka po práci. Někdy napínavý, občas nevyužitý potenciál. Některé záběry mě překvapily. Skončilo to zajímavě, tak se budu koukat na další sérii. Mírně doporučuji. ()

veru_needy 

všechny recenze uživatele

Mě se tento seriál docela líbil. Ukázal mořské panny jinak než krotké bytosti, ale jako predátory, jenž bojují o přežití. Také zde byla vyzdvyžená současná situace v oceánech a mořích; nadměrný rybolov, znečišťování a úhyn vzacných druhů. Také se mi líbilo, jak hlavní protagonistka pomalu zabydluje a učí se lidské zvyky. Atmosféra seriálu je příjemně mysteriozní a napjatá. Trochu mě zklamalo, že jsem se nedozvěděla více ze života sirén a jejich domova. Hlavní představitelku jsem si celkem oblíbila, má tak neskutečně milý charakter a opravdu zvláštní obličej. - "There's way more to the world than science." ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Dal by som aj štyri hviezdy, a to aj napriek tomu, že počas prvých častí prvej série som sa chytal za hlavu, že čo za hlúposť to pozerám. Dokonca aj na slniečkára Bena som si zvykol. No ale ten záver priniesol so sebou jeden veľký otáznik, cez ktorý sa nedá preniesť. Ukážkový príklad autorskej nemohúcnosti, keď sa ešte nevedelo, či bude seriál pokračovať aj štvrtou sériou. Nakoniec sa rozhodlo, že nebude, čo je veľká chyba a tým pádom celé ukončenie seriálu je len veľkým sklamaním. Priemer. 60/100 ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Začalo to celkem dobře a chvilku jsem si řikal, že se mořské panny konečně dočkaly nějakého plnohodnotného projektu. Tedy pokud nepočítám Bytost z hlubin. Jenže pak mi zase spadla čelist. Je to vlastně jen o trdlování po přístavu, který je plný neskutečně nesympatických lidí, přičemž ty největší tlamy se snaží pomoct jedné rybě najít druhou rybu, která je toho času na pokusech v nedaleké laborce. Bez akce, bez tempa, bez nějakého silnějšího příběhu, bez postav, kterým by se dalo fandit.. Vizuál pannen je celkem solidní, líbil se i pannák a uznávám, že pár zajímavých momentů se našlo, ale na celou sérii je to strašně málo. Upřímně řečeno přiklepnutí druhé řady moc nechápu. 25% ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Hodně nepovedený seriál, námět sice dobrý, ale provedení hodně pokulhává. Největší slanina je obsazení tak nesympatický a ošklivý herce tam dát hlavně mořská panna je neskutečně ošklivá s bradavicí na bradě. Jak mám těm lidem fandit když mě nijak ne zaujmou. Nejlepší díly konec druhé série ale ve třetí to na sebe moc nenavazuje nebo jsem to moc nevnímal. A samotný konec je dobrý, škoda že dopředu nevěděli že to stopnou mohli to ukončit. Přesto jsem rád že je konec. ()

Galerie (391)

Zajímavosti (2)

  • Eline Powell zazpívala ústřední píseň („Call of the Siren“) během Comic-Conu v San Diegu v roce 2018, což vedlo fanoušky k domněnce, že ji pro potřeby seriálu opravdu nazpívala. Téma a všechny zvukové efekty mořské panny má ve skutečnosti na svědomí Mariana Barreto. (bigjames)

Reklama

Reklama