Siréna (TV seriál)

Siren

Drama / Fantasy

USA, 2018–2020, 25 h 1 min (Minutáž: 40–45 min)

Eline Powell, Ron Yuan, Curtis Lum, Chad Rook, Anthony Harrison, Rena Owen, Tammy Gillis, Andrew Jenkins, Brian Anthony Wilson, Jennifer Koenig, Jason Asuncion, Kira Clavell, David Cubitt, Fola Evans-Akingbola, Patrick Gallagher, Toby Levins, Ntare Guma Mbaho Mwine, Alex Roe, Gigi Saul Guerrero, Sarah-Jane Redmond, Gil Birmingham, Gerardo Barcala, Sibongile Mlambo, Veronika Hadravá, Sarah Hayward, Jill Teed, Brad Kelly, Angela Moore, Cameron McDonald, Heather Feeney, Ellen Ewusie, Aundrea Smith, Hannah Levien, David Kaye, Alvina August, Garcelle Beauvais, Broadus Mattison, Brendan Fletcher, Marilyn Norry, Marc-Anthony Massiah, Bronwen Smith, Latonya Williams, Graeme Duffy, Stew McLean, Doralynn Mui, Georgia Bradner, Christopher Rosamond, Shaun Omaid, Caroline Cave, Daniel Cudmore, Kaaren de Zilva, Todd Thomson, Hugo Ateo, Khaira Ledeyo
  • Gogo333

Námět vypadal slušně, bohužel seriál si vzala na starost Freeform, která spíše cílí na mladší publikum, takže akce a brutalita minimální, nahota taktéž - pouze nahá záda mořských panen a jedny břišáky mořského víláka. Atmosféra nic moc, celkově se tam spíše kecá a nějaká akce je tak na vedlejší koleji. Z postav mě taky nikdo vyloženě nezaujal a nějaké postavy spíše vadily. Příběhově hodně prázdné a prakticky bez napětí, pár linií vypadá slušně, ale všechny vesměs brzo zaříznuty. S další sérií pokračovat rozhodně nebudu. 40%(26.5.2018)

• Viper86-V1

Zajimavy napad, prvni dil ma i celkem atmosferu. 4 dil by byl takove pekne uzavreni miniserie. Bohuzel potom nasleduje brutalni vata, prumerni herci a lacina televizni produkce. Az posledni 2 dily to zase trosku zvednou aspon na slabsi prumer. I tak jsem to malem nedokoulal, jeste ze to ma jen 40 minut na dil. Druha serie uz pujde mimo me. Pred x lety by to byl slusny serialovy standard, o to vetsi sesup je to ale v porovnani s aktualne vrcholicim trendem Quality TV. Ale hlavni predstavitelka byla fakt cute, tady se casting povedl.(11.7.2018)

Seriál má dost zajímavý a originální námět, se kterým se dá skvěle pracovat. Naneštěstí herecké obsazení mě vůbec nenalákalo (asi kromě 2 postav a to Maddie a Donna). Přístavní městečko vytváří nádherný pocit tajemna a sychrava, což mě zase naopak bavilo. Některé milostné scény mezi hlavními postavami mě přišli moc nucené a vmáčknuté do děje a docela to občas srazí celou atmosféru scény. Seriál mi přijde poměrně nízkorozpočtový a musím teda říct, že scény pod vodou s mořskými pannami se mi moc líbily a byly dobře vytvořené. Příběh mi na začátku přišel dost děravý, neboť už ve 3. díle se mořské panny vrátily do moře. Pak sice příběh šel zajímavější cestou, ale mohli na tom celkově zapracovat více. Jelikož je k mému údivu potvrzená 2. série, uvidíme, co přinese. 1. série: 65%(17.6.2018)

Zmínku o tomhle seriálu jsem viděla na facebooku. Docházely mi seriály, tak proč se na něj nepodívat, docela mě zaujal. Raději jsem moc nečekala. Byla to taková odpočinkovka po práci. Někdy napínavý, občas nevyužitý potenciál. Některé záběry mě překvapily. Skončilo to zajímavě, tak se budu koukat na další sérii. Mírně doporučuji.(13.8.2018)

• Morholt

Začalo to celkem dobře a chvilku jsem si řikal, že se mořské panny konečně dočkaly nějakého plnohodnotného projektu. Tedy pokud nepočítám Bytost z hlubin. Jenže pak mi zase spadla čelist. Je to vlastně jen o trdlování po přístavu, který je plný neskutečně nesympatických lidí, přičemž ty největší tlamy se snaží pomoct jedné rybě najít druhou rybu, která je toho času na pokusech v nedaleké laborce. Bez akce, bez tempa, bez nějakého silnějšího příběhu, bez postav, kterým by se dalo fandit.. Vizuál pannen je celkem solidní, líbil se i pannák a uznávám, že pár zajímavých momentů se našlo, ale na celou sérii je to strašně málo. Upřímně řečeno přiklepnutí druhé řady moc nechápu. 25%(26.5.2018)