Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! (Vertical Entertainment)

Franki69

Jestli vás pohltily stylotvorně CGI dosoustružené akční podívané jako Atomic Blonde nebo Hitman: Agent 47, přijdete si na své. Mě tohle překlopení příběhu zabijáka, kterej svoje řemeslo pověsil na hřebík a k pistolničení se vrátil kvůli mrtvému štěňátku (John Wick) do přestylizovaného polosvěta zabijáckých kodexů, speciálních hotelů, ornamentálních mincí a rituálů nepotěšil už ve dvojce. A protože John Wick 3 dějově začíná tam, kde dvojka končila, nebylo to pro mne lepší. Docela tristní pohled byl na samotného Keanu Reevese, kterého léta nešetří a je na něm vidět počínající důchodový vzhled. Vypadá stále dobře, ale přibral nám. U filmu, kterej s dějem začíná hodinu poté, co skončil John Wick 2 ( a čtyři dny po John Wick) to fakt není dobrý. ** Víc než co jiného mi trojka připadala jako zfilmovaná podívaná nějaké PC hry. Už jste někdy taky viděli na youtube fan video, jak někdo mastí třeba Mafia … John Wick 3 se potácí mezi různě vypukajícími bitkami v různých exteriérech, k dispozici má vždy dost omezený arzenál, levely pro splnění „questu“ postupně nabírají na obtížnostech. Na rozdíl od předchozích Wicků jsou teď padouši víc vstřícní k tomu se nechat rozseknout/rozstřelit a občas na nezničitelného Johna s úderem nebo atakem prostě počkají. Velikým záporem pak byla „voicecoverová“ figura vysoce nesympatické „soudkyně“ (v podání Asia Kate Dillon), která někam napochodovala, dotyčnému oznámila, že se někomu něco stane a přitom JÍ do ksichtu nikdo nestřelil. Vyloženě potěšilo několik originálních combatových variací (koně! Halle Berry dogy style!), ale na kolena film definitivně srazila nejen neúnosná stopáž, plochost postav a monotónost děje, ale také dost neinveční repríza „finálního“ boje v skleněném bludišti, vždyť ve dvojce jsme to tu už měli. Jak jsem psal u dvojky, na trojku jsem se netěšil. A teď se rýsuje i čtyřka.. Dávám 45% ()

universal

Tak ňák to pokračuje jako Matrix. Nestačí jednou zvítězit, kdepak. Bojovníci se rojí jak mouchy nad chcíplým psem. Znova a znova. Uniká mi sice proč, ale choreografie, kamera a nějaký ten nápad to chvíli drží nad vodou. Je to mix Kmotra, Kill Billa a Kingsmana a tak trochu letních Bakalářů. 6/10 Brzy ten nářez z hlavy vyšumí, tedy pokud Vám není 15. ()

mouzi

O poznani slabsi jak dvojka. Cista rezba s naprosto plytkym scenarem. Akcni sceny tak pul na pul. Nektere perfektni, jine zase jak z nizkorozpoctoveho snimku. Za zminku rozhodne stoji sceny s konmi a se psy. Vzhledem ke konci se obavam pokracovani a dalsiho snizeni kvality. Celkove tesne pod 3*. ()

BloomGeorge

Dlouho jsem váhal nad tímto hodnocením. Né že bych 5 hvězd dával každý den, ale tohle dílo si to zaslouží. Sice nereálné, ale přesto perfektně spracováné scény a ty detaily mě dostávali do kolen. Tohle mimi si zaslouží prostě plné hodnocení a ačkoliv má spoustu chybek a nedokonalostí, tak svojí originalitou, svěžestí a famoznímu švihu tyto chyby úplně zmizí v zapomnění :-) Vřele doporučuji ()

Brodequin

Trojka je pouze nastavovaná kaše, bez myšlenky, bez příběhu a plná nesmyslných pitomostí, že to člověka nudí. Obrazová kvalita super, zvuky a tak, ale to je všechno. Fakt nerozumím tomu hodnocení. Jsou to jen poskládané akční scény - ale sakra, já si připadal, jako bych se díval na někoho, kdo hraje 3D střílečku. Nepřátelé se staví postupně schválně tak, aby na ně Wick mohl udělat nějaké pěkné kombo. Pofíci, co jen tak stojí a čekají, až je John zastřelí. Ruce mají zdvižené trošku déle, aby je mohl stačit chytit..bože však to bylo do očí bijící. :-D A takový paradox, že vlastně všichni jsou bez katany silnější, než s ní. Na konci filmu si jí přehazují jak černého petra. Kdo ji zrovna měl, ten dostal do držky. :-D A také si všimněte, jak se John po dlouhém boji vůbec nezadýchá! Jeho pohyby jsou přitom toproné a chodí jako kdyby měl zkroucené nohy. ()

Tomas_PO

Za mňa totálny fail. Bezduchá strieľačka, kde jeden na poly mŕtvy človek s prázdnym zásobníkom dokáže za dve minúty zabiť pätdesiatku guľometmi ovešaných gangstrov. ()

topvideo

Matrix na inú nôtu...po chvíli, by som povedal... nudné. Technicky pekne zvládnuté, ale furt dokola to isté. Kde berú tie strelné zbrane, ktorým nikdy nedôjdu náboje? :-) ()

v.indruchova

KAŽDÝ ČIN MÁ SVÉ NÁSLEDKY. Řeknu ve zkratce některé scény jsou zajímavé a také i originální. ALe jen občas. Vážná hudba v hotelu je skvělá. Horší je když znáte lidi, kteří vidí chyby v boji i scénáři. Ovlivní vás to. A už se nedokážete bavit "průměrně". Prostě to nestačí a chcete víc. Keanu je borec, přeju mu dál v životě jen štěstí. Prožil si už dost. =Pro mě průměr, zachvilku bohužel nebudu vědět "o čem to bylo." /uvěřitelnější a víc se vcítíte do Bourna..dle mě. To je vrchol žánru A nikdo to nepřekonal. ()

Sunwheel

Od očakávaného pokračovania modernej zabijačkovej série som čakal niečo iné. Prakticky sa to štýlovo odklonilo od jednotky a z dvojky pridalo väčšie univerzum, ktoré sa akosi utopilo v nelogických, miestami až trápnych scénkach, kedy sa človek chytal za hlavu. Akčné scény strácajú dych, no aspoň väčšina stále drží nejaký štandard. Zrejme je to veľký kasový trhák, keďže sme sa dočkali takého zbytočného konca. ()

DJMaroko

Střelil mi na psa ...to chápu ...tak to byla hláška, která vlastně vysvětluje vše. Proč v tom filmu všichni chodí jak hloupé ovce na porážku a je John Wick opravdu vyvolený (nezničitelný) ...toť otázka co si kladu celý film :) A proč všichni neutočí najednou a chodí po třech :) a proč vůbec používají nože nebyl by lepší samopal. Akce je dobrá je to vše postrádá logiku. Tento film buď milujete nebo nesnášíte záleží vkusu. Zabijte už kurva někdo toho chuja. Proč ho ti dva pitomci nezabili když mohli ! Ty Johne byl to docela dobrej boj NE ? JO ! To byla opět ale řádná chujovina. Bože můj opět dva bodíky za akci i když místy zpomalenou tak aby Wicky stíhal. A proč na to pokaždé koukám ? Sám nevím. Pár milionů to opět vydělalo nenatočíme 4 ? ()

Turner33

Jedna hvězda za vizuál, druhá hvězda za bojové scény... Ty jsou prostě luxusní! To je vše! Nové postavy otravné, příběh hloupý, až žádný... ()

kaukola78

Film je dělaný vyloženě na akční scény a má v podstatě nulový, jednoduchý či banální děj.Navíc trvá skoro 140 minut takže se děj opravdu skoro nikam neposouvá.Jestli chcete vidět akční pohádku na odpočinek,tak se na to klidně podívejte. ()

DaNvYto

Každý díl nemůže být ten nejlepší. Nezachrání to ani dvojitá porce akce, ani double dog team a přesto s přehledem ve svém žánru má své prvenství jisté. Tak jako je jisté, že poslední díl Johna Wicka, bude posledním dílem pro Johna Wicka. ()

Los_Angelos

76% ??!! Nezbláznil se někdo ? To je trapně jenom mně ? Koukat na oblíbenýho Johna Wicka, jak dvě (úmorné) hodiny střílí, bodá a seká své protivníky po desítkách .. stovkách .. tisících .. A nikomu nepřijde divný, že každej v tomhle městě je nájemnej zabiják ? John vejde do uličky, bezdomovec nájemnej zabiják, John vejde do knihovny, nájemnej zabiják, John sedne do taxíku, hádejte co ? Dvě hvězdy za Keanu, ale asi i on se na premiéře drbal na hlavě, do čeho to napotřetí vlezl. ()

veverysiak

Devalvácia kvality pracovnej sily zasiahla aj nájomných zabijakov, inak si neviem vysvetliť amatérske ťahy miliónov killerov, ktorí sa márne snažia aspoň ťažko ublížiť Kijánovi, či na sólo, či v sextete, daromná ich snaha, kam sa táto sága dopracuje, bolo jasné pri dvojke, lenže sa našlo dostatok "fajnšmekrov", ktorí sa na tú mindžovinu vrhali do kín, a tak mohli chlapi natočiť ešte väčšiu, už sa teším na podarené scény nemotorného a evidentne nestíhajúceho hlavného hrdinu, ktorého pomalému tempu sa budú musieť prispôsobiť milióny na druhú tmoliacich sa assassinov, takže 20%. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (více)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019