Hlavní postavou dramatického příběhu je Tom Sanders, spořádaný otec rodiny, odborník na počítače a vedoucí pracovník renomované počítačové firmy DigiCom. Stejně jako ostatní očekává, že bude při fůzi firmy povýšen na viceprezidenta. Překvapeně však zjistí, že jeho šéf Bob Garvin nabídl místo atraktivní a ambiciózní Meredith Johnsonové. Tom s ní před deseti lety prožil vášnivý milostný vztah, který však nyní považuje za mrtvou minulost. Meredith se jej pokusí svést, a když se jí to nepodaří, obviní ho ze sexuálního obtěžování. Současně začne podkopávat jeho postavení ve firmě. Způsobí, že Bob přijde pozdě na důležitou poradu, a navíc jej před Garvinem i spolupracovníky znemožní. Přestože jej všichni zrazují, najme si Tom zkušenou advokátku a na její radu se rozhodne kolegyni zažalovat. Vedení podniku nemá na veřejném projednávání skandálu zájem, protože by to mohlo před důležitou fůzí ohrozit pověst firmy. Tom však odmítne řešit situaci interně. Navíc dostane anonymní vzkaz, který jej upozorňuje, že ve hře jde Meredith o mnohem víc, než je patrné. Přestože se mu podaří spor vyhrát, díky náhodně vyslechnutému hovoru zjistí, že je v mnohem větším nebezpečí, než se zdálo. (TV Nova)

Mikino00

Demi Moore na vrcholu své krásy nesvedla Douglase, a ani herecky nepřesvědčila v tomto filmu, byla extrémně statická a umělá. Po slavné scéně, kde se nejen Douglas musí držet, přichází očekávané následky, které se neuvěřitelně táhnou zhruba hodinu a něco, což je naprosto ubíjející. Další linie je už zajímavější, jenomže to film zachránit nemůže. ()

mira007

Hrozně jednoduchoučký film z jedné firmy o sexuálním obtěžování, kdy Demi Moore je predátor a Michael Douglas oběť. Ve své době hitovka, protože se to trefilo tématem, bylo to dle knihy jednoho z nejúspěšnějších spisovatelů Hollywoodu a hráli tam dve megahvězdy. Dneska pro mne spíše úsměvná záležitost a vzpomínka za tři slabší hvězdy. ()

Garch

Po čtvrtstoletí musím tomuto vizionářskému počinu zvýšit hodnocení. Skandální odhalení vůbec nezestárlo, spíš naopak. Sexuální obtěžování je dnes ještě vyhejpovanější, zde navíc obrácené. A to ještě není zdaleka jediné téma filmu. Až téměř do konce není nic jisté. Dobrá práce, výborné obsazení, hudba i nápady. Včetně představ o virtuální realitě, domyšlené až do vtipného řešení chůze... ()

kaze

Celkom dobrá zápletka, len to znásilnenie im akosi nevyšlo :)) Demi Moore mi vôbec nebola sympatická, ale tak to malo asi byť. ()

Eratashi

Baví mě komentáře, které se zaobírají sexualitou snímku, místo aby se zaměřily na to podstatné...ale asi pro pány je podstatné, aby královna dala šach mat králi a ten musel jenom stát a nehýbat se :-) ()

GOREGASM

Sexuální mašina osmdesátých a devadesátých let Michael Douglas a bezskrupulózní samice Demi Moore prozkoumávají vysokým napětím pulsující hranice dobového fenoménu - sexuálního harašení. Zpočátku ničím objevný scénář, který mimochodem sděluje, že ženské umí být pěkné svině (ne, že by to chlapům taky nešlo) a je lepší razit strategii "Co je v domě, není pro mě", se nezaměřuje jen na sexuální apetit Demi Moore, ale přidává konspirační motiv, díky kterému vás Barry Levinson nestihne začít nudit. Naopak, dramatická koncovka má šťávu a pokud jste fandili Michaelovi budete spokojeni. Pokud jste chtěli vidět víc než jen černou krajkou zdobený dekolt Demi Moore, pusťte si Striptýz. 70% ()

helloween93

Disclosure zůstalo někde na půl cesty mezi thrillerem na genderovou tématiku a sondou do světa IT byznysu. Když pominu "sexuální" scénu mezi Douglasem a Demi Moore, pak snímek moc dech nevyrazí. Ale nudit se nebudete. 3* ()

BOURQUE

„Starý“, ale Bohužiaľ stále aktuálny príbeh. Na svoje pomery lepší priemer, kde chýba tá ozajstná, výbušná konfrontácia hlavných aktérov. V 1994 to možno pôsobilo inak. Vedľajšie postavy v celom príbehu takmer vždy pôsobia ako len „výpomocná“ sila. (A to nie je dobrý.) A keď už rok 1994, tak z nostalgického hľadiska bolo zaujímavé vidieť, že aké detské topánky mala vtedy ýpočtová technika. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

Lyžař

Chce se mi rict “Zlata devadesata!!” Takovy bezvadny filmy se tehda tocily. Ani jeden trik, vsechno proste jen a jen realita. Styl natoceni mi zatracene sedi, stejne jako hlavni herci. A to jak kladasove, tak negousi, hajzlici. No a k tomu ke vsemu hudba a gradace v urcitych scenach presne jako tomu bylo ve filmu Neuplatni. Spoustu novodobych blbosti uz nechci nikdy videt, Disclosure se ale radi do jine skatulky. Do te neokoukatelne. ()

Besyn

Douglas je debil,že odešel.Na mě Demi takhle vyjet,tak myslím (vím),že bych se v její kanceláři kapánek zdržel. ()

Chalitd odpad!

[0] Naprostá sračka a snůška debilních hoven. A je mi to moc líto na to, že Michaela Douglasa mám ve filmu moc rád a taková Demi Moorová taky není k zahození. Velký Áchjo :( ()

Kingjiri

Když jsem Disclosure pustil a několik desítek minut sledoval ne moc zajímavej i divnej úvod, kterej mě navíc nedokázal nijak zásadně uvést do děje, viděl jsem to na pořádnou nudu. Zlom ale nastal ve chvíli, kdy se Moore vrhla na Douglase. Od tý chvíle šel celej film neskutečně nahoru, předevšim díky parádnim hereckejm výkonům. Douglas byl pořádnej sympaťák a prostě mu nešlo v jeho boji za očištění svýho jména nefandit. Za to Moore byla pořádně zlá čubka, který jsem přál jenom to nejhorší. Ani Sutherland nebyl samozřejmě žádnej dobrák. Jak nemám rád happy endy, tentokrát bych byl fakt naštvanej, kdyby to skončilo jinak. Škoda nepřesvědčivýho úvodu, jinak bych možná uvažoval i o plnym počtu. ()

Koprska

Jak je to drsné, přiznat si, že prostě jsou situace, kdy i žena je nucena svou živočišňostí svést muže za jakoukoli cenu a stane se totálním lovcem... I má - velmi krutá - nedávná realita před očima... ()

tranquill

Tři hvězdy především za herecké výkony, protože tyhle korporátní hrátky nejsou mým šálkem kávy. Myslím, že rozvést téma "harašení" by stačilo... ()