Tlukot srdcí (TV seriál)

Heartbeat

Heartbreaker

(neoficiální název)

USA, 2016, 7 h 1 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Jill Gordon

Melissa George, Dave Annable, Virginia Kull, Joshua Leonard, Maya Erskine, D.L. Hughley, Jamie Kennedy, Shelley Conn, Eli Goree, Noah Lomax, Melanie Cruz, Sara Paxton, John Specogna, Lane Edwards, Sara Tomko, Don Hany, Justina Machado, Lou Anne Stephens, John Balma, Luke Roessler, Norma Maldonado, Tim Powell, Elizabeth Frances, Donna Benedicto, Rebecca Olson, Hayley Sales, Selah Victor, Carson Meyer, Andy Walken, Steele Stebbins, Steven Shaw, Bradley White, Billy Malone, Greta Jung, Paul Wong, Callum Seagram Airlie, Christine Willes, Celeste Thorson, Kelly King, Kathleen Chalfant, David Burke, Nick Thurston, Anisha Adusumilli, Wilson Cruz, Christopher Gorham, Nate Mooney, Judith McConnell, Makenzie Vega, Ruben Garfias, Brianne Davis, Candis Cayne, Jason Rogel, JoBeth Williams, Brenda Bakke, Michael Nouri, James Hiroyuki Liao, Rusty Schwimmer, Carlos Lacámara, Paul Dooley, Kevin Weisman, Mo Gaffney, Marianne Muellerleile, Brandi Alexander, Amy Tsang, Michael Patrick Denis

Komplet. Tu mi, ani neviem preco, prestrelene machovstvo hlavnej postavy nevadilo. Nie je to nic do sieni slavy, ale tych par dielov co uzrelo svetlo sveta sa pozeralo prijemne. A pripady vymysleli zaujimave.(29.5.2016)

• SolamBee

Už dlouho jsem neviděla nic tak cukrkandlově... nechutného. Prvních deset minut se jen vrší jedno klišé na druhé a naše hrdinka je tak cool, že všechno s dokonalým přehledem zvládá... No jistě. Nevím, jestli někdo psal scénář, nebo jen seznam stereotypů, co se za posledních 10 let objevily na obrazovkách. A mandatorní milostný trojúhelník tu ještě navíc obohacuje exmanžel rocker s vizáží santusáka, co dává módní rady (protože je přece gay!).(2.4.2016)