Pitbull: Ostatni pies

Kriminální oddělení je po odchodu několika stěžejních policistů v troskách, a proto je nutné přijmout jiné. Jediný, kdo ze staré party zůstal, je "Soczek" (Piotr Chojnowski), který je však záhy zavražděn ve svém autě. Okamžitě se rozbíhá vyšetřování, které ukazuje na motorkářský gang, se kterým měl kdysi problémy "Majami". Zároveň na scénu vstupuje "Gawron" (Cezary Pazura), místní mafián, který se neštítí podříznout ani vlastní manželku. Policisté se rozhodnou pro infiltraci podsvětí a jako tajného určí "Despera" (Marcin Dorociński), který se náramně podobá proslulému gangsterovi "Hycelovi". (C0r0ner)

Maynard.

Je to dobrý, kvalitka se udržela i u 3. pokračování a to navíc změnili rejžu. Toho sem se trošku bál, ale v pohodě. Tenhle rejža se tolik nevyžívá v morbidnostech, což oceňuju :o). Znovu musím zopakovat, že ačkoli to natočili poláci, který neberu za kdovíjak šikovnej národ, tak je to fakt pecka světovýho formátu. Na tohle si budeme v ČR muset ještě dlouho posečkat, na kvalitní policejní kriminálky se spoustou gangsterů. U nás to ty vole akorát tak sypou do hodinovejch seriálů, který sou pro mě nudou a na který rači ani nečučím. ()

klukluka

Po několika úvodních scénách bych rozhodně nevěřil, že budu po skončení hodnotit tak pozitivně. Všechny dialogy mi nejprve přišly jaksi zbytečně opisný, toporný, těžkopádný a v duchu jsem se Polákům smál, že si hrají na Hollywood a vyznívá to trapně. Postupně mě to ale úplně přešlo a začalo mě to bavit. Jestli jsem si zvykl, nebo jestli se to o tolik zlepšilo..? Nevím... Každopádně se mi to ve výsledku líbilo, a sice tak, že hodně. Výborný... ()

Lukoboss

Polská série Pitbull je hodně drsnej náhled do podsvětí, který ani tak není daleko od nás. Úvod se zdá být trochu vlažnější (teda kromě scény uprostřed polí!), postupně se ale rozjede hra, kdy chvílema nevíte, jestli ten tajnej polda není náhodou už zločinec a obráceně, nebo jestli ten starej vychlastanej vyšetřovatel je fakt mimo, anebo vidí něco víc mezi řádky. Charaktery se zajímavě mění, nechybí hodně drsný praktiky, přestřelky a všechno, co k tomu patří. A jak se tak dívám, příští rok ma přijít další Pitbull a já se těším. To se u delších sérií obvykle nestává! ()

Hanys_

Působí to dost "nepitbullovsky" (absence Patryka, chybí hl postava minulých dílů Majami..), ale je to pořád po čertech dobré krimi. Tentokrát prostě jen víc klasicky vystavěné a ne tak humorné (žádné bizarní postavičky aka Strach). Tyhle žánrovky Polákům fakt závidím. ()

mira007

Jednoduchá polská gangsterka s Marcinem Dorocinskim v hlavní roli, není to nic extra strhujícího, ale působí to uvěřitelně přirozeně až jsem si uvědomil, že u nás takový filmy nevznikají ( možná Gangster Ka, ale ....) ()

petikacka

No musím uznat, že to poláci taky umí pořádně rozbalit...Scéna s motorkama a polišema na dálnici ta mi fuckt líbila....Vůbec se mi ten film líbil celý, hlavně, že se tam nikdo nebojí chovat se naprosto nekorektně...To se týká hlavně psów, ale politici se toho taky nebojí...Je fuckt, že u nás se takové brutální kriminálky netočí a to je škoda...Za mě 90% ()

Rockerman

Polacy nam nakrąćili bardzo dobre kino! Takie "amerykańskie". Strzelanie, wojna gangów, ładne kobiety i mała niespodzianka pod sam koniec filmu. Obávám se, že takový film naši tvůrci nejsou schopni vytvořit. Má to spád a ohromný tah na bránu. Přitom je to takové spontánní. Ještě pouvažuju nad pátou hvězdou, zvláště když tu mám svého oblíbence od časů mého kultovního filmu "Chłopaki niepłaczą" - Cezary "Fred" Pazura. Toho jsem skoro nepoznal. A také to prosté rozuzlení: "Kto niechał zabić Skoczka?" mě dostalo! Stalo se! 5* ()

Dogfish

Možná by někdo řekl, že pitbulovi dochází dech, ale pořád je to akční. Samozřejmě nechybí ten krásný jadrný slovník polského slušného jazyka. ()

Maximilianus

Poliaci proste idú. Władysław Pasikowski namiešal hustý koktejl akcie, drámy, ale najmä intríg a zvratov z prostredia poľskej mafie. Spočiatku som mal trochu problém zorientovať sa, kto je kto, ale to sa po 20 minútach vyriešilo a film ako celkom vyšiel takmer na jednotku. Možno by som uvítal trochu viac akcie alebo aspoň drsných scén, ale v konečnom dôsledku mi nechýbali, pretože film toho naservíroval požehnane a majstrovsky vtiahol do deja. 8,4/10. ()

pushover

Člověk si u polských filmů zvyknul na nějakou kvalitu, proto je tenhle výpotek s vizuálem TV filmu lokální televize a obdobnými hereckými výkony včetně přiblblých dialogů velkým zklamáním. ()

Shitonit

Film plnej poláků, rusáků či čečenů, a přes tuto skutečnost je to výbornej film plnej napětí, jebání, střílení, intrik a vcelku vtipně dramatických scén. Vega byl odjebán a i přes toto, zůstal Pitbull Pitbulema celá pidiserie zůstává hodně vysoko nastavenou krimilaťkou. Těžko si vybrat vyloženě svýho oblíbence, tak nějak jsem nevěděl, komu přesně držet palce u nohou, každopádně Barbie a Despéro mohli na závěr s těma kufříkama odletět do prdele. Vcelku bych jim to i přál. ()

nadalv odpad!

Budu se muset potrestat za to, ze jsem tuhle ubohost dokoukal do konce. Scenar je pekna spatlanina na urovni slohove prace zaka osme tridy. Reziser u nataceni asi chybel nebo byl uplne namol a strihac byl asi z pomocne skoly. Jinak si neumim vysvetlit, jak tohle mohlo vzniknout. A kurwa kdo je Majami nebo kurwa Gebels???? ()

Jadro

Hneď ako sa do tohto kúsku dostanete, už ani neviete koho je vám ľúto a naopak koho nenávidíte... Jedna veľká bomba z Poľska, ktorej prepáčite všetky miniatúrne nedostatky! ()

a0001

Pasikowski servíruje toto plemeno po veľmi dobrom spracovaní, je chladnokrvné, drsné a akčné. Každé sústo je dochutené a veľmi sýte. Poľská produkcia ma opäť nesklamala. ()

solisoli

Poľska kinematografia napreduje, aj keď tento projekt nie je to na čo majú. Ako gangsterský príbeh na slušnej úrovni, ako kriminálny už nie tak pôsobivé. Hlavný predstaviteľ príliš afektovaný, na policajta a ústrednú postavu, málo pôsobivý. To iste aj o ďalších jeho kolegoch. Príliš roztrúsený dej, kde značne dlhá stopáž nebola zmyselnejšie využitá. Trochu to cele zaváňalo TV nádychom. Aj tak sa to dá pozrieť. ()

Kushina

První třetina filmu byla zajímavá, pak se to začalo zamotávat víc a víc. Každý zabíjel každého tamten šukal s tímhle tenhle s touhle, ten zabil tamtu tamta jeho tamten jeho...No prostě z toho byl zasraně neskutečný guláš, že jsme nechápal. Jako akční film dobrý, ale by se v tom prase vyznalo. 50% ()

hony23

Nové pořádky mi přišly lepší, tím že zmizely všechty ty bizarní postavy, tento Pitbull klesnul na průměrnou krimi. ()

kolly13

Snad dostal Dorocinski a Rabczewska obdobu polského Oscaru, protože to je výkon na americkou produkci. Odhlédněme od místy amatérské logiky nebo jakožestrašněgangsterského stylu. Jde o kvalitní TV snímek, jenž stíhá své předchůdce. ()