Poslední díl trilogie přímo navazuje na předchozí film Vyvrženci pekla (2005). Zbylí členové šílené psychopatické vraždící rodiny Firefly – sourozenci Baby (Sheri Moon Zombie) a Otis Driftwood (Bill Moseley) a jejich otec, zvaný Kapitán Spaulding (Sid Haig), zázrakem přežili mnohačetná střelná zranění, která utržili při přestřelce s policií, a byli umístěni do věznice s maximální ostrahou. Kapitán Spaulding je po několika letech popraven. Od uvěznění uplyne 10 let. Zejména Baby nedokáže žít v souladu s vězeňským řádem, páchá mnoho přestupků, a tak většinu času tráví na samotce. Během práce mimo prostory věznice Otise krvavě osvobodí jeho kamarád Winslow Foxworth Coltrane, známý jako Půlnoční vlkodlak (Richard Brake). Oba později přinutí ředitele věznice, aby do jeho domu přivedl Babyho. Trojice pak pokračuje ve vlně vražd, šílenství a chaosu. (noelcoward73)

Trevor

Podľa môjho názoru dôstojné zavŕšenie trilógie ktoré prebiehalo v rôznych etapách a ktorému bola prispôsobená aj, ako je u Roba Zombieho zvykom, vynikajúca kamera, ktorá však určite nevyhovuje všetkým fanúšikom. Úvod s prestrihmi na proces navnadil na pokračovanie viac ako slušne potom však príbeh trochu stagnoval a až geniálnym ťahom, takmer tarantinovským, Zombie vďaka úteku Baby a najmä strihu v tejto časti filmu mnohým pravdepodobne vyrazil dych aby následne opäť plyn decentne ubral pred vydareným finále. Kto vie, čo môže od tohto režiséra a tejto série čakať sklamaný nebude. ()

IceQueen

Keď ich pred štrnástimi rokmi vyvrhli z pekla, boli omnoho zábavnejší a malý deviant v mojom srdiečku im nadšene fandil. Po Spauldingovi ostalo prázdno, charizma postáv je preč, stratili šmrnc a vtip, nemala som komu držať nožíky. Baby je vyložene otravná a navyše pre pani Zombieovú už nastala časová perióda, kedy vizuálne začína robiť česť svojmu priezvisku. ()

dubinak

No tak nad Zombiem jsem zlomila hůl už dávno, ale s překvapením můžu říct, že tohle je asi druhý nejlepší film po Domu tisíce mrtvol. A přestože to podle mého hodnocení nevypadá, docela jsem si tuhle projekci užila. Možná to bylo tím, že se Zombie držel docela na úzdě a nechtělo se mi každých deset minut zvracet z postav. Navzdory tomu, že stopáž byla až přepálená na tu hrůzu, o které pojímala, vcelku to udrželo mou pozornost. Zpočátku jsem tomu chtěla nechat aspoň ty tři, ale s odstupem asi dvou dnů jsem si řekla: Za co? No prostě Zombie už by asi opravdu měl otočit list a zkusit něco, čím by si mě třeba jen trochu získal zpět. ()

PavelVanekArt

Je to přesně to, co jsem očekával od špinavýho Zombieho. Nedoufal jsem, že to dosáhne kvality Devils Rejects, ale že to bude lepší než House of 1000 corpses. Dostálo to tomu, co jsem očekával. Smrt a šílenství je na každým kroku, Otis je hajzl jak si pamatuju, Baby ještě víc twisted mind a novej týpek místo Cpt. Spauldinga bavil (už v 31 mi ten herec sednul). Je to správně špinavý, ujetý, odpuzující, hudebně skvěle podkreslený. Prostě grindhouse, co mi sedí. Škoda je, že se s tím Zombie tak sere a nesype jeden film za druhým, je to takovej low budget trash Tarantino horroru. Závěr v Mexiku už je jen perverzně/pestře/násilná tečka. Do poslední minuty jsem byl za 4* ale nakonec to bude 5. Mnohem lepší než první díl, o něco maličko horší než druhej. 5* a.k.a 85% ()

fars

Tohle je v pohode uz jen pro fandy tech postav. Ty to sice jeste utahnou, ale nic jineho ve filmu uz neni. Jen vypraveni co byli dal, bez zbytecneho nasili, skoro zadne gore. Otis vytahne Baby z lochu a ve trech zdrhnou do Mexika, po ceste zabiji, koho potkaji. Mrtvych je ve filmu dost, ale vetsina to dostane obycejnou kulkou do hlavy. Prumer, jen pro fandy. Trochu me sere, ze z Otise tam udelali uber motherfuckera a pritom ve filmu neukaze nic, krom sve sadelnate prdele. Skoda. ()

Deyw

sheri mesic zombik si to ukradla pro sebe...spravne cakla cubka, ktera je top...no a to je vsechno...vsechno ostatni jeproste spatne :D uz to neni tak dobry jako predtim..skoda tesil sem se na to..ale hlasky nejaky se tu furt najdou.. ale jinak jebat !! ()

cocrHeLL

Zombieho sympatická rodinka pokračuje v rodinných hrátkách... ale... není to tak trochu nuda...? Nezáživně natažená stopáž na těžko pozornost udržitelných 111 minut, kde z poloviny jen melou nesmysly nebo Bejby tancuje... Ani Gore nestálo za to - leda snad jeden moment... vlastně zde není nic, co by mě donutilo se na tyhle 3 pekelníky podívat znovu. ()

Sfinkter

Čekal jsem horší kvalitu, ale rok těšení se za to také nestál. Sledujeme už pouhý odvar z Devils Rejects, který se strukturou svému předchůdci až podezřele podobá. Na druhou stranu je setkání s oblíbenými hrdiny potěšující a hlavně Otisovy hlášky a chování mají stále sílu - Spauldinga je škoda, ale naštěstí byl adekvátně nahrazen. Nejslabší díl trilogie, ale průšvih jako například v 31 se nekoná. ()

oveckaoa

Absolutně zbytečné pokračování, které přišlo z ničeho nic (asi si Zombie chtěl oprášit starou slávu co měl dříve, když začínal) a s totálně přemrštěnou stopáží. V celém filmu je pouze jedna kvalitní scéna dá se říct zhruba v půlce kdy vraždí šerifovu rodinu a klauna (bohužel ji kazí i to, že je natočena z 3 pohledů) zbytek jsou kecy o sračkách typu udělaly jste ze mě zrůdu jsem oběť systému a podobné hovna, které se zde absolutně nehodí a navíc do předchozích dílů nezapadají, protože, když magoři co dva filmy jsou prostě psychouši tak v třetím filmu jim ty kecy nikdo nežere, že jsou oběti. Závěrečná akce je těžká zívačka kde asi došly prachy tak zde velmi obávaný mexický gang představuje zhruba 6 lidí, kteří se zmůžou maximálně na zabíjení mexických šlápot. O scénáři je škoda mluvit (byl vůbec nějak nebo ti 3 lidé co jsou podepsaní dostaly pouze prachy, že se pod to podepíšou?) tak, že rodina si zde vraždí na počkání a v celém filmu nejde vidět ani jedno policejní auto nikdo nehlídá hranice do Mexika o tom, že bandu ´´obávaných,, mafiánů postřílí ženská s lukem ani nepíšu radši. 60 procent Rip Sid Haig snad další díly už nebudou nebo už tak hodný nebudu. ()

Yoshimitsu

Tři pekelníci se po 14 letech vrací na uzavření trilogie. Největší škoda, že Sid Haig tam je hodně krátkou dobu. Věřím kdyby měl více prostoru, tak by tam nadělal pořádnou neplechu ještě se svým namaskovaným obličejem. Nahradil ho vyjící vlk, nebo jak si říkal ten klasický vesnický obšoust. Tohle byla opravdu zbytečná trapárna, která je jenom ztrátou času. Dávám 10% ()

Bobik9

Motherfucker. Je to stejně dobré i špatné, jako ostatní Zombieho filmy. Škoda mini účasti Dannyho Treja a samozřejmě Sida Haiga. Jinak Moseley, Sheri Moon a Brake jsou parádní. Nemám tomu moc, co vytknout. Budu se těšit na další ujeťárnu. ()

Brain-D

"Jatka" nijak jinak se to nedá označit. Rob zde zakombinoval masky ze svého animáku "Superbastardo" a to mě posadilo na prdel. Je to sice béčko až céčko, ale je to prostě pohodáv gore zábava. ()

Jaro.Krafcik

Ukončenie trilógie o rodine sériových vrahov. Rob zombie znovu ukázal že vie točiť kvalitne snímky. Kľudne to mohol dať do kín , svojich divákov by si film našiel. Tak ako aj mňa, mám na jeho filmy jednoducho slabosť. Bolo to zvrátene a dobré. Aj keď miestami čudná kamera vadila. Záver v Mexiku vydarený. 4* ()

BlackTom

Lords of Salem Robovi nevyšiel a 31 som rovno preskočil, ale ako fanúšik House of 1000 Corpses a Devil's Rejects som si 3 from Hell nemohol nechať ujsť. Sympatická jednohubka a príjemná nostalgia, ako samostatný film však hodne slabučké. Skutočne potešila paradoxne práve nová postava, Midnight Wolfman v podaní Richarda Brakea. Úplne na zahodenie to nie je, zvlášť špinavá mexická atmosféra tomu dodala šmrnc starých béčkových exploitation a rape & revenge flákov, ale takto si koniec aj tak zrejme nikto nepredstavoval. Alebo žeby ešte nebol koniec...? Predošlé dva diely si vždy rád znovu pozriem, o trojke sa to bohužiaľ už povedať nedá... R.I.P. Sid Haig ()

borec999

Zombie si ide stále to svoje a dokola. Krvavý splatter a oslava gore a násilia bez väčšieho zmyslu tak ako vždy. Otázka je, či to ešte niekoho okrem jeho pár skalných fans baví. Mňa teda nie. Jediné čo mi je ľúto, že Sid Haig bol žiaľ v takom zlom zdravotnom stave, že sa nemohol zdržať dlhšie než tých pár minút čo tu má. Je totiž s prehľadom najcharizmatickejším a najlepším hercom filmu. A Rob by už mohol konečne prestať obsadzovať svoju manželku, lebo mi ide svojim preafektovaným herectvom pekne na nervy. 2* klasicky za gore a krvavé scény- to jediné, čo Zombie zvláda uspokojivo natočiť. 40% ()

Corpsegrinder

Devil's Rejects mám rád a Zombiemu jsem žral i 31, ale tohle byla fakt hrůza. Otřesnej začátek, celej film přeplácanej hnusnejma filtrama a kamera ze který se mi dělalo špatně. Příběh se odvíjí takovým stylem že to vypadá jako by scénář psalo 50 lidí co spolu ani jednou nekomunikovalo. Bill Moseley a Richard Brake jsou zde super takže aspoň jednu hvězdu z toho vyprdim, každopádně je to dost trapný zakončení jinak solidní trilogie. ()

Rob Zombie a adaptace kultovního sitcomu

Rob Zombie a adaptace kultovního sitcomu

09.06.2021

Americký režisér, scenárista a heavymetalový hudebník Rob Zombie (Vyvrženci pekla, Halloween) dva roky po uvedení svého posledního snímku 3 from Hell oznámil svůj další plánovaný projekt. A nemá jím… (více)

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu