Anna (Alena Antalová) tráví se svým manželem (Igor Bareš) každé léto v chatové oblasti pár desítek kilometrů za Prahou. Jsou svoji už celou věčnost, takže jejich manželství sklouzlo, jak to tak bývá, do rutiny a stereotypu. Muž svůj čas už dlouho spravedlivě dělí mezi karban s kamarády v hospodě a výrobu modelů lodí ze sirek uvnitř lahví, jeho žena je pro něj prakticky neviditelná. Anna si každé léto zpříjemňuje několik dní pravidelným setkáváním s kamarádkami, kolegyněmi z práce, které za ní do malebných středních Čech přijíždějí na cyklistické výlety do okolí hradu Kamýk. Jednoho dne se ve vesnici objeví Artur (Jaromír Hanzlík). Elegantní šarmantní gentleman, který je, jak všichni předpokládají, novým majitelem místního zámku. Zámek je sice spíš polorozpadlá ruina, ale zámecký pán s ním má velké plány. Mezi Arturem a Annou přeskočí jiskra. Anna zažívá pocity již dlouho nepoznané. Artur je galantní a zahrnuje ji pozorností, Anna s ním čím dál častěji uniká své životní realitě vstříc romantickým výletům a dobrodružstvím… (Bioscop)

Mamutol odpad!

Tohle nebylo romantický, tohle nebyla ani komedie. Taky bych si asi radši něco lepil nebo něco dělal v té garáži, než poslouchat tu bandu nahypovaných a ukecaných padesátnic, co chtějí ovládat svět ... Podotýkám, že některé padesátnice jsou v mém životě nečekaně skromné, příjemné a v pohodě. ()

blondboss

Do popredia sa tu ryje otázka, že o čom tento film vlastne mal byť. Jasné, rozoberajú sa tu vzťahy, snaží sa to hrať na pohodovú rodinnú miestami komédiu, pričom obsahovo to bolo plytké ako bahno po lejaku. Toto je každopádne presne typ filmu, na ktorý by som do kina nešiel, ani čo by ma metlou hnali. Na odpad to určite nebolo, ale kvalitnú romantickú komédiu si predstavujem úplne inak, minimálne nie v takomto televíznom looku. 40 % ()

jokino odpad!

Hoci príbeh - "komédia", hovorí istú "životnú pravdu", pre mňa to bolo však celé zle podané a úplný hnoj.. ()

tsatsiki

Velmi mě tento film překvapil.Byla to milá romantická komedie v pěkné přírodě a na pěkném zámku.Jarpmir Hanzlík i po letech neztratil kouzlo a šmrnc a Alena Antalová mu zdárně sekundovala.Igor Bareá tu hrál manžela deb**a, poslední dobou mám pocit, že jiné role nedostává, než deb**y nebo epizodky. Spousta herců tu bylo málo.využitých, víc Rudolf Hrušínský ml.U toho ani nevím jestli měl text. A pak bylo divné vidět Lucii Vondráčkovou jako dceru Aleny Antalové, když je od sebe dělí 7-8 let. Ale jinak za mě to byl přijemně strávený čas, byla to taková Katie Forde po Česku.Bylo to vtipné a milé,plus dávám i za to, že ve filmu hráli herci a hlavně herečky, co už moc příležitostí nedostávají Já filmu dávám 40%. ()

Alden_Larson

Hrozná nuda, neoriginální příběh a nezajímavé postavy mě málem uspaly. V podstatě je to film o starých lidech, kteří jsou buď hloupí, nadržení, nebo oboje. Navíc mi přišlo, že děj nemá žádnou linii, je to spíš jakási slátanina volně na sebe navazujícíh událostí. Film mi taky vůbec nepřišel vtipný, ani když se snažil. Aspoň že vzhledově nevypadá špatně. Některé herecké výkony taky nebyly k zahození. 2/10 ()

fafejt001

Tak tatím nejhorší český film roku , tedy pro mne . ALE Chápu , že některá děvčata a ženy jsou spokojeny . My kluci to nechápeme . Alena hraje Lucii matku , tak to mi hlava nebere . Tak slabýýý scénář jsem u našeho filmu dlouho neviděl . To např: Po čem muži touží , je proti tomuhle , úplná pecka a Český lev pro Aničku. Pane Hanzlíku , už nepište scénáře , je to opravdu ubohé .DĚKUJEME . ()

rigby

Jaromíra Hanzlíka jsem měl vždycky rád a pořád mám, i když tohle se mu vůbec nepovedlo. Tuším, o čem to mělo být, ale už od začátku je všechno špatně. Chtělo to hodně silnou vůli, abych to dokoukal. ()

hony23

Obstarožní seladon chytne druhou mízu a začne se dvořit o čtvrtstoletí mladším vyzobaným slunečnicím, které znudědené manželskými životy se před ním začnou natřásat. Takhle upocený pokus o romantiku pro padesátileté hospodyňky by nevyblila ani Rosamunde Pilcher a není náhoda, že vrcholem režisérské kariéry Jiřího Adamce byly novácké estrády, a ne celovečerní filmy. ()

Delmondo

Film který se dá v pohodě přežít, ale rozhodně ne užít. Hanzlik si napsal svůj první scénář a Adamec celovečerně debutoval, to jsou asi dva hlavní atributy této geronto-romantiky. Herecky taky bída jedinej normální je samotnej Hanzlik ale mezi tímhle panoptikem seriálových hvezdiček tv nova a prima je i jeho pouhá přítomnost oscarovým výkonem. ()

Nugat

Chce to vydržet, zlepší se to. Za ten závěr dávám hvězdu a za Alenu druhou, ta byla opravdu skvělá. Snad by se to dalo i líp přežít, kdyby si odpustili ten písničkovej středověk... ()

Emperor1

Bod za výkon Igora Bareše, jinak všechno špatně, jedno velké příběhové klišé a ještě k tomu zoufale natočené, toporné herecké výkony, otřesné a chvílemi neuvěřitelně patetické dialogy ... ()

Salvator

Některá jména z výčtu herců dávala předem jistotu bídného výsledku.O to více je jednomu líto těch, kteří hrát opravdu umí. S výjimkou Jaromíra Hanzlíka, který pohřbil sám sebe vlastním scénářem. ()

EddieIron

Tak zase taková hrůza, aby to tu byl samý odpad, to nebyla. Ale je to škoda, z tohohle se dalo určitě vytěžit víc. Co zaujme nejvíc, je plejáda hvězd v mini rolích, jinak je to film na jedno podívání. ()

zigy

hvězdu dávám za to, že Hanzlík to myslel dobře...ale holt senilita, to je prevít....že na to ale někdo po přečtení scénáře dá prachy, nechápu.... ()

r007 odpad!

Neuvěřitelná slátanina. Jestli to měla být Hanzlíkova Labutí píseň, tak to zpackal. Tady je prostě všechno špatně. Scénář, herci, dialogy (katastrofa), a režie taky.Proboha to jim nemohl někdo po prvním promítání říct, ať to zahodí ? ()